A nenávist opět teče proudem. Náckovsko-bolševické manýry zažívají žně. Kdo neudává, jako by nežil. Kdo nekádruje, jako by nežil. Mladí svazáci získávají ostruhy práskáním a šmírováním. Léta padesátá jsou zpět.

 

 Přitom tyto provokace a pronásledování jsou jak vystřižená z pera "předsudečná nenávist".

Kapela prý bývá spojována s xenofobními postoji a anitiislamismem.
V textech k ničemu nenabádají, stojí si za svým poslankyně.
A to je asi ta záludnost!
 
 
Tomáš Klézl
Poslankyně Zuzana Majerová Zahradníková z hnutí Trikolóra na svou facebookovou stránku v sobotu umístila fotografii, na které pózuje s kapelou Ortel. No uznejte, to je pro mladého kádrováka šok. S Ortelem.
 
 
Asi ale netuší, že my Klézly, Wagenknechty, Jourové a jim podobné na svých bedrech zažili. Nás naháněli, práskali a zakazovali. O padesát a více let zpět.
 
Vážně to  STOJÍ ZA PROVOKACI NA AKTUÁLNĚ.CZ?
 
 Co kdyby Klézl a další pozorně shlédli "trezorový" film!

poster

Jméno spisovatele Jana Procházky (Jan Procházka byl otcem spisovatelek Ivy Procházkové a Lenky Procházkové) se nesmělo veřejně vyslovit, jednak proto, že film s přibývajícím časem kupodivu stále nabíral na aktuálnosti. I mezi prominenty v padesátých a šedesátých letech platilo heslo "Důvěřuj, ale prověřuj". Proto i ve vilách ministrů a dalších vysokých funkcionářů byla montována "ucha" - odposlouchávací přístroje, kterými mohla Státní bezpečnost kontrolovat tyto lidi i v jejich intimním soukromí. Výsledkem byla nejistota, bezvýchodnost, strach. To vše ve vrchovaté míře prožívají ministerský náměstek Ludvík a jeho žena Anna, které výborně zahráli Radoslav Brzobohatý a Jiřina Bohdalová.

Dnes se opět vrací doba, kdy se mají lidé bát s někým se sejít, něčí jméno vyslovit, s někým se vyfotit. Vylučování, kádrování a udávání se stalo opět základem odměny a kariéry. Tento film je nadčasový. A v roce 2020 opět aktuální.

 

A nenávist opět teče proudem. Je rok 2020. Náckovsko-bolševické manýry zaživají žně. Kdo neudává, jako by nežil. Kdo nekádruje, jako by nežil. Mladí svazáci získávají ostruhy práskáním a šmírováním. Léta padesátá jsou zpět.

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Francouzi sverili ochranu a zamykani

  starobyle katedraly v Nantes cernochovi z Rwandy bez povoleni k pobytu, ktery byl nestastny ze sve situace ve Francii. Soumrak byvale mocnosti Francie pokracuje. Clovek, kdyz tohle cte je sokovan a nedivi se, ze tam zapaluji jejich kulturni dedictvi nevycislitelne hodnoty.

 • *

  Hlavně si nenechte ukrást téma vlastenectví židonácky Danielem Landou, Ortelem, kteří oslavují Třetí říši, její představitele, NSDAP. Takových je na Ukrajině spousta. Nebuďte jak blblí Ukrajinci, co čumí na pochody banderovců s loučemi.
  Zamyslete se, proč byl Landa byl v roce 2012 pozván do televize NOVA, i do té doby zcela neznámá kapela Ortel se zúčastnila na vyhlašování cen Český slavík. Pročpak je ve své televizi NOVA propagoval prezident Světového židovského kongresu Ronald Lauder? Chcete si nechat ukazovat cestu Lauderem, Landou a Ortelem?
  Všechna trestní oznámení na Daniela Landu Policie ČR vždy odložila, včetně toho, které na něj podal právník Jiří Vyvadil v roce 2012. Je to výsměch 60 000 vojáků 1 čs. praporu, 20 000 čs. vojáků na Západě, 2 000 v severní Africe a 100 000 domácích odbojářů a partyzánů, za tohle tedy opravdu nebojovali!
  V den narozenin Adolfa Hitlera 20. 4. 2018 se Ortel oženil na zámku Zbiroh, kde za války sídlil štáb SS.
  https://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/538224/kontroverzni-zpevak-ortel-se-ozenil-v-den-narozenin-hitlera-nechybela-policie.html

  Texty:
  „Rychlejší byl silnější, tak sláva vítězům, kdo vyhrává, stává se vůdcem a usedá na trůn, sláva vítězům. Heil! Heil!“
  https://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/conflikt/slava-vitezum-755479
  „Nenáviděl komunismus, proti němu bojoval, byl obětí humanismu, v našich srdcích žije dál… Rudolf Hess, Rudolf Hess, bojovník za bílou jednotu, Rudolf Hess, svoboda za celou Evropu.“

  Komunistický svaz mládeže se vyjádřil k Ortelovi v roce 2015:
  "Je to jednoduché, dochází k hnědnutí společnosti a tyhle zdánlivě radikální bojovníky si kapitalistický systém pěstuje. Buržoazie začala ztrácet kontrolu nad davem, a tudíž začala v lidech vyvolávat strach a ze zálohy si vytáhla všechny ty Konvičky, Bartoše, Okamury a Ortely, kteří si dav podchytili, a proto dnes lidé místo toho, aby se organizovaly proti kapitálu, tak hystericky panikaří z migrantů a lečí si svoje mindráky na muslimech.
  Je jasné, že ta tolerance k neonacismu mezi lidmi pramení z dnešní reakční politiky samotné. Evropská unie toleruje na svém území srazy veteránů SS, ztotožňuje viníky a oběti druhé světové války, podporuje potomky ukrajinských fašistů. Europoslanec TOP09 a "komunistobijec" Jaromír Štětina zve otevřeného neonacistu Bileckého a "Bílého vůdce" vůdce praporu Azov, do Evropského parlamentu. EU a NATO, kterých je Česká republika členem, používají starou koloniální politiku v zemích Blízkého východu a Afriky, a mimo jiné tím vyvolaly migraci. Na školách je nám ukazovaný nevědecký pohled o druhé světové válce jako souboj dvou totalit. Kapitalismus si pěstuje fašisty, aby svalil vinu za mizerný život na někoho jiného (muslimy, cikány, komunisty, Židy) a aby mohl v případě nutnosti v zájmu sebezáchovy zavést otevřenou diktaturu."
  http://www.ksm.cz/kultura/kdo-vyhral-ve-slavikovi-treti-misto.html

 • V odpovědi na: *

  Normálně na tyto výklady neodpovídám, dnes dám jasné stanovisko: v každém člověku je něco dobrého. V někom zrnko, v někom celý pytel. Asi o tom napíši pro ujasnění pozice vlastenectví, fanatismus, Babiš, antibabiš, a další krajní výpady vyjádření. My nejsme strana, ale voliči s jasnou profilací svobody, svobody slova a trhu, a chceme vytáhnout mediálně z každého to dobré. Znal jsem lidi, co v mládí byli lotři a s věkem nejlepší co jsem znal a znal jsem "zlatíčka", ze kterých se věkem staly s prominutím "svině". Neútočím na Petra Pavla, že byl komunista, ale že se spojil s podvodníky z Evropských hodnot. Nebudu útočit na Babiše pro Čapí hnízdo, když toto dělá skoro každý. Naopak stejnému člověku (Babišovi) ostře vytýkám, že zbytečně zadlužuje naši zem, když všude vidím flákače, co nic nedělají a nejsou to jenom cikáni. U těch zase je zločin, když vybydlí byty (většinou, z majority jenom malá část) a pak Babiš nechá Maláčovou a Chovance, aby nám brali peníze, děsivě zadlužili stát a ti, co devastují naši zem, od nás ještě dostávají místo trestu "sociální odměny". Prostě mi schází spravedlnost dle selského rozumu a to by měl premiér dávat jako základ vedení státu. Ale nadávat na Babiše, Zemana, TOP 09, ODS, Ortela či Romy a další jen tak bez jasného oůvodnění nikdy nebudu a nebudeme.

 • Trikolóra

  je pouze přemalovaná pobočka rozkradačské strany ODS.

 • PIRÁTI se fotí se SOROSOVOU ANTIFOU, kdo je víc?

  TRIKOLORA se fotí s ORTELEM, neboť úkolem TRIKOLORY je ukrást voliče OKAMUROVI a po volbách 2021 si padnout do náruče s ODSTOPKDUČSL, ale jen opoziční.

  https://www.stop-multikulti.cz/wp-content/uploads/2017/10/Barto%C5%A1-2-672x372.jpg

  Na příští rok jim Soros naplánoval stínové divadélko: progresivně-liberální blok PIRÁTI + STAN a konzervativně-neoliberální blok ODS + TRIKOLORA + KDU-ČSL + TOP09 (bez Kalouska a Schwarzenberga).

  V Poslanecké sněmovně už žádná levice, levice fuj fuj, ani dnešní BAKALOVA ČSSD a FALMEROVA KSČM, které stejně podporují mafianismus. Bakalovi slouhové Hamáček, Maláčová, Chmelař, Petříček, Poche dostanou jako náplast velvyslaneckou trafiku (Hamáček) a posty v Aspen Institutu (ostatní).

  George Soroš (89) již oznámil vyhulené fetce Ivanu Bartošovi (40), že bude příštím premiérem. Tak jako řekl o Vánocích 1989 Havlovi (53), že bude prezidentem. Tunelář Babiš (65) byl již Sorosem odepsán, již se balí, urvi, co můžeš, v roce 2021 poslední čau. Soros totiž spěchá, aby se krásného progresivního liberálfašismu v Česku vůbec dožil.

  Vyhulená fetka Ivan Bartoš (40) již veřejně sestavuje budoucí progresivní vládní koalici se STAN Víta Rakušana (42). "Piráti jako středová liberální strana na předvolební spolupráci s konzervativci nepomýšlí. Děláme konstruktivní politiku, což voliči vidí a ocení," napsal ČTK Bartoš. Za nejbližšího politického partnera Pirátů označil letos Bartoš hnutí STAN. Širokou předvolební spolupráci s ODS, TOP 09 a KDU-ČSL vyloučil pirátský místopředseda Jakub Michálek (31).

  Ale jestli Soroš do té doby chcípne, síť Českého statistického úřadu nebude skákat podle Sorosových pokynů, Bartoš premiérem nebude a šanci bude mít i Demoblok, i Kikina na Hrad.

  Dovolím si ocitovat Čeňka z Parlamentních listů: Je vidět, že tzv. trikolora je jen další židovský podraz na voliče, aby nevolil Okamuru, dostali starou kikinu na Hrad, kde by mohl dokončit své pohadrákové zločiny.

  Babiš samozřejmě také vládne se Sorošovým svolením. Novinářka Lenka Zlámalová načapala Babiše a Soroše v roce 2011 na schůzce v hotelu Four Seasons Praha.

 • Paralelní listy:

  Nikolka: Tatí, já už na tý fotce bejt nechcu!
  Ortelpapa: Kuš a usmívej se. Je to Ortelodinná fotka.
  Nikolka: Ale tatí. Já už budu hodná!
  Ortelmama: Drž hubu, nebo se ortelpapa neudrží a zas na tebe ten meč padne!
  https://twitter.com/Paralelni_Listy/status/1255413209844105221

Nejnovější články