Vůbec, vůbec nelze (asi i včetně většiny lékařů) tvrdit, že je některý lék lepší a horší, natož že léčí a neléčí. Zatím. Ale co děsí a mělo by děsit každého občana České republiky je, že informovanost občanů je nulová!

 

Rusové tvrdí, že už rozjeli sériovou výrobu léku proti koronaviru na bázi  Favipiraviru pod názvem Avifavir. A vláda v čele s ministrem Vojtěchem je hluchá, němá a hraje mrtvého brouka. Proč? Hra o miliardy dolarů pod pohrůžkou?

 

Mezitím Američané kupují českou firmu a ve veřejnoprávním médiu běží reklama na americkou vakcínu. Prý milostivě zbyde i na naše nemocné, pokud řádně zaplatíme. Sami sobě. Možná. Prý testy americký lék nemá, ale máme věřit, že si ho nakoupíme. Ačkoli americká firma Novavax vyvíjející vakcínu proti koronaviru nového typu nedávno koupila pro jeho výrobu závod u Kostelce nad Černými lesy u Prahy, v Česku se vakcína zřejmě kompletovat nebude. České televizi to v neděli řekl epidemiolog a vládní zmocněnec pro výzkum ve zdravotnictví Roman Prymula. Jednotlivé dávky se budou zřejmě plnit v Německu, kde se bude přidávat posilující látka, aby měla vakcína větší imunitní odezvu, která by měla přicházet ze Švédska.

 

Z podtextu jednání měl podle svých slov nicméně dojem, že určité dávky se do Česka dostanou!!!

 

Dne 29. května 2020 obdržel Avifavir registrační certifikát od Ministerstva zdravotnictví Ruské federace a stal se prvním ruským lékem schváleným pro léčbu pacientů COVID-19. Produkce Avifaviru by se mohla v případě potřeby zvýšit na 2 miliony cyklů ročně.

Prapodivné weby lokajské EU vyřvávají, že je to lež a podvod, že nic takového neexistuje, byť je to oficiální zpráva ruského ministerstva zdravotnictví. Další "údajně neprolhaná" média tvrdí, že je to "obšlehnutý" Favipiravir bez dalších úprav a zdokonalení.

Jasně, že nikdo z nás neví, kde je pravda. Ale nechá nás vláda umírat, než aby otestovala ruský Avifavir? Jak to, že Japonsko neprotestuje, když je to údajně jenom japonský lék zneužitý Ruskem? Proč ministr zdravotnictví mlčí a nenechá tento ruský lék testovat, zatímco severní Morava šílí?

Jedná se o obrovský podvod pod gescí USA? Kdo to českým občanům objasní? Nebo se Američani napakují, Němci opět napakují, možná i Švédové a my zase budeme cálovat?

 

Pane ministře Vojtěchu, předstupte před národ a řekněte jasně, proč se o Avifaviru tak zoufale mlčí!

 

 

Výroba léků, internet, ropa a plyn, 5G a Huawei, jaderné elektrárny: sta miliard důlarů, které už ztrácí USA, protože Asie západ drtí, zatímco negramotnost v USA stoupá. Země, která prohospodařila obrovský náskok, zadlužila se, nyní dává sankce, vyhrožuje a vydírá.

Eisen a Schapiro: velvyslanci USA jásali, že zablokovali aukce na léky v ČR a USA nepřišly o miliardy. Schapiro před odchodem pod gescí Bakalových Hospodářských novin rozjel kampaň, na jejíž pozadí bylo odvoláno výběrové řízení na dostavbu jaderné elektrárny a vše se dramaticky zpozdilo. Dnes se rozjíždí další antikampaň, aby Rusové nemohli jadernou elektrárnu dostavět, byť jsou údajně (z veřejnýc zdrojů) levnější a kvalitnější s obrovskými zkušenostmi.A kupují českou firmu, ale přidaná hodnota zůstane v Německu a USA.

(Vše lze dohledat, vše je zdokumentováno, takže žádný fake news a hoax!)

Vážně nás nikdo nevydírá?

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • *

  Nedoprošujte se právníka z Agrofertu Vojtěcha a zavřete ho do kriminálu i s vrchním zlodějem ze Slovenska Babišem!

  Začal v roce 1995, kdy ukradl státu Agrofert (padělanou listinou valné hromady akciové společnosti Agrofert, která se údajně odehrála 13. 2. 1995 v sídle státní akciové společnosti Petrimex), podvody a polopodvody obsadil většinu státních chemických podniků (Lovochemie, Synthesia, Fatra, Precheza), potravinářských podniků (pekárny, mlékárny, masný průmysl), Zemědělské zásobování a nákup ZZN, Osevu, zemědělská družstva a udělali jste z něj premiéra! Nestydíte se?

  Rozšklebený zloděj premiérem, Svoboda, Masaryk, Beneš, Havlíček, Palacký se musejí v hrobě obracet!

  Česko může z EU získat DLUH až 1,4 bilionu korun. Výsledek je dobrý, říká Babiš
  https://www.idnes.cz/ekonomika/domaci/babis-fond-obnovy.A200721_110749_ekonomika_fih

 • Blazen s hvezdou se tady zase ukaji!

  V odpovědi na: *

  Clovece, udelejte neco prospesneho misto vasi nenavisti!

 • Wolfram

  Nechá. Proto se nás pokouší otrávit těma sajrajtama z "jeho" ukradených státních fabrik. Proto se Babišovy buřty umisťují v žebříčku top sraček na nejvyšších pozicích.

 • Tatrman

  Bureš si z vás permanentně dělá kozy. Vy mu to žerete a platíte, chááá.

 • Kozy zerou koblihy?

  V odpovědi na: Tatrman

  Lidi maji radsi Kostelecke uzeniny. Co ty jsi sam v zivote dosahl krome dokazovani sve blbosti?

 • *

  Část smazána: výrazy, že má někdo někoho zabít zde nepoužívejte. Pokud to není provokace, aby nám zablokovali web!

  "Společný dluh dohodnut. Lídři Evropské unie se dohodli na fondu obnovy a rozpočtu. Stalo se tak pátý den jednání. Dnes ráno to oznámil předseda Evropské rady Charles Michel. „Dokázali jsme to. Evropa je silná, Evropa je jednotná,“ jásal nad jednotností Evropy Charles Michel. „Výsledek summitu EU je pro Česko dobrý, mám z toho radost,“ prohlásil po maratonském jednání Babiš."
  "Prezidenti a premiéři zemí Evropské unie se po čtyřech dnech a nocích vyjednávání na začátku pátého dne své schůzky v v úterý 21. 7. ráno dohodli na parametrech fondu obnovy ekonomik a budoucího sedmiletého rozpočtu. Oznámil to dnes ráno předseda Evropské rady Charles Michel. Celkový objem fondu, který má od 1. ledna pomoci ekonomikám zasaženým koronavirovou krizí, bude 750 miliard eur (asi 20 bilionů korun). Tyto peníze, které zvýší hodnotu unijního rozpočtu na období 2021-2027 na více než 1,8 bilionu eur, si Evropská komise bezprecedentně vypůjčí na finančních trzích. Itálie a Španělsko, které jako země nejzasaženější pandemií covidu-19 budou výrazně největšími příjemci prostředků z fondu, podporovaly spolu s Německem a Francií co největší balík grantů."

  Foto:
  https://d39-a.sdn.cz/d_39/c_img_QN_L/cjJFX.jpeg
  https://www.facebook.com/pg/AndrejBabis/posts/

  Komentář naposledy upraven v před 2 měsíci od Petr Pokorný
 • Chcípni Babiši

  V odpovědi na: *

  Proč si Itálie, Španělsko, Francie, Německo nesníží mzdy a životní úroveň na úroveň Česka, Slovenska, východní Evropy? My chudáci z východní Evropy budeme muset platit jetě větší daně na pohodlný život Italů, Španělů, Francouzů, Němců a jejich dluhovou eurozónu.

  Lukáš Kovanda: "Itálie by při schválení fondu obnovy v původní podobě z něj profitovala ze všech členských zemí nejvíce. Velkorysý je původní návrh fondu také například ke Španělsku. Tyto země tedy pochopitelně stojí za původním návrhem. Paříž jej podporuje z toho důvodu, že francouzské banky mají v Itálii velmi silnou expozici, Berlín se zase obává drolení vnitřního trhu v případě, že by Itálie ekonomicky zkolabovala. Fond obnovy je ve skutečnosti hlavně fondem záchrany Itálie."

 • Tak to prrr, kdypak bude ratifikace dluhu parlamentem

  Fiskální pakt projednal summit EU v prosinci 2011 a v roce 2012 proběhla v Evropě jeho ratifikace - ve státech eurozóny je závazný. Naopak česká vláda se společně s Velkou Británií rozhodla k paktu nepřipojit. Česko jako poslední 27. členský stát EU přistoupilo k fiskálnímu paktu až v roce 2018/2019.

  Změna postoje přišla až s novou vládou Andreje Babiše. Státní tajemník pro evropské záležitosti Aleš Chmelař (ASPEN-ČSSD) v jednom z prvních rozhovorů po uvedení do své funkce zmínil, že přistoupení ČR k fiskálnímu paktu EU by mohlo být potřebným vstřícným „gestem“, které by Babišův kabinet mohl udělat směrem k Bruselu. Babišova vláda ratifikovala fiskální pakt v únoru 2018, Sněmovna ratifikovala v listopadu 2018, Senát v prosinci 2018 a prezident Zeman podepsal fiskální pakt 6. 3. 2019. Pro Českou republiku by byl pakt závazný teprve po přijetí eura. Fiskální pakt snižuje fiskální suverenitu, Brusel může určovat státům EU daně a výdaje.

  Poslanecká sněmovna přistoupení k Fiskálnímu paktu schválila ve čtvrtek 1. listopadu 2018. Pro hlasovalo 106 poslanců ANO, PIRÁTI, ČSSD, KDU-ČSL, TOP 09, STAN. Proti hlasovalo 43 poslanců ODS, SPD a KSČM. Rozpravu provázely kritické projevy hlavně poslanců ODS a SPD.

  87. Vládní návrh, kterým se předkládá Poslanecké sněmovně Parlamentu České republiky k vyslovení souhlasu s přístupem Smlouva o stabilitě, koordinaci a správě v hospodářské a měnové unii /sněmovní tisk 97/ - druhé čtení (1. 11. 2018)
  Legislativní proces
  https://www.psp.cz/sqw/historie.sqw?o=8&t=97
  Hlasování poslanců
  https://www.psp.cz/sqw/hlasy.sqw?G=68477

 • COVID divadlo a politika, zisky.

 • Financovani pujcky EU pry zprostredkoval Soros

  Cilem bylo zadluzit Evropu co nejvice. Uplne se to nepovedlo, proto US agent Vondra se vzteka na Babise. Vadi mu, ze po 4 dnech jednanich i v noci se potreboval vyspat.
  Ubozaci v tymu lokaju rusofobni a proamericke prazske kavarny jdou do utoku proti Babisovi a ANO. Vondra mel s Parkanovou davno sedet za spanelska letadla. To je ta spravedlnost, ktera pro proamericke agenty a politiky neplati.

Nejnovější články