Zločinci kvůli politickým exhibicím ničí firmu Petrof a asi vyhodili 200 lidí i s rodinami na dlažbu. Vážně není možné poslat na Vystrčila a jeho rodinu exekutora, aby to obyčejným dělníkům splatil?

 

PROTESTUJEME PROTI TERORU NA ČESKÉ OBČANY!

Jak dlouho ještě budou terorizovat někteří senátoři a extremisté občany České republiky? Jak dlouho budou terorizovat politici kolem Víta Rakušana, Řeporyjce z ODS, senátora Vystrčila z ODS, Koláře a Hřiba občany naší republiky, aniž za to ponesou tvrdé následky?

Měla by být vyhlášena exekuce na celou rodinu senátora Vystrčila a všechny, kdo se extremistické provokace na Tchai-wan zúčastnili včetně rodiny senátora Fischera a dalších!

Jakým právem ničí celou firmu Petrof a 200 zaměstnanců poctivě pracujících grázlové ze senátu, kteří, když výjimečně příjdou do práce, se tam jenom válejí za obrovské peníze?

Kde je hranice nedotknutelnosti extremistických politiků? Není konečně čas skutečně zrušit Senát?

Senát je zlo a tak by se s ním mělo nakládat.

 

Technická

Pro ty, co tvrdí, že žádná ztráta za extremisty ze Senátu skoro nebude: Českou republiku navštívilo loni 620 tisíc Číňanů a utratili včetně Krumlova a dalších míst kolem 15 miliard korun, Rusové 20 miliard. Oboje jsme vyhnali, ty desítky miliard nepotřebujeme. Lidi, žerte trávu, vyřvává skrček Vystrčil, já mám svých 100 000Kč měsičně jistých.  (Oprava 243 800 Kč jistých) Turismus zaměstnával 231 tisíc osob. Jsou na dlažbě. Nyní přibývají díky šmejdům a jejich politickým ambicím další. Petrof...

A nahradili je žebraví Ukrajinci a Bulhaři s Poláky. Jó, my se máme, hotely zvlášť...

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Plutorial

  No, nevím jak vy, ale co se týče např Ukrajincu, mám s nimi bohatou zkušenost co se práce týče.. Tak se nejdřív zamyslete a zjistěte si jak to je.. Např takovej Ukrajině zastane víc práce oproti linymu Čechovi. Češi začali být moc vybiravi a tak raději do práce nepůjdou a budou říkat jak nemůžou najít práci a jak jim ji vzali cizinci.. Ale to že to je přičiněním jich samých.. O tom už neřeknou nic.. Takze jednoduše.. Radši zaměstnán cizince, který bude normálně dělat za stejný peníze jako Čech a nebudu muset neustále řešit hovadiny.. Neříkám, že to jsou všichni Češi.. Rozumíme? Takže nebýt cizinců co zde pracují , už by spousta lidí zkrachovala. Takže ten výrok o zebravých cizincích si příště rozmyslete, když o tom evidentně víte velký hovno.. ?✌️? Díky..

  Krátká URL:
 • Petr Pokorný

  V odpovědi na: Plutorial

  Pokud sem chodí, aby dostali mzdu a tu posílají za hranice a spí po deseti na ubytovnách jak bezdomovci, tak jiný název dostat nemohou. A že jsme odnaučili naše lidi dělat a poslali je flákat do nezisku? Za to opět mohou Vystrčilové, ale i Hamáčkové a další, co sem tahají Ukrajince a naši se válí za mzdu doma. Čest práci!

  Krátká URL:
 • Čech

  V odpovědi na: Plutorial

  Plutoriale, a kolik Ukrajinců pracovalo ve firmě Petrof? A kolik Kč utrácí v ČR Ukrajinci v cestovním ruchu?
  Pan ******** o voze, a vy o koze.

  Krátká URL:
 • ros

  V odpovědi na: Plutorial

  Zapoměl jsi kámo na příčinu toho všeho v našem Smutném Království.
  KDO tyto podmínky vytvořil....a teprve potom pomlouvej pilné a šikovné našince.

  Krátká URL:
 • Pepan

  V odpovědi na: Plutorial

  No když s ukroušema máš tak dobré zkušenosti tak ještě prozraď co z toho má česká ekonomika když ukrouši vše posílají domů rodinám jenž žijí v bídě.
  Notabene za to že jsou češi líní může kdo? Pokud se v česku budou dále zozdávat peníze jakmile někdo natáhne drápi tak se nic nezmění a žvanění o správném zaměstnávání přivandrovalců jsou jen a pouze keci duševních chudáků nebo tzv "podnikatelů"

  Krátká URL:
 • *

  Do Prahy jezdilo 600 tisíc čínských turistů ročně, v Pařížské ulici čínští zákazníci tvořili polovinu všech turistických nákupů. Už do Prahy nejezdí. Všechny lety mezi Českem a Čínou byly k 1. březnu zrušeny. Kvůli Pirátovi Hřibovi z tunelářské firmy kmotra Janouška, chazarský škůdce Hřib.

  Krátká URL:
 • m.petr

  vina je i na 90% voličů,kteří odmítají hmotnou odpovědnost politiků!!!

  Krátká URL:
 • Wolfram

  V odpovědi na: m.petr

  Volby jsou zfalšované, viz množství důkazů.

 • Židonacističtí diverzanti

  Hřib, Vystrčil, Kolář, Novotný-Neuman, Rakušan pokračují ve 2. světové válce. Bourají pomníky vítězů, sundavají desky vítězů, přejmenovávají ulice, neúčastní se oficiální pietní akce na památku parašutistů.

  Takoví jsou všichni. George Soros (narozen 19. srpna 1930) roznášel v Budapešti na jaře 1944 povolání do transportu, jeho otec byl právník centrálního budapešťského Judenratu. Sorosové pomáhali deportovat 427 000 maďarských Židů nejprve do narychlo zřízených ghet v Maďarsku a od 15. května 1944 se vlaky valily do Osvětimi: čtyři vlaky denně, každý s 3000 lidmi.
  Americký Úřad pro imigraci a cla (ICE) by měl deportovat George Sorose jako nacistického kolaboranta
  2. března 2020
  https://www.jewishpress.com/indepth/columns/daniel-greenfield/ice-should-deport-george-soros-as-a-nazi-collaborator/2020/03/02

  "Francouzský" prezident Sarkozy, co bombardoval Libyi? Jeho otec Pál Sarkozy byl maďarský kolaborant a místostarosta města Szolnok. Z Maďarska utekl před Rudou armádou do Německa. Jeho manželka Carla Bruni pochází z rodiny italských fašistů.
  https://www.dailymail.co.uk/news/article-1189067/So-did-YOUR-dad-war-Sarkozy.html

  Takové osoby je třeba vymést z veřejných funkcí. Zatím si troufají a připadají si v Česku v bezpečí...

 • apurvabajaj

  thanks for sharing this awesome article all the details you provide to us very helpful for us keep it up.
  Mumbai Escorts Service

Nejnovější články