Vydatná pomoc konečně přichází ze zahraničí z USA. Přetížené pokladní a prodavačky v České republice dostanou obrovskou pomoc od NATO. Jeden voják nastoupí v Globusu v Praze, druhý v Tescu v Ostravě, třetí... Vtip? Jenom napůl, druhá část je zločin!

 

Šest amerických vojenských lékařů pomůže blbým Čechům

V Česku už je šest amerických vojenských lékařů a sester, kteří budou v tuzemsku pomáhat s péčí o pacienty s nemocí covid-19. Jeden lékař, jeden zdravotní terapeut, tři sestry a jeden organizační důstojník!!! Díky, díky, slavná Ameriko. Postavíme v Plzni další pomník?

Mimochodem, proč ty americké hvězdy letí k nám, když v USA je covidové šílenství a nezvládají to? Nebo že by zde vytlačovali covid do Ruska k Putinovi?

 

Má Václav Klaus pravdu? Kdo z nás dělá idioty?

 

Záhada odolných prodavaček. Proč je v supermarketech tak málo nakažených?

Ačkoli prodavačky v českých supermarketech pracují v takzvané první linii a denně se setkávají s až tisícovkami lidí,dotazem na vedení některých obchodních řetězců, mezi tisíci prodavači a prodavačkami v jednotlivých řetězcích se po měsíci nouzového stavu pohybuje počet potvrzených infekcí jen v řádu jednotek. A to se ještě navíc jedná o případy nákazy mimo zaměstnání.

Ve všech našich 256 prodejnách jsme se dosud setkali celkem se 4 pozitivními případy. Ve všech případech se jednalo o zaměstnance, kteří se s největší pravděpodobností nakazili v rodině,“ řekla INFO.CZ mluvčí řetězce LIDL Zuzana Holá v dramatické jarní situaci.

 

11. září 2020

Opět odolné prodavačky

Zaměstnanci obchodních řetězců a prodavačky patří podle hlavní hygieničky k profesím, které jsou nákazou méně ohrožené. S koronavirem se od začátku pandemie v této profesi léčilo 331 lidí, v současné době jich je na covid-19 pozitivních 79.

Prouzové a další divní lidé tvrdí, že je to díky opatřením. Jenomže každý chodíme do obchodů: ze začátku neměly (převážně ženy) ani roušky, zatímco sestry a lékaři měly skoro skafandry. Dnes už jsou někde skla, nebo roušky mají. Ale ochranu jako sestry nemají. Ani náhodou. Natož lékaři.

 

Záhada, nebo jsou lékaři a zdravotní sestry chcípáčkové, že stačí jenom větérek...? Nebo z nás někdo dělá debily, jak se poslední léta vžilo?

Technická

v ČR je zaměstnanců v 7 obchodních řetězcích: cca 60 000

v ČR  je zdravotního personálu: cca 300 000

 

K počtu cca 300 000 zdravotních zaměstnanců přiletěla SILNÁ posila: 6 amerických vojáků zdravotnického personálu. Vážně z nás dělá NATO, USA a vláda idioty pod cenzurou Vrábelů a Elfů včetně Newsroom24?

 

Doplnění - svět žasne

Vědci totiž zatím marně hledají vysvětlení situace, k níž došlo v Madridu. Počty infikovaných zde totiž razantně klesají – a to navzdory otevřeným barům a restauracím, které rozhodně nezejí prázdnotou. Otevřené jsou i obchody. 

Na konci září přitom dosahoval počet nakažených ve 14denním průměru 813 infikovaných na 100 tisíc obyvatel. Nyní tento podíl klesl na 152 infikovaných na 100 tisíc obyvatel. „Tak rychlé zlepšení situace jako v Madridu se nikde jinde nezaregistrovalo,“ píše se na serveru Novinky.cz.„To je otázka za milion dolarů,“ podotkl mimo jiné epidemiolog José Jonay Ojeda k tomu, co že dělá Madrid správně.

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Veprova tvar Rittiga sama prozrazuje

  V odpovědi na: *

  co je zac. A vysetruji ho a do nekonecna vysetruji, az umre. Asi to maji tak v planu.

 • *

  V odpovědi na: Dobra zprava.

  Páni... 410 : 128
  :-DDDDDDDDDDD

 • *

  V odpovědi na: Dobra zprava.

  Killary a Adolfína Merkelová uprchnou do Chile.

 • HardlyZero

  V odpovědi na: Dobra zprava.

  Joseph Robinette Biden uprchne do Ćíny

 • Demonstrace v USA 14.listopadu 2020

  proti falsovani voleb. Podle ceske medialni zumpy tam bylo nekolik tisic lidi. Podivejte se na obrazky - pry jich bylo ve skutecnosti 1/4 milionu. Media u nas maji hlavu strcenou v pisku a omilaji Bidena jako viteze voleb. Biden prohlasil, ze je od Trumpa hanebne, ze neuznava vysledek voleb! Zfalsovanych!!! Falzifikatori voleb ziji ted ve strachu, protoze budou stihani podle Trumpova zakona z r. 2018 proti ovlivnovani vysledku voleb. Ten si vsechno dopredu pojistil a nechal Demokraty vbehnout do pasti.
  https://www.arfa.cz/to-je-sila-proti-volebnim-podvodum-demonstrovalo-ve-washingtonu-ctvrt-milionu-lidi-usa-proziva-dny-po-volbach-ktere-zrejme-naplno-odhalily-hnilobu-tamni-demokracie-lame-se-chleba-svetlo-nebo-tem/#.X7FzDC334RU

 • Monique

  Prodavačům a prodavačkám vznikla újma, psychická újma nosit hadr na tlamě v pracovní době, a malé obchody zavřené a krachují. Premiér Špidla (koronavirus SARS-CoV v roce 2003), ani Nečas (koronavirus MERS-CoV v roce 2012) nikoho nevotravovali. Občané, vždycky dělejte opak, než hlásá vláda a zjevy v České televizi.

 • Ten protest by musel byt jednoznacny

  V odpovědi na: Monique

  a musi odmitat rousky a PCR testy. Zmanipulovana spolecnost podvodem COVID je tak zrala leda na obcanskou valku mezi rouskari a odmitaci lockdownu a PCR testu.
  Strkaji lidem spejle az do mozku (o jednom zraneni jsem cetl) a nikdo nevi, co na spicce spejle je za sajrajt! Nanopartikel, ci jina kontaminace. Lzou nam vic jak komuniste.

 • Za tech drivejsich epidemii jeste

  V odpovědi na: Monique

  zadnou hysterii nerozpoutali. Viry po case vysumely. Teprve biologicka zbran COVID jim umoznila s PCR testy tuto inscenaci, ktera tyra lidi a likviduje ekonomiku ve vsech statech.
  SARS i MERS byly vyvinuty v laboratorich a patentovany. Viry Eboly upravili tak, aby se prenasely mezi lidmi. Vypustili je v Africe. Tam je zkusebni prostor na vakcinace, zkousky epidemii, sterilizaci cernosek skrze ockovani (oficielne proti vztekline).
  Africke staty jsou si toho uz vedomy. Z Vietnamu hlasi, ze tam nikdy nebyl takovy vyskyt autismu u deti jako po ockovani vakcinou od B. Gatese. Po pouziti Agent Orange za valky se ve Vietnamu rodi znetvorene deti podobne jako po Conterganu v Evrope.

 • Lekari potvrzuji, ze nejzdravejsi deti

  V odpovědi na: Za tech drivejsich epidemii jeste

  jsou deti neockovane. Nemaji zadne alergie, autismus, atd.

 • Jakto, ze cuckar Koudelka nevi

  o falsovani voleb v demogratyckych a svobodnych Juesej? A ze stale nas strasi jenom Cinou a Ruskem?
  Za co ho platime? Vsak prijde taky na radu a jeho smejdi jak by smet.