Část lidí (těžko říct jak velká) bude souhlasit s Agitačním střediskem „Dezinformační cenzury“ vykladačů jediné pravdy. My starší už to zažili. Ale napíši narovinu: je to svinstvo.

 

To, co začalo fungovat pracuje na principu, že se vytáhne několik vět, či z tisíců několik promile článků, z toho ještě několik vět a na tomto podkladě je popsána tu ruská stopa, tu zase Charta 2017, tu zase podvracení republiky Evropská unie. A co třeba UFO, kruhy v obilí, nebo dokonce Klimatický panel, kdy Evropa už se měla sušit v nekonečném žáru a lidé měli utíkat z Evropy. Všichni víme, že opak je pravdou a migranti prchají do Evropy. Proč nejsou zatčeni a obviněni vykladači nekonečného sucha v čele s Al Gorem?

 

 

 Jak se pozná propaganda?

Pokud jednostranně fanaticky chválíte to, čemu věříte a fanaticky odsuzujete a nenávidíte vše, co je odlišné.

 

Proč je však takový humbuk kolem nového úřadu?

Za prvé kdo to dělá, za druhé za jaké peníze to dělá, za třetí místo omluvy vyhrožování a za čtvrté „nestrannost“.

Normálně to má fungovat tak, že někdo napíše něco, co je nakonec jinak. Pokud někoho neobviníme z vraždy, znásilnění apod., což ho může doživotně odepsat a vymyslet na něj konstrukci, tak asi není co řešit. To je zločin a na to je právo a zákon. Pak je zavádějící informace: I mě se jednou stalo, že jsem neoprávněně použil nepravdivá slova, která se zdála pravdivá, přišel mail, já se omluvil a hotovo.

Za druhé viz úvodní článek a nestrannost.

Al Gore vyděsil miliony lidí. Vedoucí antipropagandy Romancovová je kandidátka za Zelené. Jaké dá razítko na jeho články a výstupy, nebo by na něj mělo jít trestní oznámení? Václav Klaus mnohé vyvrátil, mnoho, že v roce 2030 či v roce 2070 bude jinak nelze doložit a přesto lidé na tomto podkladě platí miliardy na boj proti tomu, že nějak bude v roce 2070? A kdo bude trestat kruhy v obilí a UFO?

A pak zde máme společnou otázku, za jaké peníze a proč se vytvořil index „stopy“, místo vyvrácení konkrétního textu, což je poloviční výhrůžka jak za komunistů: pozor, zavři ústa, nebo přes ně dostaneš. A u toho dnes zůstaneme.

 

 

Neovlivní.cz je nezávislý investigativní deník, který od roku 2015 přináší informace o vlivu a lidech v ČR. Na obsahu deníku se podílejí přední žurnalisté a autoři-osobnosti veřejného života. Takže "na kom" je nezávislý? Pro koho vytváří prapodivné lustrační seznamy?

 

Jak se dostala Skrytá Pravda do Ruská stopa na  webu NEOVLIVNÍ.CZ  ?

Lze lehce dohledat, že Pařát byl mnoho let psán v kontextu protisovětském, protiruském, protikomunistickém a dokonce jsme demonstrovali za radar včetně ostrých diskuzí s komunisty na Václavském náměstí a jakýmsi panem Neoralem.

 DŮKAZ

 

 

Stačí snad jedna část textu z mnohého jako důkaz.

 

A pak najednou divná změna se stala.

 

Ta zem českého občana nepotřebovala.

 

A mnozí z nás s hrůzou zjistili, že nám lhali a pouze východní propaganda změnila směr - přišla západní!

 

Václav Havel rušil NATO, všichni mu přikyvovali, média do nás po roce 2000 a ovládnutí České televize hustila stále víc místo faktů propagandu, zatímco nám zamlčela to hlavní: USA nasadily tajné jednotky do celé Evropy, USA odposlouchávaly Deutscher Bundestag v čele s Merkelovou, mezitím kolem nás vznikaly základny a mainstream mlčel. Je toto hoax, pani Romancovová?

 Pak jsme se dozvěděli, že chemické zbraně v Iráku nebyly, lidé z Jugoslávie vyprávěli o hrůzách z amerických masakrů bombardování, pak základny Kosovo, radar, který měl být údajně proti jakési Severní Korei se stal hoaxem a fake news a my s hrůzou zjistili, že střední Evropa může být místem konfrontace Rusko - USA!

 

 Je snad toto lež, dámy Slonková a Romancovová?

My to dokázat můžeme, ale vy to vyvrátíte jako HOAX a FAKE NEWS?

Nebo se jenom o tom opět musí mlčet?

Co to mělo proboha společného s proruskou propagandou a ruskou stopou?

A pak se na nás hrnuly další a další důkazy. Měli jsme mlčet a souhlasit, že pravda je lež a lež je pravda? Měli jsme snad kývat na to, že není žena a muž, ale jakési střední pohlaví, že muž není muž, že děti se rodí ze vzájemné lásky dvou žen, nebo mužů, nebo že dnes už bude nekonečné horko a sucho dle Al Gora a Zelených?

 

Takže pokud chce něco ministr Chovanec dělat, nechť nejdříve připraví manuál, co se smí, co se může, co se nemůže a co se nesmí.

Největší zločin komunistů byl, že lidé byli politicky trestáni za něco, co nemělo jasné definice a do „rozvracení republiky“ se vešlo vše.

Je třeba rasismus, kdy jsem jako Pražák celý život viděl při střetu s mimopražskými opovržení, dokonce výhrůžky? Jenomže pokud začneme stíhat vše, bude každý den tisíce udání a soudy zešílí. Nebo je to pouze boj peněz, aby silní hráči dostávali peníze za reklamy, podplatili si politickou stranu a ta udělá vše, aby ty menší, co z toho ukrajují, zničila? Přece to, že někdo napíše, co je ruský rating a který je vydán na Wall Street, nemůže být bráno jako hoax a face news s ruskou stopou! Nebo vydat jenom čísla, ale bude zakázán komentář trendů? Komedie? Netvrdím, že mi (nám) někdy ústa přes notebook neujedou víc, než korektní slovník povoluje. Ale proč je na schindlerově seznamu za věci, které se dají logicky dovodit, či po dotazu doplnit, nebo v případě ostřejšího slova vymazat, ale nejsou lživé a poškozující vlastní stát?

 

 Ne, nevadí mi, že se někdo něco domnívá. Na to má "NEOVLIVNÍ" právo jako my. Vadí mi, že lžou na podkladě několika textů, nebo dokonce několika vět. Rozdíl je v tom, že Sabina Slonková má za sebou pravděpodobně miliardy Karla Janečka a Sorose a v jejich zájmu obviňuje, zatímco my nemáme nic než poctivost. Proč pravděpodobně? Protože přímo na stránce "Neovlivní" toto feministické komando uvádí Karla Janečka neboli "Nadační fond proti korupci", protože přímo na stránce "Neovlivní" je napsána "Nadace Open Society Found Praha, kterou zakládá manipulátor Soros, ale zatímco toto dámské komando lustruje, jaké peníze jdou do malých webů, sami si své platy a kdo je platí nezveřejní!

Je to ta demokracie, po které jsme toužili? Je to ta demokracie, pro kterou nás bolševici naháněli a my cinkali klíči? Je to skutečně ta demokracie a svoboda, kterou jsme si vysnili včetně svobody slova?

http://my89.cz/wp-content/uploads/2015/06/Simona-Holecov%C3%A1_avatar_1435668676-300x300.jpgSimona Holecová

Sabina Slonková Sabina Slonková

 

Fajn, žádám o adresu, kam můžeme zasílat hoaxy a fake news lidí jako jsou například Romancov, Česká televize a Votápek, Porošenko a McCain?

Sdělte prosím adresu vašeho agitačního střediska a výstupy, jak s těmito informacemi naložíte. 

 

Proč se sakra máme bránit za něco, co nejsme, jenom na podkladě dojmů a průjmů komanda žen jako je Slonková, Holecová či Romancovová za pomoci pornoherce Jakuba Jandy? Proč?  Proč lžou a naznačují o ruských zdrojích, když nás Putin a Rusko neplatí?

 

P.S. Příště jakési Curriculum vitae a o tom, jak "Manipulátoři.cz" manipulují a překrucují a "Neovlivní.cz" neovlivňují.

 

První část

Pád Sabiny Slonkové z šéfredaktorky Mf Dnes k lustracím a cenzuře Neovlivní.cz

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - Test.

  Test.

 • Návštěvník - Karel

  Zpravy generovane americkym mainstreamem plni deniky, CT, CRo. Jsou plne lzi, zamlcovani, nejsou objektivni. Vse co je kriticke k USA nesmi byt zverejneno. Lzi o Rusku a jeho nebezpecnosti jsou na dennim poradku. Vysledkem je nedüvera ke vsem zpravam. Lide se informuji jinde. I to jim ted bude Chovanec zakazovat. Hoaxy a fakes generovane USA ale zustanou. Lide, kteri tohle dovoluji zadelavaji na 3. svet. valku. Zaslouzi odsoudit za velezradu a zavrit, aby prestali skodit. Musime se zbavit vazalstvi a zavislosti od EU a USA. EU je vazalem USA. Nemecko je dosud okupovano USA Army a sledovano NAS. Maji je pod kontrolou. Nikdy nepripusti spolupraci s Ruskem a Cinou.

 • Návštěvník - lubajs

  Dnes je práce mainstreamového novináře jedním z nejodpornějších způsobů obživy hned po vrcholové politice, na který musí být opravdu velmi silný žaludek. Tohle fakt můžou dělat jen ty nejhorší lidské kreatury, lhát lidem do očí, manipulovat s nimi a přitom se ani nezačervenat. Ale je pravdou, že opravdoví zmrdi se tím netrápí a vidí jen osobní prospěch.

 • Návštěvník - huh

  Jau.