Dejme si ukázky, (níže) kdo je vlastně ten agent Kremlu dle rouhače Halíka, modloslužebníka , který nám spílal v roce 2000 před divadlem Ta Fantastika do kur..v a zkur..ných zrádců, aby si pak následně dal třikrát Zdrávas a třikrát Otčenáš a odešel do České televize demonstrovat se spacákem Rumlem.

 

Tomáš Halík požehnal Jakubu Jandovi a jeho vyhledávání agentů Kremlu.

 

Myslím, že u nás se jednoznačně dá věřit veřejnoprávním médiím. U těch dalších je to horší,“ poznamenal Halík s tím, že nevěří například televizi Prima či internetovým médiím. Jsou podle něj ideologicky cinknuté. 

„Pokud mi nevěříte, zkuste si otevřít stránky Kremlin Watch. Tam je jasně řečeno, že tady stovka lidí na plný úvazek pracuje pro ruskou dezinformační kampaň,“ řekl jasně s tím, že Rusko se snaží cíleně masírovat spoustou neověřených zpráv.  Lidé tak podle něj musí rozlišovat informace podle zdrojů. V té souvislosti zmínil i ParlamentníListy.cz. Je prý totiž rozdílné, zda zprávu píše BBC, nebo to publikují právě servery jako Parlamentní listy.

 

 

 

Takže si můžeme ukázat, jak ta veřejnoprávní média pracují, jak píší masmédia a porovnejte si, co píšeme my!

 

Pan katolický kněz, teolog, sociolog náboženství známý jako sprostý rouhač Halík ví o stu lidech, kteří pracují pro ruskou propagandu. Tak ať nám je ukáže, nebo je špinavý lhář. (Pokud se zase nevykroutí tím, že napíše redakce Sputnik + další dva)

Pak opět lže rouhač Halík, že BBC je nestranné a nezávislé médium. Při volbách v USA a následném odhalení stejně jako u České televize to byla lež na lež, podvod na podvod, přihrávání Clintonové a urážky protivníka. A to chválí tento rouhač jako kvalitní média?

Pak opět rouhač Halík lži vykládá jako metafory, zatímco opačný názor je lež a podvod. Přesně, jak nám předkládali bolševici, dnes zase ideologie západní a křesťansko-židovská.

Takže kdo je proti Evropské unii, je politicky cinknutý, kdo je proti NATO je politicky cinknutý, pak je zde Nejedlý, který pracuje pro Lukoil, což pan rouhač Halík nestačil uráčit se vnímati, že již zde dávno není a je tam maďarská Mol.

 

A dodal korunu všemu, proč se lid mohl vyjádřit ke vstupu do EU, zatímco dnes...

Před vstupem prý byla vzdělávací studie, proto lidé mohli hlasovat pro.

První důkaz - fakta, že Halík je opět lhář. Toto prý byla poctivá studie!

 

A pak se podívejme na jeden den, co nám předkládají ona kvalitní média v čele Čt, kterým rouhač Halík věří!

 

 

 

 

A fakta jsou: nevyhověl žádosti Kyjeva a odmítl předběžné opatření, protože Kyjev nepředložil důkazy. A soud OSN nevyhověl žádosti Kyjeva potrestání Ruska za diskriminaci Tatarů, ale pouze vyzval Rusko, aby krymští Tataři nebyli diskriminováni. (Ti ale obratem zaslali dopis, že problémy nemají) Takže to je další důkaz kvality mainstreamu.

 

A pokračujme dál, jak nás mezi řádky dokonale informuje ta bájná Čt24, zatímco svoboda pláče...

 

 

 

 

 

A tak tomu dnes nasadila Čt24 korunu

Nevyvratitelný důkaz, nebo také ne, vyberte si

 

Je možné, že mnoho lidí tyto podpásové informace ani nezaznamená, pouze je v televizi dostane do podvědomí a pak už vše vypadá jako pravda. To je největší zločin. Svoboda a demokracie šla do pryč!

A nyní jedna technická: v médiích jsem se v podstatě narodil a rozděluji média jako kvalitní faktická, analytická a bulvární. Možná mnohé překvapím. Jako nejkvalitnější faktické médium jsou u nás Parlamentní listy. S analytickými mám trochu problém (jsou to třeba ekonomické servery) a pak bulvární, kam například patří Čt24.

Samozřejmě to žádá vysvětlení: Parlamentní listy nemohou lhát už z podstaty. Nepíší analýzy, nedělají závěry, ale čtenáři předhodí surová fakta. Takže je na čtenáři, zda se bude obelhávat, zda bude lhát sám sobě, zda psané pochopí, ale nikdy nemůže být lhář ten, co jenom rozhovory přepíše, s cizími texty seznámí, nebo nějaký děj popíše bez politických, či citových emocí. Proto je u nás jako nejkvalitnější faktické médium.

Analytické mi dělají problém, protože často pracují na podkladě informací, dodaných z našeho mainstreamového bulváru. A samozřejmě z nějakých čísel, dodaných mezinárodními agenturami. Jenomže ten, kdo zná, na jakém podkladě fungují třeba ratingové agentury v New Yorku, jak jsou politicky závislé na americké vládě, ví velmi dobře, že dělat analýzy bez veškerých zdrojů východ, západ, sever, jih prostě seriozně nelze. A mnozí vidí jenom zlatý západ.

A pak bulvár: všichni samozřejmě známe, že základem bulváru jsou klepy, nahotinky, drby, urážky a sprostota (například špína jako Novotný z ODS, syn baviče Novotného, neštítího se žádné urážky, protože bulvár má na soudní výlohy a je to pak i reklama na další peníze, které  však Česká (rakouská) spořitelna  na to ráda dá) Jenomže to je ten bulvár viditelný, jasný a definovatelný. Horší je bulvár jako Čt24, který se chová jako seriozní mainstreamové veřejnoprávní médium, ale ve skutečnosti je to škvár, kopající za jednu stranu. Stačí namátkou stále stejné slouhy jako je Votápek, volby v USA a zoufalé skřeky, když prohrávala Clintonová, skákání do řeči či vůbec nezvaní hosté, kteří mají jiný názor než ten správný. Výše obrázky za jeden den to dokládají. Jistě, Čt24 není klasický bulvár, ale má všechny prvky toto určující, zatímco NOVA a jí podobné se tomuto názvu nebrání.

 

Takže pane Halíku, pokud budete stále špinit pouze ve vlastním zájmu, Bůh to vidí a peklo se otevírá. Není jenom jedna pravda, kterou máte vy, zastánci jakýchsi pahodnot s Bohem, ani přírodou neslučitelných, ale ze kterých tyjete jak rakovinový nádor a celý svět hledá cestu, jak se té politické rakoviny zbavit. Lidská společnost to dokáže, ale bude to ještě pár let trvat a mnoho občanů zbytečně zabijete, než se to vše opět vrátí nohama na zem.

 

Zatím socha Svobody v USA pláče...

 

 

 

 

 

Přidat komentář
  • Žádné komentáře nenalezeny

Nejnovější články