Jak se dělá kariéra, křesťanská láska k penězům a židlím ukazuje bývalá ministryně zdravotnictví a neúspěšná kandidátka na prezidentku Zuzana Roithová (KDU-ČSL). Jen Bůh a křesťané v kostelích vědí, jaká tlačenka za ní stojí.

 

Lidé ji vykopli jako kandidátku na prezidentku, zesměšnila se jako evropská poslankyně, ale stejně jí zase někdo někde  přilepí lukrativní židli na zadek.

"Zuzana Roithová je připravená, že odejde pan Bláha z pozice předsedy představenstva a že po něm převezme odpovědnost za chod nemocnic," uvedl Jan Bartošek, šéf lidovců v Jihočeském kraji.

Toto je úžasná zpráva když si uvědomíme, že tato dáma si udělala evropský měšec na její doživotní renty a funkce a její pravda je vždy tam, kde prý jí Bůh ukáže.

 

Koneckonců zde je příklad za všechny evropské prachy!

Nenechme se strašit!

 

 

Normální člověk by se hanbou propadl do země, ale tyto Evropské hodnoty nepoloží žádný hnůj, hlavně když to sype a sype...

Křesťanská láska je jasná: peníze kazí charakter, tak si ho křesťanští vůdci berou všemi hrstmi, ať to stojí, co to stojí. Stačí pak třikrát Zdrávas a třikrát Otčenáš...

 

P.S. Mimochodem, není jeden věřící vůdce jak druhý?

 

Halíku, neužívej Boží jméno Parlamentních listů nadarmo, nebo se budeš navěky smažit v plameni pekelném!

 

 

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - jirizkolina

  Neustálé zdůrazňování "křesťanských hodnot" mi přijde jako populistické a hlavně velmi urážlivé pro lidi, kteří jsou věřící a skutečně žijí podle křesťanských hodnot. Obsah článku je jednoznačně za hranou, kdy se zcela účelově vysmívá křesťanství.

  Nikde v Bibli není napsáno, že "peníze kazí charakter". Peníze samy o sobě za nic nemohou. "Láska k penězům je zdrojem mnoha škodlivých žádostí", to je v Bibli, ale to je úplně o nečem jiném, než co zdůrazňuje tento účelový článek.

 • Návštěvník - rolex replica

  JUST BE YOURSELF. Do not try to rolex replica please everyone, now can not do, the future can not do. People can not be rolex replica watches exhaustive. Everyone should have their most care about people, they are the most valuable asset in your life. If they are misunderstood or questioned about what you are doing, it is worth rolex replica uk your time to respond and explain.

 • Návštěvník - dsafasdf

  <a href="/http://www.itFFFF.com/">reeyou</a>;[url=http://www.itFFFF.com/]redooieyou[/url]

 • Návštěvník - dsafasdf

  <a target="_blank" href="/http://www.roleadsfd.co.uk">rolex replica watches</a>