A pokud ne, mělo by se! Nejdříve založí Chovanec udavačské centrum, a pak jakýsi novinář spřátelený s ČSSD (spolupracovalo udavačské centrum pravdy?) udělá kriminální zločin a ukradne někde údajně živou kauzu, nebo vytvoří podvod na nejvyššího ústavního činitele, ministr vnitra místo aby okamžitě spustil vyšetřování začne tyto kriminální metody používat k vydírání dalšího ministra. Šílené!

 

Na Nagyovou pro pár kvalitních kabelek v půlnoci nastoupila beranidla a po zuby ozbrojený útvar a zde zákony nezákony, politik si najednou může dovolit vše.  A demokracie v podání Chovance a Sobotky jde do... Pryč!

A další novináři včetně bulvární Čt24 se zajímají o nadávky Babiše, místo aby řešili šílenou věc: zneužívání policie, nebo zneužití ústavního činitele vymyšlenou kauzou! Proboha, kam jsme se to pod Evropskými hodnotami a USA dostali?

 

A komedii divného premiéra a zneužití policie dovrší ČSSD, kdy povýší partikulární zájmy nad stát, lidé jí jsou ukradení a...

Ministr vnitra Milan Chovanec, ministr zahraničí Lubomír Zaorálek a ministr zdravotnictví Miloslav Ludvík (ČSSD) oznámili, že nepojedou na plánovanou cestu do Číny, kam měli už tento čtvrtek odletět společně s prezidentem Milošem Zemanem.

Generální tajemník OSN António Guterres přijede ve dnech od 13. do 15. května na návštěvu Číny, kde se zúčastní Summitu mezinárodní spolupráce v rámci Hospodářského pásma podél Hedvábné stezky a námořní Hedvábné stezky (Pásmo a stezka).

Chovanec, Zaorálek a Ludvík kvůli nemocnému Sobotkovi toto sabotují. Dovolili by si odmítnout cestu do USA kvůli chřadnoucím preferencím?

 

Čert aby tu bandu spral!

 

Že skrytapravda.cz absolutně nestojí za ministrem Babišem lze snadno dohledat v dostupných odkazech na celém internetu. Že už dávno nejsme podporovateli ODS,  která odešla od politiky pro občany na politickou slátaninu kšeftů a podvodů lze dohledat také a komediální levicové strany v čele s Kalouskem, který zvedá ruce pro dotace, ale jenom pro někoho až po ČSSD už vůbec ne. Takže v tomto sporu nevidíme žádného favorita a z tohoto neutrálního pohledu popisuji následující.

 

Udělejme si jakousi osnovu:

tři roky hlásají údajné demokratické strany, že stát se neřídí jako firma

když ministr Babiš řekl cokoliv proti špíně Romů, proti Evropské unii, okamžitě byl uřván "pseudodemokratickou" čtyřkou čtyř stran

demokratická čtyřka hlásala po tři roky, že Babišovi už nedá žádný prostor, aby zvítězil v demokratických volbách

demokratická čtyřka, která hlásá formu trhu, je přisátá na dotacích a Kalousek je největším zastáncem Evropské unie, která na této komunistické ideologii stojí

 

Fraška? Samozřejmě. Být poctivý zloděj je jaksi mimo logické chápání právního státu...

 

 

A z tohoto úhlu pohledu je následující

Tři roky mohly "demokratické strany" odstavit Babiše od dotací a všech zdrojů, které jsou proti tržnímu systému. Mimo pořvávání a vymýšlení tajemných konstrukcí jak Babiš krade žádná strana nedokázala, kde. Důvod je jasný: kradou všichni. I zde může být položena otázka, kdy já, poukazující na ostatní, sám mlhavě obviňuji. Tak tedy: každý vidíme řepku, lány řepky. Mor na zvířátka. Mor na přírodu. Většinu dnes má Babiš. Stačilo zákonem změnit dotační pravidlo. Žádná demokratická strana to však neudělala. Proč? Protože peníze, které se přehazují vidlemi sem a tam, někdo kočíruje, přehazuje a má z toho úžasné zisky. Třeba Jourová měla 500 000 Kč měsíčně. I když věděla životní filozofií, co má dělat: tajemnice městského úřadu v Třebíči, kde se začala zabývat rozvojem židovské čtvrti, v roce 2009 kandidovala do Evropského parlamentu za Evropskou demokratickou stranu (EDS). V parlamentních volbách 2010 kandidovala jako členka EDS na 4. místě středočeské kandidátky KDU-ČSL. Ve volbách do Poslanecké sněmovny PČR v roce 2013 kandidovala v Kraji Vysočina jako lídryně hnutí ANO 2011 a tak se dnes vyšplhala po dotacích na eurokomisařku s platem měsíčně mezi 500 000 až 750 000Kč. Prostě dotace nesou. A tihle zvrácení lidé sivětev pod sebou nepodřežou.

A tahle zvrácená parta kádruje a hlásá něco o Babišovi? Fraška, přetvářka a hnus.

 

A nyní pozor!

Tento parazitní, korupční systém  podporují všechny demokratické strany v čele s Kalouskem - viz úvodní foto.

  Špína a z lidského hlediska korupce, nemající konkurenci. Ale je to legální, sami si to odhlasovali v čele s Evropskými hodnotami. Všimněte si, jak s penězi z našich daní zachází trio Šabatová, Dienstbier a Marksová. A to je vrchol ledovce. Že každý dotační program je zdrojem možného obvinění je vidět na kauze fotbalu: Pelta a ministerstvo školství v čele s Březinou z ČSSD. Fraška? Samozřejmě, ale pokračujme dál.

Všichni v tomto zrůdném systému mají namočeny špinavé prsty, ale Babiš je jejich nepřítelem, protože získává nejvíc. A to nemohou unést. Preference všech strašně padají a koblihový král Babiš se stále směje.

Křišťálový Sobotka jako Gross v jednom momentu rozjede pád vlády, najednou se náhodou objeví nahrávka proti Babišovi, Kalousek a Fiala připravují mimořádnou schůzi s podtextem "děsivé odposlechy Babiše", zatýkání na ministerstvu školství za záhadné dotace, Pelta je zatčen a lid se směje nebo pláče. Pohrdání prezidenta nad Sobotkou už je neskrývané a obletí  celý svět, jakoby chtěl  Sobotkovi za Sarajevo napráskat.

 

A záhada prapodivné Sobotkovi akce pokračuje: Babiš údajně krade, ale krade legálně, dle pravidel Evropských hodnot, pouze je to neetické. I Kalousek, který dotace a Evropské hodnoty vehementně s knížetem propaguje, toto odsuzuje. Dotace jsou správné, ale pro normální strany, nikoliv pro Babiše. Vše je legální. A legálně se všude zatýká. Za dotace. Ukáže se na toho, na dalšího, už je podezřelý, už je souzený, už je odsouzený, už je odepsaný. Nebo je neodsouzený, stejně odepsaný...

 

Stále si připadáte jako v blázinci? Já ano. A pokračujme. Janek Kroupa odhaluje zákulisí. Žasneme, že je odposlouchávána Merkelová, Trump, vše prý dělají Rusáci a Putin. Zde vidíme špínu v přímém přenosu. Odposloucháván druhý nejvyšší ústavní činitel vlády. Bez soudního povolení. V přímém přenosu. Zločin, kdy neznáme kontext, ale slyšíme sestříhání. Ve vzteku někomu řekneme, že mu rozmlátíme palici. V legraci řekneme, že ho zabijeme. Že se u toho usmíváme? A co má být!  V odposleších je to zločin. Nemáme chronologii, nemáme pointu, nemáme nic.

 

A na tom je založeno sejmutí Babiše.

A v tomto kontextu byl příchod Sobotky na Pražský hrad. Je otázkou, zda v dnešním světě Merkelových, Clintonových, Sorosů a špíny je to ostuda. Ta špína odposlechů se stává normou, šmírování základem a vláda dokonce založila (stejně jako jiné)  ministerstvo pravdy. Opět 28 let od totality. A ani se s tím netají. Hnus, špína. Kanálie, jak by řekl Kemr ve filmu "Na samotě u lesa".

 

Možný by chtělo po zuby ozbrojeném útvaru s beranidly na Nagyovou a její dceru pro pár drahých cetek připomenout i Michálka, který oprášil udavačství Adolfa Hitlera a Čepičky do dokonalosti a vyšplhal se až na senátora. A kdo si vzpomene, jak kauza dopadla? Údajně závažná kauza...

 

P.S. Tyto špíny přece nejsou demokracie a svoboda, když my, občané pouze zíráme a jsme pro jejich hádky a podrazy pouhá stafáž. Do obrovské budoucnosti "Hedvábné stezky" se pokakaný Sobotka nezapojí, protože mu nadává Kalousek a Obama zakázal. Ale na stupidity jsou hvězdy. Ale najednou jsou úžasní kamarádi, když chtějí dalšího vyšachovat. Zlámat mu nohy nebo vaz, má moc preferencí! Přitom stačilo jediné: polovinu dotací zrušit a nevýhodné pro stát a občany zastavit. Babiš by také ostrouhal a kauza by nebyla. A vše soustředit na závažné projekty - třeba dálnice. Ale to by už korytáři nedostávali výpalné a o to jediné se bojuje. Na všech frontách...

 

 

 

 Velký průzkum, proč Babiš a jeho ANO suverénně vyhrává: budete v šoku!

 

 

 

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - *

  Varan Sobotka vs. anakonda Babiš. Perte se, žerte se.

 • Návštěvník - *

  Ministr Zaorálek: Pan Babiš vstoupil do politiky především proto, aby hájil zájmy svého podniku
  Projev na 58. schůzi Poslanecké sněmovny dne 10. 5. 2017
  (...)
  A pak je tu ještě jedna legenda, která si myslím, že by měla skončit, a kterou jsem rád, že tady ve Sněmovně můžu veřejnosti sdělit. Tady se dlouho tvrdilo, že je výhodné, když do politiky může vstoupit někdo, kdo je bohatý, zajištěný. Takový člověk určitě kradnout nebude. To byla přeci ta vaše pozice, že všeci kradnú, všeci sú zkorumpovaní, jenom já to nepotřebuju, protože mám peněz dost. Tak já bych rád tady udělal jeden závěr, který mi připadá zřejmý z toho, co nám defiluje před očima. Když někdo takový přijde do politiky, tak vzniká úplně nové nebezpečí, že těch prostředků, které má, použije způsobem právě takovým, jaký tady vidíme, že si prostě zaplatí kde co, že si zaplatí i ta média a že začne právě bojovat způsobem, který si ten, který ty peníze nemá, nemůže dovolit. A tak si dovolím tvrdit, že když vstupují lidé jako vy do politiky, tak je v tom obsaženo obrovské nebezpečí. Já sám jsem říkal, že i člověk jako vy má právo být účasten voleb, být volen a máte právo dělat funkce. To jsem říkal, že vám to nelze upřít. A říkám po třech letech, že vidíme, jaká obrovská rizika to s sebou nese.

  Chtěl bych se obrátit na českou veřejnost. Přestaňte věřit tomu, že to, že je někdo zajištěn, znamená, že to je bezpečnější. Vypadá to, že jsou v tom nová, těžká, velmi vážná rizika. Ten člověk totiž svými penězi je schopen zaplatit kde co. A je schopen využít politického vlivu v kombinaci s penězi, aby si vytvářel monopol. (Poslanec Bohuslav Chalupa z ANO vykřikuje z lavice: To je demokracie!) To demokracie není, protože jak jsem vám před chvílí vysvětloval, tak demokracie je v tom, že ten systém musí mít kontroly a rovnováhy. Jako pan Babiš ukazuje, že všechny kontroly a rovnováhy ruší. (Další poslanci z lavic ANO cosi hlasitě namítají. Předseda poslaneckého klubu ANO Faltýnek na ně zavolá: Nekřičte!)

  Dnes jsem dospěl k závěru, že pan Babiš vstoupil do politiky především proto, aby hájil zájmy svého podniku. Myslím si, že on nikdy vlastně nevstoupil do politiky proto, aby se učil tomu, co je veřejný zájem. A proto bych byl rád, kdyby se Sněmovna dnes dohodla na tom, že pan Babiš nepatří do české vlády, a hlasovala pro to, aby z té vlády odešel. A stejně tak bych byl rád, aby prezident dodržel Ústavu, aby učinil to, oč ho premiér požádal. (Potlesk poslanců ČSSD a ODS.)

  Celý projev:
  http://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Ministr-Zaoralek-Pan-Babis-vstoupil-do-politiky-predevsim-proto-aby-hajil-zajmy-sveho-podniku-487181

 • Návštěvník - *

  Estébácký udavač, člen zločinecké organizace a zbohatlík, jehož majetek je více než podezřelého původu nemá ve vedení demokratického, svobodného a právního státu vůbec co pohledávat. Berme výsledky voleb z roku 2013 jako úlet, kdy se neinformovaní voliči nechali podvést masivní reklamní kampaní.

  Od té doby se však již lidem měly otevřít oči. Informací je více než dostatek, právě tak jako konkrétních důkazů, nejen o jeho zločinné minulosti, ale především o jeho antidemokratickém a protiprávním chování. A samozřejmě o naprostém pohrdání lidmi, kteří jsou pro něj jenom odpadem v lepším případě užitečnými idioty.

  Pokud bychom však považovali poslední průzkum volebních preferencí za věrohodný, tak bychom zároveň museli uznat, že Babiš má pravdu a že se český národ neskládá, jak kdysi konstatoval pan profesor Hoeschel z poloviny idiotů a další poloviny s podprahovou inteligencí, ale že jsme idioty my všichni. Ti, co volí Babiše a zároveň i ti, kteří se nedokáží tomuto vyslovenému zlu jednotně postavit. Ti, co jsou jednotní ve své tuposti a omezenosti a ti kdo jsou roztříštění podceňováním nebezpečí.

  Úplně nejhorší ale je, že to odneseme my všichni, že všechno to zlo nedopadne na jeho původce, ani na ty, kdo jej podporují, ale na nás na všechny. Už mne opravdu nebaví, aby nás donekonečna ti největší hlupáci vláčeli bahnem. Vždyť to jsou ti stejní, kdo nedali dopustit na Havla, dnes mu nemohou přijít na jméno, poté zbožňovali Kaluse, ze kterého je dnes téměř Satan, a to to máme opakovat donekonečna?

  Nemá význam spoléhat na nějakého zachránce z venku nebo dokonce na zázrak, platí totiž „Člověče pomoz si sám a Pán Bůh ti požehná“.
  Celé vyjádření Miroslava Sládka (SPR-RSČ):
  http://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Sladek-SPR-RSC-Temer-polovina-obcanu-CR-by-si-prala-za-premiera-estebackeho-udavace-487630