Nadpis je zjednodušený, do hledáčku evropské komise se dostanou nejen média Mafry - Babiše, ale vše. A to, jak začala kvílet KDU-ČSL, tudíž Bělobrádek a Herman s dalšímí chovanci Chovancova ústavu věčné a jediné pravdy, které jsme zažili "za bolševika", vyhnali jsme je dveřmi a vrátili se nám přes Evropské hodnoty oknem dosvědčuje, že všude je chleba o dvou kůrkách a kdo jinému jámu kope, sám do ní padá.

 

Evropský parlament by se mohl 1. června zabývat stavem médií v České republice a rizikem jejich politického zneužití. Jako bod jednání ho navrhla nejsilnější frakce europarlamentu - Evropská lidová strana (EPP). Je to ostuda pro Českou republiku, míní český europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL). Na druhý den bruselského plenárního jednání, tedy na dopoledne 1. června, je naplánován bod s názvem „Prohlášení komise - riziko politického zneužití médií v České republice“. Podle informací ČTK bod navrhlo zařadit na program jednání europarlamentu vedení jeho nejsilnější frakce, tedy Evropské lidové strany (EPP). Na jeho zařazení prý ale už delší dobu „byla širší shoda“.

„Byl to návrh německých, francouzských a italských europoslanců.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/evropsky-parlament-evropska-unie-zneuziti-medii-v-cesku-peb-/zahranicni.aspx?c=A170511_200817_zahranicni_fer#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=zahranicni&utm_content=main

 

Znovu, znovu a znovu

My, normální zastánci trhu neobhajujeme Babiše a Agrofert, ale kypí v nás krev, když špína demokracie se už podobá hrůzám let  1948 - 1952. Pravda, zatím se nevěší. Zatím...

 

Pan bývalý premiér a prezident Václav Klaus má samozřejmě naprostou pravdu, že Sobotka před smrtí utonutím neboli pádem do politické smrti udělal fantastický "šachový tah": než se dostal pod hladinu, nadechl se, ale hodnotíme simultánku, nebo frašku, jak se hraje o Českou republiku?

 

 

Skutečně nejsme ovce, abychom vše vyřčené brali jako slovo Boží a při hře v šachy je mnoho možností, než se dá šach mat. A my prostě vidíme jiné tahy, byť cíl - onen šach mat si přejeme také. Tato evropská zem je vedena lidmi, kteří si spíše zaslouží kriminál, než sedět za těžké peníze v Bruselu a Štrasburku. Jenomže je to stále stejné (zatím). Oni mají peníze, moc a armádu, my poctivost a čest.

Vraťme se však k onomu kvílení KDU-ČSL a dalších v Evropském parlamentu po zjištění, že kontrola médí nebude upřena jenom na Babišovu Mafru, ale na všechy, A tak už to "smrdí" daleko více. Babiš se totiž může opřít o "vyvážené redaktory" čímž jsou myšleny nejen kritiky Bruselu, ale fantasmagorické výlevy Petry Procházkové či Palaty, občas proložené Votápky, Koláři či Fištejny.

 

Co však mainstreamová média veřejnoprávní povahy ať již televizní, radiová, či internetové weby?

Pokud předloží vládě skutečná data vyváženosti, zatímco Babiš by se smál, až by se za břicho popadal, veřejnoprávní média s masáží Votápků, Gabalů, Langšádlových jsou hrůzou bez sebe a právě kvílení zástupců myšlenky Evropských hodnot to dosvědčuje. Najednou ti samí práskači v Bruselu žadoní, že si to vyřídíme sami, že stačí zastavit Babiše a vítězství socialistického pracujícího lidu spojených evropských států je na dosah. Babiš, ať chceme či nikoliv, totiž v médiích nechává zaznít jak názory z jiných proudů, tak stejně tam má ty, ze kterých se slušným lidem zvedá žaludek - Petra Procházková a Palata.

 

Jak Česká televize, Český rozhlas a ČTK splňuje kritéria, vepsaná do Ústavy?

 

 Stále slyšíme, že vyváženost není měřitelná. Že když v České televizi vystupují stále titíž lidé s jedním světonázorem jak komunisti za bolševika pouze s tím rozdílem, že ten bolševik se dnes jmenuje "Evropská hodnota Svazu evropských socialistických republik". A je úváděn na trh cenzurou přes ČTK a řídí se jím i další veřejnoprávní médium Český rozhlas včetně dalších "loajálních médií", které vybere Kremlin Watch, najednou zjistíme, že jsme nazpět v době Čepičky a Gottwalda.

 

Že nejde vyváženost měřit, je sprostá lež: vše je snadno měřitelné a lze doložit, jakým systémem se u nás uvádí zpravodajství, a byť je toto měření staršího data, každý, kdo sleduje objektivně opticky vyváženost, ví, že názor mají hosté Václava Moravce, který sám občanům určí, který je ten správný, a který nesprávný. Vysvětluje to každý den a má k ruce další geniální postavičky, které správně určí, koho kdy pozvat: tu Votápka, tu Fištejna, tu Petra Koláře, tu Petru Procházkovou...

Možná si řeknete, že Moravec sám o sobě je vyvážený, neb to sám o sobě tvrdí a zpravodajství s Votápky to potvrzuje a další s Kremlin Watch dává kulaté razítko z Olomouce.  Asi ano, jenom i ty analýzy, co se dělají, by mohly vyděsit i Evropskou unii: kdo příliš tlačí na pilu, většinou nic neuřízne!

 

A Česká televize, ČTK  a Český rozhlas narozdíl od médií Babiše tlačí na pilu už děsivě:

 Dokonce i Čína je na tom násobně lépe a platí tehdy, jako dnes. Tam to sice vedou komunisti, ale svoboda je v Číně větší, než dnes v České republice!

A prezident Zeman správně říká, že se máme jezdit učit do Číny - ekonomika už předeběhla USA, vynálezy jsou úspěšnější než z USA a svoboda zpravodajství?

Vláda za Sobotky a ČSSD s pomoci ČNB a ECB  z nás udělala stát montoven a převozníků, kde jsou všude logistická centra a lidé se učí pouze šlapat na plyn,  dělat drn, drn a točit volantem. Tupé stádo nevzdělaných lidí.  Kam oko dohlédne, jsou řady kamiónů a stáda Ukrajinců zaplavují naši zem. Nevyrábíme zboží s přidanou hodnotou stejně jako za bolševika. Nemáme dluhy? Samozřejmě, převozníci nové technologie nepotřebují. Potřebujeme "mnógo robotníkov".  A stejně jako za bolševika nejsou lidi. Místo, abychom donutili zahraniční společnosti investovat do našich společností, necháme je, aby odesílali 300 miliard ročně na západ. Že nám západ pomáhá? Stejně jako nám pomáhal SSSR. Vyráběli jsme tuny ocele, těžili tuny uhlí, zasmradili jsme naši zem, zatímco stroje byly jak za krále Klacka! Staří padesát a více let. Dnes opět investujeme do smradu, pneumatik, převozu zboží sem a tam, opět musíme zastavovat provozy, protože jako za bolševika nemáme čistý vzduch a už vůbec nechceme přiznat, že vlády do roku 2000, než jsme vstoupili do přípravy vstupu do Evropské unie nejen že ekonomiku excelentně nastartovali, ale ještě daly sta miliard na odsíření a zkvalitnění vzduchu

Dnes je opět na stole návrh na vyplácení pohřebného, aby lidé mlčeli, když nemohou kvůli znečištění kamionů dýchat. Ale ukazujeme prstem na Čínu...

 

Toto je nejzločinější vláda od roku 1989 a kdyby byla spravedlnost, celá by byla v kriminálu. I se členy bankovní rady, kteří to dopustili. Rašín se musí obracet v hrobě. Díky, ó díky Evropská unie, jak opět po RVHP pustošíš naši zem.

A protože se vše musí zatajit, stejně jako hrozivý pád Evropy pod zločinci, co ji vedou, veřejnoprávní zpravodajství je pod těžkou cenzurou a masívní propagandou, jakou jsme zažili v době totality. A proto to kvílení, aby se náhodou někdo v Bruselu nezblázil a nehledal skutečnou svobodnou pluralitu v naší zemi. Protože pak my musely být kriminály plné lidí, kteří by opět řvali, že jsou političtí vězni, že pane Koláři, Gabale, pani Langšádlová a další...

 

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Návštěvník - Lomcovák

  V odpovědi na: Návštěvník - jirizkolina

  Jirko, když ČSSD miluješ, není co řešit.

 • Návštěvník - Děsík

  V odpovědi na: Návštěvník - Lomcovák

  To je třída, ten Jiří. Stále čtu, že lidé více utrácejí a zadlužují se. Tak to je fakt úžasný výkon vlády. Moravec jásá. Není nikdo, kdo by je poslal někam. Lžou v zájmu EU. Dluhy a dluhy. Až to prošetří Brusel, zoufalec Sobotka padne. C

  Krátká URL:
 • Návštěvník - Lomcovák

  Václav Hlodavec Moravec má mzdu 100.000,- Kč za jeden pořad týdně (12.00 - 14.00)? Nebo 200.000,- Kč? Někteří moderátoři a redaktoři České televize pobírají absolutně nepřiměřené odměny vzhledem k jejich "práci", průměrné mzdě v Česku (27 589 Kč měsíčně) a jejich dezinformacím a snahou manipulovat diváky. Snad asi každý si už mohl všimnout, že je třeba něco s Českou televizí udělat.

 • Návštěvník - jirizkolina

  V odpovědi na: Návštěvník - Lomcovák

  Průměrná mzda, jak uvádí ČSÚ, na konci roku 2016 činila již 29 320Kč.
  https://www.czso.cz/csu/czso/prace_a_mzdy_prace

 • Návštěvník - Lomcovák

  Zmiňujete zde, pánové, jakousi "výbornou kondici ekonomiky". Ano, Mutti Merkelová měla v období 2014 - samé rozpočtové přebytky, ale Sobotka s Babišem zadlužovali, takže se není čím chlubit.
  2014 rozpočtový deficit -77,8 mld. Kč
  2015 rozpočtový deficit -62,8 mld. Kč
  2016 rozpočtový přebytek 61,8 mld. Kč, jenže! Zde šlo asi o Babišův účetní trik, neboť pokladní plnění rozpočtu za první čtvrtletí 2017 vykazuje propad rozpočtových příjmů -34,29 mld. Kč oproti prvnímu čtvrtletí 2016. Babiš pravděpodobně dal zaúčtovat některé příjmy z 2017 do roku 2016, aby se mohl v předvolební kampani chlubit, jaký je skvělý hospodář.
  Zdroj:
  http://www.mfcr.cz/cs/aktualne/tiskove-zpravy/2017/prebytek-statniho-rozpoctu-na-konci-brez-28185

  A Německo:
  http://www.tradingeconomics.com/germany/government-budget

 • Návštěvník - jirizkolina

  V odpovědi na: Návštěvník - Lomcovák

  Kdyby jste si přečetl můj komentář, tak tam jasně píšu, že "dynamika příjmů z EU poklesla".
  Vy pak dáte odkaz, kde vám to dokonce hned pod tabulkou znovu připomínají, že je nižší inkaso vlivem nižších prostředků z EU.
  Ale vám to samozřejmě nebrání hned vyrábět konspirace, že Babiš určitě fixloval a převáděl přebytky z roku 2017 do roku 2016. Měl byste se nad sebou zamyslet. Příliš dlouhý pobyt v SEKTĚ vám zatemňuje zdravý úsudek.

 • Návštěvník - jirizkolina

  "To je třída, ten Jiří. Stále čtu, že lidé více utrácejí a zadlužují se. Tak to je fakt úžasný výkon vlády. Moravec jásá. Není nikdo, kdo by je poslal někam. Lžou v zájmu EU. Dluhy a dluhy. Až to prošetří Brusel, zoufalec Sobotka padne."

  Uvědomte si, že dluh je vždy neutrální. Dluh domácností nemůže zvyšovat HDP. Teď si půjčíte a koupíte si třeba novou pračku. Ale ihned musíte začít splácet, takže zase nemůžete koupit něco jiného, i když rozloženo do menších částek v čase. A ve výsledku ještě zaplatíte úrok, tak ve skutečnosti dluh ještě HDP snižuje. Proto je zcela logiocké vyústění, že nárust HDP v segmentu domácí spotřeby je jednoznačně dán zvyšujícími se příjmy domácností. Dynamika příjmů domácností je tak vysoká, že domácnosti dokonce tvoří další úspory a rostou úložky domácností. Najděte si na internetu fakta a budete jistě překvapen, že úložky domácností jsou vyšší než dluhy domácností.

 • Návštěvník - novota

  Kdo ovládá média v Česku.....ze 75% "SOCAN BANDE"..... http://www.fsfinalword.cz/?page=archive&day=2017-05-17 ať se to propere v EU.....to bude potom legrace....a bureš proti socanům bude potom svatý ha ha...:)

 • Návštěvník - jirizkolina

  V odpovědi na: Návštěvník - novota

  To je samozřejmě úplný nesmysl. ČSSD veřejnoprávní média nijak neovládá. Jednak to nikdo objektivně nikde nedoložil a dále, stačí sledovat názory a postoje komentátorů ve veřejnoprávní TV a tam je naprosto jasná pravicová orientace. Například protěžování pravicového Kalouska, který nesmí chybět v žádném pořadu. V protikladu, Bohuslav Sobotka je v médiích zcela výjimečně.

 • Návštěvník - novota

  Typiš socan okrade důchodce a nezaměstnané pomoci eura viz novinky a teď ještě hlasují s burešem v eu proti maďarsku....zrádci...a na severní moravu do bakalových bytů lifrují emigranty až je tam černo....a odchovanec nic....