Kdyby ti, co se bojí, protože jsou slušní, najednou začali dělat to samé, na čí straně by byla policie? Stačí, aby Adam B.Bartoš vyslovil jakoukoliv větu a hned je osočován a proháněn všemi soudy. Ale když totéž dělá protivná strana, stát nekoná, Tomasz Peszynski může dělat nacistické uličky hanby, bulvárník Novotný zase může každého sprostě urážet a policie se obrací zády. Ten tvrdí, že může, neb je poloviční žid.

 

Zdroj: Novinář ze seznamu vlivných Židů: Toho deb*la podám k soudu. Chci ...

Pavel Novotný Nazdar blbče, psal jsem důchodci

 

Tak to je ta svoboda a demokracie, pro kterou jsme cinkali klíči?

 

To samé se dělo v roce 1938, kdy lidé v pohraničí chodili uličkami hanby, protože Henlajnovci jim dělali ze života peklo. Dnes ten, kdo jde na koncert Alexandrovců, zažívá stejné nacistické peklo a vláda od toho odvrací pohled. Přece Alexandrovci zpívají ruské písně a jsou z Ruska, pomáhali Rudé armádě jako vzpruha v bídě strašné války a překvapivý zvuk zpěvu je založený na basových a barytonových hlasech, což nikoho předtím nenapadlo, dodává zpěvu mohutnost, obrovskou sílu a neobyčejnou rezonanci, co se až později podařilo světu za pomoci basových reproduktorů složených v extrémních polohách, ale reprezentují Rusko, tak se Polák Tomasz Peszynski domnívá, že jejich posluchače je třeba dokopat do krve, aby Alexandrovce odmítli!

Měli se narodit v USA, a pak by policie jednala dle Evropských hodnot? Přitom rasista a iniciátor násilí Tomasz Peszynski na vše vyzývá na Václavském náměstí, na Facebooku a nic se neděje. Ministestvo Pravdy a lásky ministra Chovance mlčí!

 

Výhrůžky, nadávky, násilí, rasistické urážky proti Čechům. Kdo se občanů zastane?

 

 

Co dělá Šabatová, co dělá ministr pro lidská práva?

 

 

Publikum Alexandrovců čeká ulička hanby, pořadatelé protest neřeší

16. května 2017  12:55
 
Skupina odpůrců ruského prezidenta, která si říká Kaputin, chystá protest proti koncertu Alexandrovců, jenž se uskuteční v sobotu v Tipsport Areně na pražském Výstavišti. „Vytvoříme uličku hanby pro návštěvníky koncertu a upozorníme je na skutečnosti o Alexandrovcích,“ stojí v pozvánce na událost.

Zdroj: http://kultura.zpravy.idnes.cz/alexandrovci-koncert-protest-dkg-/hudba.aspx?c=A170516_105837_hudba_vha

Konrad Ernst Eduard Henlein
Obergruppenführer Konrad Ernst Eduard Henlein

 

 musí mít z těchto následovníků obrovskou radost. Henlajnovci se sice už nejmenují, ale mohou dělat totéž. Jsou opět Češi lovná zvěř?

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - lubajs

  Ten zkrachovalý podnikatel polského původu zjistil, že se dá docela dobře a bezpracně žít, jako profesionální užitečný idiot pražské kavárny. Přestěhoval se proto do Prahy a dnes je z něj "občanský aktivista" (jak vznešeně to zní, že?) a živíme ho v podstatě my všichni, kdo platíme daně státu. Za to nás občany ČR ještě pomlouvá, že si drze dovolujeme nesdílet odkaz Václava Havla a evropské pornohodnoty. Nakopat do řiti takovému pokryteckému zmetkovi je fakt málo.

  Krátká URL:
 • Návštěvník - Pepa

  Zabít ho je málo, zmrda.

 • Návštěvník - Latasha

  Interpersonal intelligence is among the most overlooked, underutilized skill sets. In school, even as form our careers or level-up our professional life we quite often think about technical skills https://www.iskillsafrica.com/members/ocexid20/