Táže se v úterním úvodníku NP Aston a pokouší se to všelijak vysvětlovat především osobními důvody...
 

Obávám se, alespoň tedy z vlastní zkušenosti , že důvody proč zmíněné vážené pány nezlákala ODS, jsou bohužel vážnější. Že se současnými politickými názory občanských demokratů se už nelze jen tak snadno ztotožnit už jenom s ohledem na mnohé, nepřehlédnutelné zdejší pravicové bolševiky typu Mirky Němcové.

Mohu podepsat závěrečnou větičku autora, že účast Realistů – zastupovaných pány Robejškem a Tomským, by byla pro českou politickou scénu velkým přínosem.

Jen nesdílím ten Astonův pesimismus, odkazující se na vykazované, stávající slabé preference, momentálně se pohybujících kolem dvou procent.

Je sice pravda, že česká veřejnoprávní média Realisty prakticky bojkotují, že Realisté zatím českou veřejnost příliš neoslovují, není o nich slyšet.

Jenže, to se může už brzy změnit, ten správný čas pro volební kampaň teprve začíná a chce se mi věřit, že tak schopní lidé jako Robejšek s Tomským dokážou ještě najít cestu jak oslovit českou veřejnost.

Moc bych jim to, a ostatně i sobě, přál. Už mě DÁVNO nebaví pořád jen volit to menší zlo.

 

Realisty pánů Robejška a Tomského, bych po dlouhatánské době opět volil s chutí a s oživlou nadějí.

 

 

Zveřejněno se souhlasem autora

Josef Havránek

josefhavranek.blog.idnes.cz

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - Dan

  Robejsek nabizi jenom koryta pro sve noshledy. Jine idee jak dnesni vladni strany, zaprodanci EU a nasi nepratele nema.
  Zcela jinak se prezentuje jiny kandidat, jemuz zakazuji media, publicitu, vsude ho vylucuji. Cechoamerican Joseph Toman. Poslechnete si jeho nazory na jeho webu, stoji za to. Nazyva veci spravnym jmenem a nabizi alternativu pro volice - vlastenectvi!

 • Návštěvník - Petr Pokorný

  V odpovědi na: Návštěvník - Dan

  Neznám, děkuji za informaci, podíváme se.

 • Návštěvník - Lomcovák

  Pane Havránku, já se divím, ve Vašem věku stále taková naivita? S nastrčenou falešnou pravicovou opozicí Realisté (předtím Věci veřejné, Bursíkovi Zelení, Unie svobody) jen ztrácíte čas. Myslíte, že Vaše zájmy bude hájit někdo, koho sponzoruje kleptooligarch Dospiva/PENTA?
  Hoďte svůj hlas Okamurovi a máte to v kabeli.

 • Návštěvník - Prajesh

  Interpersonal intelligence is among the most overlooked, underutilized skill sets. In school, even as we form our careers or level-up our professional life we quite often think about technical skills https://trinbago.events/advert/try-to-imagine-the-bible-devoid-of-the-psalms/