22:50 Čt24 (jako vždy) Obdiv, jak krásně se vypořádají USA s Ruskem a stačí podezření, že někdo zasahuje do voleb v USA. Musíme vzít v potaz, co reálně uplatňuje Donald Trump proti Rusku. Postoj proti Putinovi je naprosto jednoznačný, říká Kupka z ODS a já jsem daleko klidnější... Pirát Michálek (místopředseda Pirátů): jestliže existuje nějaké zasahování do voleb USA, tak se zřídí vyšetřovací komise a ta věc se skutečně vyšetřuje...

 

Celé úžasné nadšení pro americkou demokracii ze včerejška si můžete vyslechnout, kdyby to nebyly zvratky za bílého dne a dal by se použít ostřejší výraz: jak hluboký je orální, vertikální vztah?

 

Pro osvětlení si dejme autentická fakta v bodech - kdo zasahuje do voleb cizího státu, je prý zločinec. Skutečně?

 

 

RFE/RL poskytuje to, čeho
se místním lidem nedostává: necenzurované
zpravodajství, významné diskuse a otevřené
debaty. RFE/RL vysílá ve dvaceti osmi
jazycích do dvaceti zemí včetně Iránu, Iráku,
Afghánistánu a Ruska.
 
 
 

 Zajímavé, pánové Kupko z ODS a Michálku (Piráti)

 
Rozpočet: 108,4 milionů USD
 
Takže když se USA vměšují do vnitřních záležitostí Ruska, je to cesta k demokracii. Když Clintonová a Soros oficiálně hledají špínu na Trumpa, je to demokratické očišťování společnosti.
 

Pro Rusy vysílá nová televize. Spustily ji Hlas Ameriky a Svobodná Evropa

 

Získat srdce a mysl obyvatel zemí bývalého Sovětského svazu a Rusů - to je cílem nového televizního kanálu, který vysílá 24 hodin denně v ruštině. Spustily ho Hlas Ameriky a Rádio Svobodná Evropa/Rádio Svoboda - tedy organizace financované americkým Kongresem. (Tím kongresem, který nyní prošetřuje, zda Rusko nedělá to samé a chce za to trestat lidi kolem Trumpa!)

Nový nástroj, jak čelit Kremlem kontrolovaným médiím, je společným dílem Hlasu Ameriky, který sídlí ve Washingtonu, a Rádia Svobodná Evropa/Rádia Svoboda vysílajícího z Prahy. Plnohodnotný kanál navazuje na půlhodinovou relaci se stejným názvem, která se vysílala už od října 2014. Vedení kanálu tvrdí, že nejde o propagandu nebo antipropagandu, ale o nezávislé médium. „Máme podporu v Kongresu, finanční i jinou, abychom pokračovali v práci, kterou jsme dělali, a těšíme se na to, že to probereme s dalšími lidmi v administrativě, až se naskytne příležitost,“ uzavírá předseda vysílací rady Lansing. 

 

Fascinující na pozadí šaškárny vyšetřování v USA, kdy prý ruští šamani éterem zmanipulovali voliče v USA.

Dementismus.

 

 

Až Rusku dojde trpělivost a udělá to samé, co USA, budeme zase zaplaveni hnusem o antidemokratických silách v této zemi. Mimochodem, tato tabulka o mnohém vypovídá: hlavním donátorem Clintonové byla Ukrajina!

 

Výsledek obrázku pro donator Clinton
 
 
A Soros dělal také, co mohl
Výsledek obrázku pro donator Clinton

 

ČSSD dostala tvrdý direkt za vnitrostátní špínu. Zaslouženě, podplácet voliče je svinstvo. Nyní nastává čas ukázat, kdo jsou další špinavci na politické scéně, proč se Piráti rázem stali miláčkem mainstreamu, proč Václav Klaus junior se nemohl dostat na veřejnoprávní televizi a přesto dostal obrovské množství preferenčních hlasů, zatímco Kupka z ODS tam může kdykoliv. Čím větší křivák, tím větší hrdina západní demokracie. Přesto jakoby nechápali, že lež má krátké nohy: ČSSD jim může vyprávět a ODS už jednu výstrahu dostala. A zdá se, že čeká na finální politický direkt z milosti!

Diví se pak někdo, když hnus, vysílaný k divákům z veřejnoprávní televize okomentuji: chce se vám nad ODS a Piráty blejt? Mě ano!

 

 

P.S. Bylo by dobré, aby ODS a Piráti dostali povinné svodky, co dělala Nulandová na Ukrajině a co říkala a hlavně dělala k volbám v Rusku a také bychom měli připomenout ve slovech jednoho diskutujícího:

Takže Mannafort uplácel na Ukrajině Janukovyče a Stranu regionů (s Nulandovou), aby přešel plně na stranu EU, ale prý je to důkaz, že pracoval pro Kreml. Navíc do února 2014 (Majdan) To fakt nevymyslíš.

BTW pokud za údajných 100 000 USD za reklamu dokázalo Rusko ovlivnit 128milionů US voličů a porazit kampaň Clintonové za 5,5mlrd. USD, pak se jedná o nominaci na Nobelovu cenu za ekonomii. 

Ovšem je to další střípek do mozaiky informací kolem vzniku Majdanu a jeho sponzorů.

 

(Možná to však má logiku: v té "vyspělé zemi"  šestnáct milionů dospělých Američanů neumí číst ani psát. Negramotných je tak přes osm procent americké populace, což je víc než v kterékoliv jiné rozvinuté zemi na světě. Podle dalších zdrojů může být mezi americkými občany dokonce až 32 milionů analfabetů.)

 

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Návštěvník - Manychová

  V odpovědi na: Návštěvník - Jeronym Bosch

  Vše je tedy vyprefabrikované, protože ČSSD je zlatá? Pane, číst vaše nenávistné příspěvky a urážky, pokud někdo napíše fakta mě nutí k zamyšlení, zda ten, co křičí o nenávisti, má právo tu nenávist vytvářet. Nevím, zda schválně provokujete, ale divím se zdejším autorům, že ty urážky a obracení významu trpí. Mají s vámi strašnou trpělivost. Se mnou už za vaše lži lomcuje vztek a to mě málokdy něco rozhodí. Vy nejste dobrý člověk.

 • Návštěvník - Jeronym Bosch

  V odpovědi na: Návštěvník - Manychová

  Paní, mé příspěvky nejsou nenávistné. Právě, že já uvádím fakta a skutečný význam věcí a to vás rozhazuje, protože vám to bourá uměle vytvořený svět, který vám v hlavě vybudovaly takzvaná alternativní média. Někdy je prostě probuzení bolestné.
  Dnes vyšel nový Pjakin a je až legrační, jak přesně ukazuje na ten problém, jaký máte přesně vy.
  https://fct-altai.ru/
  Pjakin říká "ja čital, on čital, no synku morje" :)) aněkdot
  Přesně nějaký chytrák vašeho typu tam chce poučovat Pjakina, že on taky "čital ukrajinsku konstitucju, no on nikde něsmatrjel, što Krym avtonomnaja rjespublika".
  A tak Pjakin odcitoval přímo z Ukrajinské Ústavy hlava 1. "Ukrajina jevljajetsja unitarnym gasudarstvom." A z dalších článků vyplývá, že Republika je gasudarstvo, takže Krym dále citovaný v ústavě jako Republika je také gasudarstvo a jestsliže Ukrajina je Unitární, tak nemůže být Krym její součástí.
  Dále ukazuje v protikladu ruskou Ústavu, která je naprosto jasná a srozumitelná a hovoří o Federaci unitárních států, to jen tak na dokreslení.
  A to je přesně i o tom, když já se dívám na Michálka a vy se díváte na Michálka. Nepochopíte vůbec nic, protže neuvažujete samostatně, nejste schopna uvažovat analyticky a jen se spoléháte na to, co vám jiní nabulíkují do hlavy.
  A potom, když já napíšu, jak se věci mají, tak se vztekáte, ale ten problém je ve vás, nikoliv ve mně.
  "Synku morje", očeň intěrjesnij aněkdot. :)

 • Návštěvník - Dan

  V odpovědi na: Návštěvník - Jeronym Bosch

  Vetsi blb, demagog a lhar nez jste vy asi vubec neexistuje!!!!

 • Návštěvník - *

  Zeman se skoro zhroutil, vypadá fakt špatně. Hlava státu pozvala mafiána Babiše, aby jej pověřila jednáním o sestavení vlády...
  VIDEO
  http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/2290066-zive-brifink-po-jednani-milose-zemana-s-andrejem-babisem

 • Návštěvník - Jeronym Bosch

  Já jsem si to teď pro oživení ještě jednou pustil a všem doporučuji, podívejte se na to, je to pár minut.
  Kupka hovoří o tom, že nikdo není obviněn, že vyšetřování teprve začíná, že Trump nebude do vyšetřování zasahovat. Kupka dále objektivně popisuje postoj Trumpa vůči Rusku, postoj je suverenní (není servilní), Trump se chová jako silný hráč a hájí zájmy USA, a proto je Kupka klidný a podle Kupky nebezpečí pro ČR nehrozí.
  A teď přchází na řadu Michálek. Ten to zvládl naprosto bravurně. Nenechal se zatáhnout do nějaké proamerické propagandy, zhodnotil suše situaci, že v porovnání s USA je ČR tak trochu trpaslík!
  A ČR by se měla poučit, že v USA když je problém, ta se zřídí vyšetřovací komise a věci se vyšetřují, zatímco v ČR se buď vůbec nevyšetřují, nebo se vyšetřují úplně jiní lidé nebo se soudy neúměrně táhnou.
  Vůbec nechápu, jak z takového neutrálního rozhovoru, kdy se nechtěl aui Kupka ani Michálek namočit do nějaké propagandy, mohl Pokorný vyfabrikovak problém a na něj ještě naroubovat zástupný problém, "tak když vy tvrdíte, že Rusko zasahovalo, tak se tedy podívejte jak vy Amerika zasahujete". Nic takového v tom rozhovoru nebylo.
  V závěru Kupka správně poznamenal, že když v USA někdo zalže, tak je z toho pozdvižení a když v ČR Babiš lže kudy chodí, tak je to všem jedno a ještě vyhraje volby. No prostě ČR je absurdistán a český volič je bez morálky.

 • Návštěvník - Ten, co to cáluje

  V odpovědi na: Návštěvník - Jeronym Bosch

  Ty jsi blbej jak americkej brouk v roce 1950. Víš vůbec, vo co gou?

 • V odpovědi na: Návštěvník - Ten, co to cáluje

  On chudák neumí číst. To chce klid. Oficiálně se tomu říká, že schází "funkční gramotnost". On umí kopírovat a to je vše. Textu nerozumí. Proto stále nadává. On pracoval na stavbě, proto stále fabrikuje prefabrikáty a něco mu haraší. On ani nepochopil, že ČSSD je bankrot a je záhadou, že mohou vyplácet mzdy. Je čas se na to podívat. I to je nějaký podvod a někdo by měl jít do tepláků. Proti tomu je Babiš neviňátko.

 • Návštěvník - Jeronym Bosch

  V odpovědi na: Návštěvník - Ten, co to cáluje

  Já to vím, ale ty ne, ty pořád nevidíš to moře, i když ti máchají držku v moři.. :))

 • Návštěvník - Dan

  V odpovědi na: Návštěvník - Jeronym Bosch

  USA odjakziva lzou a podvadeji, nedodrzuji smlouvy a vymysleji si jenom lzi na zeme, ktere chteji ovladnout. Kdyz to nejde pres tajne sluzby, vyzbroji teroristy. Pak ty zeme jako zbabelci valcuji, protoze jsou mnohem silnejsi a pomaha jim jeste NATO, ktere valci jenom za zajmy USA, ale za penize z dani obcanu! NATO a EU jsou lokajove USA!

 • Návštěvník - Denise

  http://asmbeautyworld.org/job/florida-jacksonville-co-dobrego-na-hemoroidy/ A few drops of essential oils from Cypress or Myrrh to your bath enable ease up varicose veins. May do also mix this with a carrier oil and use to massage affected neighbourhood. The latter especially advisable for spider veins.