Ruský mocnář trpěl rakovinou míchy. Mé zdroje ovšem říkají, že to byla rakovina slinivky břišní, jedna z nejsmrtelnějších forem tohoto onemocnění,“ píše Richard Johnson, významný komentátor amerického deníku New York Post.

Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/putin-rakovina-slivinky-spekulace-dt6-/zahranicni.aspx?c=A141028_111505_zahranicni_mlb

 

Navíc je strašné: americký Pentagon se domnívá, že ruský prezident Vladimír Putin trpí autismem a je postižen Aspergovým syndromem. Říká to zpráva z roku 2008. Působí tak dojmem jisté fyzické nevyváženosti, jakož se i cítí nesvůj ve vztazích s jinými lidmi, uvádí agentura ČTK.  Autorkou lékařské zprávy je členka námořní pěchoty USA Brenda Connors. Ta se domnívá, že Putin je přecitlivělý, zároveň chladný. Má silnou závislost na boji a někdy působí vystrašeným dojmem.

 

Ekonomický server International Business Times upozornil na možnou souvislost mezi Putinovým stavem a agresivní politikou Ruska vůči Ukrajině. Putin se podle novinářů patrně snaží, aby pod jeho vládou Rusko co nejvíce expandovalo. A podlomené zdraví by mohlo šéfa Kremlu tlačit k tomu, aby územní i ekonomické zisky urychlil.

To se psal rok 2014, listopad

Narcismus, autismus a rakovina. Všechny Putinovy nemoci

 

 

Je rok 2017 a...

 

Putin Trumpem zřejmě manipuluje, shodují se bývalí šéfové tajných služeb USA

Dva bývalí šéfové amerických tajných služeb v neděli projevili vážné obavy, že prezidentem Donaldem Trumpem jeho ruský protějšek Vladimir Putin manipuluje.

Bývalý ředitel Ústřední zpravodajské služby (CIA) John Brennan a bývalý ředitel národních zpravodajských služeb James Clapper v televizi CNN řekli: „Myslím si, že pan Trump je z nějakého důvodu buď zastrašen panem Putinem a  bojí se toho, co by mohl  udělat, nebo co by mohlo být výsledkem těchto vyšetřování. To, co pan Trump dělá vůči Rusům, je buď naivita, ignorance nebo strach.”

Trump v minulosti označil Brennana, Clappera a bývalého ředitele Federálního úřadu pro vyšetřování (FBI) Jamese Comeyho za „politické hackery”. Dnes prezident řekl, že má důvěru v ředitele tajných služeb, které sám jmenoval.

 

No, nekupte to. Všechny dámy z Hollywoodu, především Afro a LGBT si po třiceti, čtyřiceti létech vzpomněly, jak musely sloužit heterosexuálním mužům, jinak by do Hollywoodu nešly a byly by pannami, gayové se znásilňují na toaletách a pohlavní styk hetero je prý hnus. Dokonce nyní mrtvý Putin tříská americkým prezidentem Donaldem Trumpem o zem.

 

Uznejte, není ta Amerika báječná zem? Dokonce i prý proto odstoupil anglický člen vlády: opřel se o kolínka "třetího pohlaví"...

 

 Zdroj např.zde

Putin Trumpem zřejmě manipuluje, shodují se bývalí šéfové tajných služeb USA

 

 P.S.  A  Evropská unie v Bruselu a ministr Chovanec v České republice založili antihoaxovské a antifakenewsovské antihybridní centrum. Jsou tam samí experti. Tolik legrace jsme si skutečně za bolševika neužili...

 

 

 
 
 
 
Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - Karel

  Je to soucasti systemu, ktery si chce zachovat rozhodovani ve vnitrni i vnejsi politice USA. Ta je zalozena na lzi, atentatech US tajnych sluzeb, ktere pak oznacuji jine za pachatele, aby je dehonestovaly, prohlasily za padouchy. To udelal i Hitler s pozarem Risskeho snemu, za zhare oznacil komunisty. Pak v Gliwici v Polsku, kde utoka atentat provedla Wehrmacht v polskych uniformach. Dalo by se libovolne pokracovat.Proc jim tyhle dezinformacni zlociny prochazeji? Protoze jsou soucasti propagandy vedene jako predstupen valky, kterou chystaji. Pripravit verejnost na surovy prepad zemi, ktere si to prece zaslouzily!!! Je to presne jako ve filmu 'Tenkrat na zapade', kde vazeni obcane spachaji na vesnicanech zlocin, ktery hodi na skupinu, kterou chteji legalne pak zlikvidovat, protoze to jsou prece vrazi!! Na tmto principu funguje americka zahranicni politika vuci zemim, ktere se USA nechteji podridit.

 • Návštěvník - Karel

  Putina a Rusko obdivuji. Je obkliceno ze vsech stran raketovymi zakladnami, na jeho hranicich stoji tisice obrnenych vozidel a USA s NATO tam neustale poradaji manevry par metru od hranic Ruska. Tyto neustale provokace maji vazat ruske ozbrojene sily. Sankce se neustale rozsiruji, Rusku se v USA vyvlastnuji jako za totality jejich domy a majetek, strhavaji ruske vlajky u jejich budov. Chteji zakazat RT, jediny rusky vysilac v USA. Sami jich maji v Rusku nekolik, zakladaji tam NGOs, ktere maji Rusko zevnitr destabilizovat. Jejich tajne sluzby upozornuji telefonaty na vybusniny v obchodnich domech v Rusku, ktere se pak s okolnmi domy musi evakuovat, i kdyz se pak nic nenajde. Odjakziva zasahuji do voleb v Rusku jako to delaji vsude ve svete, ale Rusko obvinuji z toho paranoidne, ze ovlivnuje politiku USA a rozhodovani prezidenta!i USA financuji demonstrace proti Putinovi, delaji vse pro to, aby Rusko rozlozili. Nedari se a o to vice jsou tito paranoidni psychopate jako rakovina McCain, Pence a jini poskokove Deep Statu vzteklejsi. Rusko je nadeje svobodneho sveta na mir a vzajemnou spolupraci, jako je Cina a jeji projekty v Eurasii.

 • Návštěvník - Jeronym Bosch

  Růst české ekonomiky nabírá na síle, zrychlil na pět procent!
  https://www.novinky.cz/ekonomika/454875-rust-ceske-ekonomiky-nabira-na-sile-zrychlil-na-pet-procent.html

  Český hrubý domácí produkt (HDP) ve třetím čtvrtletí zrychlil meziroční růst na 5 procent ze 4,5 procenta ve druhém čtvrtletí. Oproti druhému čtvrtletí pak HDP vzrostl o půl procenta, na která zpomalil z předchozích 2,5 procenta. Vyplývá to z předběžného odhadu, který v úterý zveřejnil Český statistický úřad (ČSÚ).

  Na růstu domácí poptávky se podílela stabilně rostoucí spotřeba domácností a pokračující růst investičních výdajů, uvedl ČSÚ.
  Dařilo se průmyslu, ale i službám a dalším odvětvím hospodářství.

  Odhad potvrzuje, že vývoj ekonomiky zůstává nadále příznivý, což by mělo pokračovat i v následujícím období. A to jednak z titulu příznivé spotřeby domácností tažené růstem mezd, ale také i obnovenou investiční aktivitou a zahraniční poptávkou, zejména z Německa,” uvedl hlavní ekonom ING Bank Jakub Seidler.

  Ale Pokorný hustí lidem do hlav, že je krize. :))
  A kdo si dovolí oponovat, ta je mu smazán příspěvek. :))

 • Návštěvník - Petr Pokorný

  V odpovědi na: Návštěvník - Jeronym Bosch

  Lžete, jako vždy: nikde jsem nepsal, že je krize. A nikdo to zde ani nenapsal. Predikce vývoje a status quo je o něčem jiném. Jestliže se zahájí sestup kolem listopadu a prosince, ve statistikách se to objeví až v dubnu, květnu. Takže mažu špínu a podrazy s urážkama, nikoliv jiný názor. A totéž zde dělají další. Mazat za názor je zločin. Zatímco jste tvrdil vy, že když začne pokles v listopadu či v únoru, že to musí být ve statistikách 1.listopadu, 1.února. A protože mnozí noví nevědí, o co jde, vypadal bych lhář já. A ještě jste sprostý.

  Skoro pokaždé píši o TRAJEKTORII A CYKLU! A vy chcete 1.února oznámení, že prvního února se ekonomika horší. Jste podvodník a manipulátor. A ti zde místo nemají.

 • Návštěvník - Jeronym Bosch

  V odpovědi na: Návštěvník - Petr Pokorný

  Jen jste se přiznal, že hádáte ze skleněné koule a žádné predikce se vám neplní.
  Už minulý rok v létě jste tvrdil, že česká ekonomika se propadá. A já jsem vám psal, že si vymýšlíte nesmysly, že je to byl jen pokles z důvodu dovolených v měsících prázdnin. Což se mi dokonale potvrdilo, od září 2016 a až do konce roku 2016 byl růst HDP.

  Takže v lednu 2018 vám opět připomenu, že data za listopad 2017 nebudou krizová.

  Žádné do systému zabudované ekonomické cykly neexistují. vše je otázkou více či méně kvalitního řízení konkrétních lidí.
  Kdyby nenastoupila vláda Bohuslava Sobotky, tak bychom pod vládou pravice byli další 4 roky ve stagnaci. EU rostla od roku 2010 až doposud, ale Kalousek stagnoval 4 roky v kuse.

  V lednu 2018 vám to připomenu, že se mýlíte. Ekonomika bude i ve 4. čtvrtletí 2017 v kladném čísle růstu HDP, natož aby se dostala do stagnace (nulový růst) nebo dokonce do krize, jak vy píšete, to jest do záporných čísel růstu HDP.
  Opakuji, v lednu 2018 vám to připomenu.

 • Návštěvník - Petr Pokorný

  V odpovědi na: Návštěvník - Jeronym Bosch

  Najděte si, co je trajektorie. Pokud nebudete přesně definovat a budete manipulovat, budete smazán. Napíši jasně a pak mudu mazat: trajektorie poklesu je: +5, +4,5, +4, +3,5 atd.
  Trajektorie vzestupu je +0,5,+ 1, +1,5, atd.

  Důvod mazání je, že ostatním tvrdíte, že první řádek je trajektorie vzestupu a protože je tam plus, vypadáme na webech jako podvodníci. Většina chce jasnou definici a té se vyhýbáte: dnes je hlášeno, že Evropa je v poklesu. předpoklad je, že i my budeme následně v poklesu, protože tam vyvážíme. A pokud ještě sníží ECB intervence, nemůže se jít do plusu. Pokud však vyjedná Zeman a podnikatelé v Rusku zakázky za desítky miliard a Brusel nám to nezakáže, nemusí být pokles žádný. Jenomže vy jste podvodník, zamlčíte podmínky, protože se vám to nehodí a já odmítám stále odpovídat na vaše podrazy.

  Opakuji, toto je poctivý web, nikolib Čt, nebo FORUM či Manipulátoři. To si zkoušejte tam, nikoliv zde!

 • Návštěvník - Petr Pokorný

  V odpovědi na: Návštěvník - Petr Pokorný

  Teprve teď jsem si všiml, že to tam napsal a sám se se sebou pohádal?
  Oproti druhému čtvrtletí pak HDP vzrostl o půl procenta, na která zpomalil z předchozích 2,5 procenta.

  Takže trajektorie je pokles. Pokud mám zisk 2,5% a pak už jenom 0,5%, tak je to pokles. A tak se žongluje s informacemi - ČSSD to dělal skvěle. Než ji vykopli lidé za podvody!

  Krátká URL:
 • Návštěvník - Basil

  Interpersonal intelligence is probably the most overlooked, underutilized skill sets. In school, even as we form our careers or level-up our professional life we quite often think about technical skills http://www.drumnosis.com/members/yogoe/

 • Návštěvník - Elizabeth

  Interpersonal intelligence is among the most overlooked, underutilized skill sets. In school, once we form our careers or level-up our professional life we often think about technical skills http://irishdancehouston.com/advert/try-to-think-about-the-bible-minus-the-psalms/