Pokud operuje izraelský MOSAD a jsou za ním mrtvoly, to se prokázat dá. Ale podvod s operací míchy na kmenových buňkách, že lidé dostanou zázračnou léčbu a začnou chodit, je neuvěřitelný zločin s nadějí. Mimo vozíku nic lepšího zatím nemáme, natvrdo vyvrátil profesor Beneš.  Ale co můžeme očekávat od státu, který se stal strojem na zabíjení v zájmu rozšíření a bezohlednost je jeho základní formou?

 

 Vyvrácení "úžasné" léčby

"Já bych nebyl optimista ani u těch krys," říká Plk. prof. MUDr. Vladimír Beneš, DrSc.  český lékař se specializací neurochirurg, přednosta Neurochirurgické kliniky Ústřední vojenské nemocnice Praha a 1. LF UK z rodiny  neurochirurgů. (Jeho otec profesor i syn). "Kmenové buňky u poranění míchy už existují dvacet let. A já už jsem byl svědkem mnoha experimentů, mnoha výzkumů, které daly zprávu, že polovina krys chodí lépe, ale nikdy se to nezopakovalo, nikdy to nezopakovala nějaká nezávislá laboratoř."

"A dnes můžete dostat kmenové buňky na jakékoliv poranění. Mají to státy jako Čína.  Panama. Kuba. Můžete si je kdekoliv koupit. Ale není v celém světě jediná zpráva, že by to bylo efektivní na poranění míchy. Bohužel."

Takže chcete říct, že je to jakýsi podvod izraelských vědců?

Já tu práci znám. Ono už to hodnocení je trošičku tangováno (se dotýká) , takové klasické randomizováno (náhodný výběr) je zaslepené. Neříkám, že ten výzkum je špatný, je dobře, že se tomu někdo věnuje, ale vždycky musíme být velice opatrní, co oni píší. Já samozřejmě znám ty práce, co publikují Izraelci. Kvalitní výzkum, ale není to to, co by zopakovala jakákoliv nezávislá laboratoř. A není to to, co by bylo aplikovatelné na lidi. Oni to dokonce sami přiznávají.

A co ta další možnost elektrostimulace, kterou také v reportáži uvádějí?

Ta už tady je sedmdesát let. Ta se aplikuje na periferní nervy, které se regenerují. Ale není to nic na obnovení míchy! Jak to funguje u míchy a mozku, to se zatím moc neví. Ale je to jedna z podpůrných, prosím pěkně z podpůrných možností. Zatím jsem odkázáni na neuroprotézy, kdy počítač nahradí jakési relé, které převede vzruchy z mozku do těla dolů. A pak zase nahoru. Mícha je neuvěřitelně složitý orgán. Zatím jsme odkázáni na kolečková křesla.

 

Já jsem chtěl říct, že dával lidem naději, že po poranění míchy jim nějaká zázračná léčba pomůže je nesmírně kontraproduktivní pro ty pacienty samotné, protože oni pak většinu energie věnují nějaké naději a doufají, že příjde nějaká zázračná léčba.

Zatímco oni by se v té době měli naučit používat vozík a začlenit se do společnosti. Mimo toho vozíku zatím nic lepšího nemáme!

 (Autentický přepis rozhovoru)

 

 Spinální anomálie

Diagnóza v Izraeli:

 1. Konzultace s odborníkem - 560 dolarů.
 2. Krevní testy (celkem) - 260 USD
 3. Blood biochemie - 280 dolarů.
 4. MRI - 1460 dolarů.

Celková Částka: 2310 USD.

operace:

 1. Postdiskektomického - 29.800 dolarů.
 2. Microdiskectomy - 18400 dolarů.
 3. Nucleoplasty - 14600 dolarů.
 4. Laminektomie na kýly bederní - 28800 dolarů.
 5. Mikroforaminotomiya -28.800 frakce.
 6. Krční postdiskektomického - 31000 dolarů.
 7. Bederní postdiskektomického - 24000 dolarů.
 8. Bederní laminektomie - 28000 dolarů.
 9. Korekce skoliózy - 35000-47000 USD.

Hodnota transakce zahrnuje platební služby chirurgického týmů, chirurgové, anesteziologové, nezbytný spotřební materiál, operativní leasing.

 

Stále se píše, jak je Izrael úžasný. Ano, má dvě skvělé věci: úžasný svět zabíjení a špionážní systém, neštítí se ničeho. MOSAD , který odebere lidem veškeré nervové a citové buňky a stal se z něho stroj na bezohledné zabíjení. A špionážní systém, který to podporuje. Ale aby se chovali alespoň o vánocích k lidem ohleduplně? Podívejme se pravdě do očí. Takový svět chceme mít? Poděkujme výjimečně České televizi a profesoru Benešovi za vyvrácení podvodu, který může mnoha našim bližním děsivě ublížit. Alespoň o vánocích si říkejme pravdu.

 

 P.S. Zatímco divadlo houxů a fake newsů o mimozemských civilizacích rozebírají neziskové organizace od rána do večera za peníze z našich daní, toto závažné je nezajímá?

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - Jaroslav Matuška

 • Návštěvník - wolfram

  Paní profesorka Syková, špičková vědkyně světové úrovně, ředitelka Ústavu experimentální medicíny AV ČR a senátorka za ČSSD, měla být prezidentskou kandidátkou ČSSD.

  V listopadu 2015 až květnu 2016 BAKALŮV ČASOPIS RESPEKT (novináři Petr Třešňák, Martin Uhlíř) a pořad REPORTÉŘI ČESKÉ TELEVIZE (reportérka Markéta Dobiášová) rozpoutali falešný humbuk, články, dvě televizní reportáže s názvem "Obchod s nadějí" a "Obchod s nadějí II", že "paní profesorka kupčila s léčbou". Ve skutečnosti se jen její tým dotazoval pacientů, jestli jsou ochotni přispět na terapii kmenovými buňkami, protože Ústav neměl dostatek finančních prostředků, ale snažili se pacienty neodmítat a pomoci všem.

  Předseda Akademie věd ČR Jiří Drahoš v úterý 31. 5. 2016 odvolal vědkyni a senátorku Evu Sykovou z funkce ředitelky Ústavu experimentální medicíny AV ČR, protože kauzou léčby kmenovými buňkami podle něho poškodila dobré jméno celé akademie i samotného ústavu (!!!).

  Drahoš, sám béčkový vědec, renomovanou Sykovou vyhodil, profesně i politicky zlikvidoval, a do prezidentské funkce teď leze sám...

  V říjnu 2016 reportérka České televize Markéta Dobiášová získala na jihlavském festivalu dokumentárních filmů CENU RESPEKTU za investigativní reportáž Obchod s nadějí...

  CUI BONO? BAKALA, SOROŠ, DRAHOŠ...

  http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/397706/senatorka-sykova-pry-kupcila-s-lecbou-nemoci-grosse-sef-akademie-ved-ji-vyhodil.html
  https://www.respekt.cz/tydenik/2016/20/kmenove-bunky-se-slevou
  https://www.respekt.cz/na-zdravi/jak-eva-sykova-obchoduje-s-nadeji

 • Návštěvník - wolfram

  NANOVLÁKNA. Také experimentujeme s nanovlákny z Liberce, která by mohla obnovit přerušenou míchu, ale opět lékařský tým nemá dostatek peněz od Akademie věd, aby to rozjeli ve velkém.

 • Návštěvník - wolfram

  V odpovědi na: Návštěvník - wolfram

  Nanovlákno je z kyseliny hyaluronové, osadí se nervovými buňkami pacienta. Nervové buňky dorůstají podél nanovláken a a dají tak vzniknout jeho vlastní nové nervové tkáni.
  Patent má docent Vladimír Velebný, firma Contipro.
  https://www.4spin.info/

 • Návštěvník - wolfram

  Zatímco ministři ODS a TOP09 nalili "do betonu" desítky miliard evropských dotací - do betonových monstrózních budov uprostřed polí: 50 vědeckovýzkumných center za 40 miliard korun, tj. 8 velkých vědeckých center s celkovou dotací nad jednu miliardu korun (takzvaná evropská centra excelence) a přes 40 center regionálních s dotacemi ve stamilionech korun, kdy stát ani nemá na jejich provoz!

  Šílené paláce vědy
  13. červen 2014
  Česko se rozvíjí ve zvláštních módních vlnách, které mají charakter nebezpečné epidemie. Po tsunami hypermarketů, multikin, akvaparků, kruhových objezdů, kongresových center, solárních elektráren a lyžařských středisek přichází nová budovatelská mánie v podobě luxusních vědeckovýzkumných center. Po republice jich roste téměř padesát za 40 miliard korun. Změní se Česko v „Silicon Valley", nebo nové betonové paláce zarostou kopřivami a bodláčím?
  https://www.dotyk.cz/publicistika/silene-palace-vedy.html

  Celkové náklady dosáhly 41 mld. Kč, z nichž 34,8 mld. Kč uhradí Evropská unie a 6,1 mld. Kč Česká republika. Mezi vznikající centra excelence patří například ELI v Dolních Břežanech u Prahy s ambicí stát se nejmodernějším laserovým zařízením na světě, CEITEC – Středoevropský technologický institut v Brně zabývající se zkoumáním živé i neživé přírody, BIOCEV ve Vestci u Prahy, kde se provádí výzkum v oblastech biotechnologií a biomedicíny, a IT4innovations v Ostravě, který je národním superpočítačovým centrem.
  http://www.statistikaamy.cz/2015/10/vyzkumna-centra-ceka-boj-o-preziti/