Občas je fanatismus v politice úsměvný. To když někdo vyhlásí hon na čarodějnice a nakonec sám je upálen. To by si mohla říct rozvášněná Clintonová a její ženská lobby v Demokratické straně, když zahájila feministickou válku proti Trumpovi a nyní sklízí úrodu.

 

 Bojovník za práva žen a sponzor Demokratické strany v Hollywoodu kvůli obtěžování žen vyhlásil bankrot a Demokratická strana tím přišla o donátora (sponzora). Není to úsměvné?

 

 

 

Nikdo není doma prorokem, natož ve své firmě

Filmová a televizní společnost The Weinstein Company připravila návrh na konkurz.

Na firmu podal žalobu newyorský generální prokurátor.  Žádá odškodnění obětí údajného zneužití.  Harvey Weinstein obviněný více než 70 ženami ze sexuálního obtěžování včetně znásilnění patřil do října loňského roku k nejmocnějším mužům v Hollywoodu, na kontě měl filmy jako Pulp Fiction, Zamilovaný Shakespeare nebo Nespoutaný Django. Byl dárcem Demokratické strany a vystupoval jako bojovník za práva žen. Nyní ho obvinily hvězdy jako Salma Hayeková, Gwyneth Paltrowová nebo Angelina Jolie.

 Weinstein soud žádá, aby řízení s ním zastavil, protože údajné útoky se odehrály dávno a o vydírání žaloba nepředložila žádné důkazy. Ale málo platné, i když by se z obvinění vykroutil, jeho velká firma díky obviněním jde ke dnu a Demokratická strana příjde o velkého sponzora.

 

Hon na čarodějnice a #Mee Too začíná přinášet první ovoce. Nebo první oběti?

 

 

 
 
Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - *

  Vždyť Weinstein produkoval takové oceňované filmy jako Letec, Anglický pacient, Chicago, Zamilovaný Shakespeare, Macbeth, Sin City, Králova řeč, Warholka až po Sin City, Vřískot, Kill Bill, Scary Movie, Pulp Fiction.
  Já žasnu, vůbecnikdo se ho nezastane? Vždy byl jedním z mála amerických producentů, který se snažil o umelěcké sdělení.

 • Návštěvník - Ten, co to cáluje

  V odpovědi na: Návštěvník - *

  A bude hůř

 • Návštěvník - Ludvik

  V odpovědi na: Návštěvník - *

  Soucasne byl dobytek, vyuzivajici sveho postaveni prachace, ktery si vsechno koupi pres moc penez. Vliv, z kocek udela kurvy, protoze bez roli nemaji obzivu. Neni omluvou, ze to delaji vsude, delal to i nas Vavra reziser.
  Je to zacatek katarze prohnile spolecnosti a instituci.
  Kvalita filmu se nemeri penezma. U nas Hrebejk produkuje sracky, cim vic, tim vice penez. Ceska kinematografie slavila nejhodnotnejsi filmy pred 1948 a o Prazskem jaru. Nikdy to tenkrat nebylo o penezich, ale o zdrave konkurenci a umeni. Tocilo se za malo penez. A na filmy se dalo koukat do dneska. Byly nadcasove, mely ideu, zabavu na urovni.