Z pozice sousedního státu se na Slovensku děje prapodivná věc. Tandem na druhé SNP vede Kiska s opozicí, vydává prohlášení, odmítá zveřejňování důkazů a žádá nové volby. Kdo to tam však ve skutečnosti vede? Třasořitka prezident Kiska, nebo divná dvojnásobná vražda je předzvěstí dalšího arabského jara, či Majdanu?

 

Na Kiskovi je přesně vidět, jak to ti demokraté a podporovatelé Evropské unie myslí: ještě ani neuschla krev zabitých mladých lidí, ještě ani neuschla hlína na jejich hrobech a prezident Kiska už zná viníka, už ukazuje prstem, už určuje demise a už rozjíždí svinstvo, které se jako puch šíří z Bruselu po celé Evropě.

 

Kdybych byl slovenským občanem, nikdy bych Fica nevolil. Přesto nikdy nebudu souhlasit se špinavou politikou extremistického prezidenta Kisky, který zneužije vše, aby získal převahu v zájmu fanatismu Evropské unie a jako u nás samozvané demokratické strany a Kiska na Slovensku se pasoval do stejné pozice.

Prezidente Kisko, pro slušné občany České republiky jste se stal špinavou, zákeřnou, extremistickou figurkou slovenské politické scény a tak byste měl být brán i nejvyššími politiky z České republiky.

 

Smrt se politicky nesmí zneužít.

Prezident nemá právo zneužít smrti k obvinění jiných politiků, když není znám vrah, není známo pozadí a dokonce se ani neví, jak vraždy vznikly. Přesto Kiska jako politická špína zneužil smrti a vyhlašuje Slovenské národní povstání, bratislavský Majdan.

Je to hnus, pane Kisko a slovenských přátel je mi líto. Snad zachovají chladný rozum a nenechají se tou špínou zaplavit. Aby se nakonec neukázalo, že za vraždou stojí extremistické síly řízené NGO ze zahraničí a Kiska o tom věděl dřív.

Proč Kiska nečeká, až se vraždy vyšetří a snaží se šetření svržením vlády zakamuflovat a odvést pozornost?

Je to děsivé!

 

Skrytá Pravda

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - Dan

  Kiska je US loutka. Novinar byl zavrazden za ucelem slovenskeho Majdanu, tj. odstraneni Fica a vytvoreni loutkove vlady plne ovladane a podrizene USA a EU. Jde o to, Slovensko otevrit pro nastup armady USA a NATO proti Rusku. Pripravuje se valka a zabiti novinare ma tento prevrat nastartovat. Smrt novinare bude k tomu politicky zneuzita.
  Valka v Evrope je na spadnuti jako posledni sance USA. Byly to vzdy valky, ktere zachranily USA v krizovych situacich. Lokajove politici Evropy delaji jakoby nic!!!!

  Krátká URL:
 • Návštěvník - ja

  V odpovědi na: Návštěvník - Dan

  a rozbitie V4 a nasledna islamizacia

 • Návštěvník - *

  Skvěle napsáno, bravo, Skrytá pravda.

  Krátká URL:
 • To nepísal Kiska ale nejaké neziskovky, čo stoja za ním. Pokial by za Kiskom stál Soros neprekvapilo by ma to. Má Sorosove názory. Soros infiltruje všetko EU, neziskovky, dokonca aj katolickú cirkev.

  http://www.epshark.cz/clanek/219/sorosuv-globalni-vliv

  Krátká URL:
 • Návštěvník - Fanny

  V odpovědi na: Martin

  Bratři Slováci,nenechte se vyprovokovat,jinak poteče slovanská krev a to by oni chtěli,abychom se mezi sebou zabíjeli nesmíme to dopustit.
  Co je ten váš prezident za zrůdu,že vás tak chce rozestvat?

  Krátká URL:
 • Návštěvník - Mark

  Toto nie sú články o realite, ale konšpiračné bludy, ktoré sú nepravdivé, terajšiu vládu sa snažia zmeniť preto, lebo našu krajinu rozkrádajú na vysokej úrovni a nie preto, že tu chystajú nejaké "loutkové divadlo".

 • Návštěvník - Dan

  Jsem zvedav koho zavrazdi v Cesku, aby lidi vysli do ulic a odstranili Zemana a Babise!
  Jeste nevedi nic a uz pozaduji odchod Kalinaka, Fica. Stanou se uplnou kolonii USA a EU jako je Nemecko, Rumunsko! To Slovaci chcete? Ne? Tak proc se nechate manipulovat zradcem Kiskou, kamosem Sorose? Manzelka Kisky je Zidovka a Soros je Zid. Drzeji pospolu, vzajemne si pomahaji!

 • Návštěvník - Dan

  USA pripravuji valku v Evrope a potrebuji k tomu plne ovladnout staty na hranicich Ruska a Ukrajiny. Nejdrive postvou na sebe Ukrajince a Rusy, to je jejich taktika vsude. Valka pak prejde do Evropy a skoncime jako Rakka. Slovaci, vzpamatujte se! Jeste budete mit Fica za svateho, jako maji Liobyjci dnes Kadafiho. Toho zabili proto, ze se nemohl branit atomovkou jako Kim. Chtel zavest zlaty Dinar v Africe a prestat obchodovat v Dolarech.

 • Návštěvník - *

  Jéje, slovenský lichvář - prezident Andrej Kiska zrovna zítra 13. 3. 2018 draží dlužníkův domek a zahradu v obci Hošlková, okres Vsetín, Kiska je spolumajitel lichvářské firmy TGI Money a.s., Ostrava.
  "Soudní exekutor Mgr. Marcel Kubis, Exekutorský úřad Šumperk, se sídlem Masarykovo nám. 44/4, 789 01 Zábřeh na Moravě pověřený provedením exekuce na základě usnesení Okresního soudu ve Vsetíně ze dne 1.2.2017, č.j. 11EXE553/2017-16, které nabylo právní moci dne 4.3.2017 ve spojení s usnesením Okresního soudu ve Vsetíně ze dne 1.2.2017, č.j. 11EXE553/2017-16, kterým byla nařízena exekuce podle vykonatelného usnesení Okresního soudu ve Vsetíně č. j. 7C20/2016-53 ze dne 29.6.2016, který nabyl právní moci dne 8.9.2016, vykonatelného dne 14.9.2016 ve věci oprávněného: TGI Money a.s., Vítkovická čp. 3083 / čo. 1, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava, IČ:
  26878321, práv. zast. JUDr. Lenka Příkazská, advokát se sídlem Čechova čp.1184 / čo.2, 750 02 Přerov - Přerov I- Město proti povinnému: Miroslav Malučký, bytem Pozděchov čp. 212, Pozděchov 756 11, nar. 18.4.1989. pro Jistina 559 925,25 Kč s příslušenstvím, vydává Dražební vyhlášku o provedení elektronické dražby nemovitých věcí I. První elektronická dražba nemovitých věcí uvedených v bodě II. bude zahájena dne 13.3.2018 v 13:30 hod. na dražebním portálu www.drazby-exekutori.cz"
  http://www.e-aukce.com/_Data/Drazby/Prilohy/DR00074936/Dra%C5%BEebn%C3%AD-vyhl%C3%A1%C5%A1ka-elektronick%C3%A1-2013.0.pdf