Po Iráku, Líbyi, Jugoslávii (nezapomeňme na Vietnam) začal ve tři hodiny sec teroristický útok na Sýrii po zinscenovaném chemickém miniútoku chlorem údajně vítězného Basara Asada. Děsivé, že svět si neví s touto šílenou triádou rady, protože ony mohou kdykoliv kdekoliv zabíjet, mají jaderné zbraně a svobody států celého světa odmítají akceptovat.

 

Je jasné, že vytlačení USA a jejich teroristické organizace Islámský stát, proti kterému údajně bojovaly a čím více bojovaly, tím více se rozrůstal a zabíjel civilisty nemohlo zůstat bez odezvy. A zločiny jak zmanipulovat svět údajnými chemickými útoky proti vlastnímu lidu prokazuje stále více důkazů!

Možná to byl sarin, možná že ne, tvrdí excelentní americké zpravodajské služby, ale to není důležité. Trest (za co?) prý Asada nemine!

 

 Německo se zásahu odmítlo zůčastnit: je si vědomo tohoto?

 

Podle předsedy Sněmovny reprezentantů Paula Ryana je povinností Spojených států vést mezinárodní reakci na útok v Dúmě a prezident Trump má právo použít vojenskou sílu.

A další fraška:

vlajka USA

Joseph Dunford: Vybrali jsmte takové cíle u kterých jsme nepředpokládali velký počet civilních obětí. Nezaznamenali jsme, že by se syrský režim objekty spojené s chemickým programem snažil před nálety vyklidit.

 

Dle dostupných zpráv občané Damašku, Homsu a dalších míst nic nevyklízeli, protože se tam nic nevyrábělo a důkazy nikdo nikdy neviděl, protože byly zinscenované! Není možné vyklidit to, co není.  Otázkou je, kdo na sebe vezme zodpovědnost za další smrt nevinných lidí, jejichž počet zatím samozřejmě není znám mimo experta "švadlenky", neboli prodejce oděvů v krámku z Coventry, který sám sebe pasoval do experta (SOHR).
 

 

 Tři vědecká centra, spojená s výrobou chemických zbraní, zničily nálety. Uvádí to Syrská společnost pro lidská práva, která monitoruje dění v Sýrii s využíváním místních zdrojů.

A prapodivné zprávy se množí - ve 4: 30 je hlášen údajný zásah chemické výroby, ve skutečnosti nálet zasáhl sklad armádní munice v provincii Homs.

Američané nehlásí žádné ztráty a nevědí zatím o tom, že by se protivzdušné obrany zapojili Rusové.

Údajně teroristický útok bez důkazů a schválení (opět) OSN skončil. 

Budeme sledovat ověření, co skutečně Trump, Mayová a Macron zasáhli a kolik civilistů přitom zabili!

 

Ve 4:45 je vydána první ruská zpráva: Tento útok nezůstane bez následků a odpovědi, sdělilo velvyslanectví Ruska v USA.

 

 A i v USA to tak vidí!

 Šílený senátor z USA pro FOX NEWS: všichni jste Putinovi agenti mimo mě. Bojujeme za Izrael...

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - *

  Oficiální twitter prezidenta Asada po útocích US, UK a Francie: "Good souls will not be humiliated".
  https://twitter.com/presidency_sy?lang=en

 • Návštěvník - *

  Hitler Trump a psychopati Mayová, Macron. Osobně jsem si myslel, že útok odloží o několik dní a budou se dohadovat o důkazech. :-(

 • Návštěvník - wolfram

  Syrská arabská armáda sestřelila 71 ze 103 krásných, nových a chytrých tomahawků!!!
  Skvělé, bravo, chlapci, jste pašáci, gratuluji!!! Vítězem je Sýrie a ne USA!!!

 • Návštěvník - Jan

  Zbabeli a prolhani bastardi z USA utocici vzdy v presile na ubohou Syrii, uplne znicenou nemaji zabrany oznamit dalsi utoky na zaklade prolhanych tvrzeni. Media jsou cenzurovana a neuvadeji, ze Skripal byl otraven BZ, ze v Syrii byl nainscenovany utok CIA a MI6!
  A tak se bude dal lhat, dalsi sankce na Syrii a Rusko. Arogance a podlost vraha a zlocince je neskutecna!
  Trump je nejvetsi valecny zlocinec novodobe historie a loutka v rukou Neoconu.
  Syrii nemohli znicit zoldneri ISIL, rizene a financovane USA, GB, Francii, Izraelem a Sadskou Arabii. A tak se vymysleji lziva obvineni jak zemi trestat za jeji nesouhlas s plynovodem z Kataru pres uzemi Syrie ke Stredomzemnimu mori.

 • Návštěvník - Tommy

  https://skools.co.za/job/louisianabaton-rougebaton-rouge-6269-jak-zlikwidowac-cellulit/ The next reason why older men like younger women is which it boosts their ego. Ensuring your company age, quite a few men start drop their self-confidence, they try the mirror and begin playing around by see grey hair and wrinkles, and so you can them wonder if effectively still the guy that they used in order to. One way to answer this question, in their minds, would see whether theyd like to still attract a beautiful woman in the area much teenager. If they accomplish this goal, it could be quite a massive boost to their ego.