V březnu 2017 požádal Porošenko NATO o pomoc údajně na hlídání skladů po výbuchu skladu v charkovské oblasti a na odminování území. Od té doby se z východní Ukrajiny nesou (samozřejmě lživé, proruské) informace, že pod rouškou odmítání se na území Ukrajiny pohybují vojska NATO a často jsou viděna na přední linii, kam údajně má jít "chránit" svobodu i naše armáda.

 

Na každém šprochu pravdy trochu

Byť náš bolševický generál Petr Pavel v NATO obviňuje ze lživých informací celou Českou republiku, včera vydaly agentury zprávu o prvních mrtvých a zraněných vojácích NATO z Kanady a USA.

 

Na Ukrajine pri výbuchu míny zahynuli traja kanadskí príslušníci NATO

Vo vyhlásení operatívneho velenia ozbrojených síl samozvanej Doneckej ľudovej republiky (DĽR), ktorú v noci na piatok zverejnila proseparatistická tlačová agentúra DAN, sa uvádza, že príslušníci NATO v sprievode predstaviteľov ukrajinskej armády navštívili styčnú líniu v blízkosti mesta Avdijivka, pričom ich podľa agentúry DAN "zámerne" zaviedli na mínové pole, kde automobil s cudzincami nabehol na mínu.

Explózia si vyžiadala životy troch Kanaďanov. Zranenia utrpeli aj dvaja Američania. Agentúra DAN dodala, že podľa rozviedky DĽR boli zranení aj traja ukrajinskí vojaci.

O incidente informovala aj ruská tlačová agentúra RIA Novosti a viaceré ruské médiá.

 

A lidé se začínají ptát: co zase pohledávají vojska NATO bez mandátu OSN tajně v bojích na Ukrajině? Nesouvisí to zase nějak z útokem na Rusko před mistrovstvím světa ve fotbale jako před olympiádou v Soči a americkou armádou v Černém moři, kdy Putin na poslední chvíli zabránil válce obsazením Krymu?

 

O co zase sakra jde?

 

SME

 

Na Ukrajine pri výbuchu míny zahynuli traja kanadskí príslušníci NATO

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - Voloďa

  "A lidé se začínají ptát: co zase pohledávají vojska NATO bez mandátu OSN tajně v bojích na Ukrajině? " ----- jaký mandát OSN, je výsostným právem Ukrajiny si na své území pozvat koho chce, k čemu je zapotřebí v tomto případě mandát OSN, co? Když už chcete fabulovat a oblbovat lidi, tak to KURVA DĚLEJTE POŘÁDNĚ!

 • Návštěvník - bikina

  V odpovědi na: Návštěvník - Voloďa

  No to si tam zvete slušnej póvl....

 • Návštěvník - Pepik

  V odpovědi na: Návštěvník - Voloďa

  ale aspoň víme že tam jako vždy nikdo není :p

 • Návštěvník - Max

  NATO jako obranna koalice je podle lez USA bastardu. NATO je nastrojem USA a plni jejich zajmy za penize clenskych statu NATO!!!
  Pavel je normalni prevlekac kabatu, komous, ktery v sobe objevil lasku k zapadu a nenavist k Rusku. Zmenil polaritu sveho presvedceni a potvrdil svou licomernost a pokrytectvi. Takovy jako on je vetsina, nacpali se vsude do funkci a jedou dal. Protoze si to lide nechaji libit! Omezme pusobnost politiku ve funkcich na nekolik let. To jim zabrani delat si z funkci dobre placenou zivnost naprosto bez rizika a odpovednosti.

 • Návštěvník - Max

  Ukrajina slouzi USA po puci, ktery tam zorganizovaly USA a EU s neonacisty jako nastupni zeme ve valce s Ruskem. Lokajska vlada Porosenka plni ukoly USA, kasle na Ukrajince. Nebyla nikym zvolena a nici zemi korupci a rozkradanim. Prosenkova vlada ma za ukol proti sobe postvat do valky Ukrajince a Rusy, dva slovanske narody, ktere spolecne porazily Nacisty ve druhe svetove valce! To nebrani Porosenkovi, aby dovolil neonacistum na Ukrajine jako Pravy sektor neustale stvat proti Rusku a terorizovat Ukrajince!!!