Zdá se, že otrava novičokem se rozrůstá a stává se z něj spíše halucinogen ve formě houbiček Lysohlávek, které však zasahují tajné služby napojené na americkou CIA, Ukrajinu a Johnsona z Velké Británie...

 

 A svět zírá jak vizír z tehdejší reklamy

Podle Babčenka se atentát na jeho osobu chystal před finále Ligy mistrů, které se hrálo v Kyjevě v sobotu 26. května, napsala agentura Interfax. „Pokud vím, operace se připravovala dva měsíce, mě do toho zapojili před měsícem,“ popsal Babčenko a prozradil, že vrah měl dostat 40 tisíc dolarů (880 tisíc korun).

 

Zdá se, že postižení novičokem začíná prorůstat celou Evropou a směřuje stejně jako armáda USA k Moskvě.

 

Přepadnou USA a naši vojáci Rusko během mistrovství světa ve fotbale, nebo rozpoutávají USA šílenství, aby lidem celého světa zkazili svátek fotbalového mistrovství světa?

 

 

Jděte k čertu včetně US ARMY, ty kupící se fantasmagorie berou vážně už jenom dementi evropsko-amerických hodnot napojení na novičok!

 

 Předešlé

To je bomba: MH17 jako kód útoku na MS ve fotbale v Rusku v režii USA?

Vražda v Británii: dvakrát mrtvý Putin se mstí. Otevřel dveře blázinců!!

Putin má rakovinu, zbývají mu tři roky života

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - Macháček

  Fotbalové MS v Rusku je za dveřmi, Pedro Ropušenko bude muset vymyslet NOVIČOK, který mu někdo uvěří, aby Rusům MS překazil, zřejmě proto už se u nás šikují američtí dragouni k útoku, už se o tom don Pedro s Matkou Terezou Májovou dlouho radí!

 • Návštěvník - Dan

  Cetl jsem vyroky Babcenka. Nechci je komentovat. Je to rusky zradce Ruska a odporna, zaprodana svine, slouzici lokajske ukrajinske vlade, nastolene USA po Majdanu, kterou nikdo z Ukrajincu nezvolil. Ucelem teto vlady je neustale ocernovat Rusko rusofobni kampani, jako v US mainstreamu a pripravovat valku proti nemu. K tomu dodavaji USA zbrane a s NATO i vojenske poradce.

 • Návštěvník - Dan

  Zapomneli jste na MH17, ktery meli, jak zapad stale tvrdi, sestrelit Rusove raketou BUG.
  RT v nemcine uverejnilo video s expertem raketovych zbrani, ktery toto tvrzeni popira nezvratnymi argumenty.
  https://deutsch.rt.com/international/70847-bernd-biedermann-zum-mh17-bericht/
  Bohuzel pouze v nemcine.
  Kratky obsah: Zadna raketa to nebyla, byly to 1 az 2 stihacky Ukrajiny, ktere mely za ukol letadlo sestrelit, protoze se vlada Ukrajiny se domnivala (Timosenkova), ze v letadle sedi V. Putin. Nejdrive byl rozstrilen cokpit a protoze letadlo ridil dal autopilot a letelo dal, sundali potom letadlo jednou nebo dvema raketami vzduch-vzduch. Pilot Woloschin prohlasil po pristani stihacky ihned, ze sestrelili falesne, jine letadlo. Woloschin byl nejdrive odklizen do utajeni, pozdeji prevelen k jine jednotce. Nedavno pry spachal sebevrazdu. Jeho otec ale popira, ze by mel nejake problemy a domniva se, ze byl zavrazden.
  Vyjde brzy kniha, kterou vydaji dva nemecti vojensti experti, zabyvajici se timto setrelem a vysledky komise, ktere povazuji za zmanipulovane a politicky rizene.

 • Návštěvník - Robert

  https://ceesen.org/pl/profiles/dancer/profile/ Color curly hair if end up being grey. grey hair can be a double unhappy. It can make your skin look tired and sallow. It can be coarse and unruly. Hair color makes grey hair more sensible. Studies have shown women and men who color their head of hair feel better about their self that has less your misery. Keep your roots touched up. If you cannot go towards the hairdresser relating to appointments your current excellent hair color products on market so you can do it yourself.