Zdá se, že otrava novičokem se rozrůstá a stává se z něj spíše halucinogen ve formě houbiček Lysohlávek, které však zasahují tajné služby napojené na americkou CIA, Ukrajinu a Johnsona z Velké Británie...

 

 A svět zírá jak vizír z tehdejší reklamy

Podle Babčenka se atentát na jeho osobu chystal před finále Ligy mistrů, které se hrálo v Kyjevě v sobotu 26. května, napsala agentura Interfax. „Pokud vím, operace se připravovala dva měsíce, mě do toho zapojili před měsícem,“ popsal Babčenko a prozradil, že vrah měl dostat 40 tisíc dolarů (880 tisíc korun).

 

Zdá se, že postižení novičokem začíná prorůstat celou Evropou a směřuje stejně jako armáda USA k Moskvě.

 

Přepadnou USA a naši vojáci Rusko během mistrovství světa ve fotbale, nebo rozpoutávají USA šílenství, aby lidem celého světa zkazili svátek fotbalového mistrovství světa?

 

 

Jděte k čertu včetně US ARMY, ty kupící se fantasmagorie berou vážně už jenom dementi evropsko-amerických hodnot napojení na novičok!

 

 Předešlé

To je bomba: MH17 jako kód útoku na MS ve fotbale v Rusku v režii USA?

Vražda v Británii: dvakrát mrtvý Putin se mstí. Otevřel dveře blázinců!!

Putin má rakovinu, zbývají mu tři roky života

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - Macháček

  Fotbalové MS v Rusku je za dveřmi, Pedro Ropušenko bude muset vymyslet NOVIČOK, který mu někdo uvěří, aby Rusům MS překazil, zřejmě proto už se u nás šikují američtí dragouni k útoku, už se o tom don Pedro s Matkou Terezou Májovou dlouho radí!

 • Návštěvník - Dan

  Cetl jsem vyroky Babcenka. Nechci je komentovat. Je to rusky zradce Ruska a odporna, zaprodana svine, slouzici lokajske ukrajinske vlade, nastolene USA po Majdanu, kterou nikdo z Ukrajincu nezvolil. Ucelem teto vlady je neustale ocernovat Rusko rusofobni kampani, jako v US mainstreamu a pripravovat valku proti nemu. K tomu dodavaji USA zbrane a s NATO i vojenske poradce.

 • Návštěvník - Dan

  Zapomneli jste na MH17, ktery meli, jak zapad stale tvrdi, sestrelit Rusove raketou BUG.
  RT v nemcine uverejnilo video s expertem raketovych zbrani, ktery toto tvrzeni popira nezvratnymi argumenty.
  https://deutsch.rt.com/international/70847-bernd-biedermann-zum-mh17-bericht/
  Bohuzel pouze v nemcine.
  Kratky obsah: Zadna raketa to nebyla, byly to 1 az 2 stihacky Ukrajiny, ktere mely za ukol letadlo sestrelit, protoze se vlada Ukrajiny se domnivala (Timosenkova), ze v letadle sedi V. Putin. Nejdrive byl rozstrilen cokpit a protoze letadlo ridil dal autopilot a letelo dal, sundali potom letadlo jednou nebo dvema raketami vzduch-vzduch. Pilot Woloschin prohlasil po pristani stihacky ihned, ze sestrelili falesne, jine letadlo. Woloschin byl nejdrive odklizen do utajeni, pozdeji prevelen k jine jednotce. Nedavno pry spachal sebevrazdu. Jeho otec ale popira, ze by mel nejake problemy a domniva se, ze byl zavrazden.
  Vyjde brzy kniha, kterou vydaji dva nemecti vojensti experti, zabyvajici se timto setrelem a vysledky komise, ktere povazuji za zmanipulovane a politicky rizene.