Před pár desítkami hodin jsme pohřbili dalšího mladého muže, který bojoval kdesi v Afghánistánu. Prý se bojíme, že nás Afghánistán napadne a musíme se předem bránit, hlásá naše vojenská generalita na Politickém Školení Mužstva...

Není to tak dávno, co jedno osobní auto zlikvidovalo pět obrněných vozidel Pandur české armády v Táboře. Bylo zraněno celkem 13 lidí, dva civilisté a jedenáct vojáků.

 

Před několika hodinami loď NATO narazila do tankeru s ropou (nebo opačně?) a pomalu šla ke dnu. Remorkéry ji odtáhly ke břehu.

Při nehodě bylo zraněno osm lidí a posádka vojenského plavidla a společně se svými 119 kolegy byli v obavách z potopení lodi evakuováni. Tanker vážící 62 tisíc tun ze srážky vyvázl bez vážnějších poškození a všech 23 námořníků mohlo zůstat na palubě.

 

Proč tyto šílené manévry, kde ohrožují civilisty, nedělá americké NATO u New Yorku, či na Floridě a ohrožují zde občany Evropy? Nemá vojsko chránit občany, a nikoliv, aby se jich občané báli? Utrhlo se NATO ze řetězu, když šílený generál začal napadat u nás i politika, který chce jednat o ztažení ze zbytečných vojenských misí?

Podle generálního tajemníka NATO Jense Stoltenberga bylo cvičit 65 lodí, 250 letadel, 10.000 vozidel a kolem 50.000 vojáků.

A šílený magor Stoltenberg řve: do zbraňéééééé, jedéééém a posunuje cíněné vojáčky na mapě jak šílený generál v Haškově Švejkovi!

Mezitím vojska NATO začínají být civilistům nebezpečnější než Islámský stát. Mají totiž jaderné zbraně!

 

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - *

  Vystupme z NATO, než bude pozdě! Chceme neutralitu jako Rakousko a šestiměsíční základní vojenskou službu jako Rakousko (případně náhradní devítiměsíční náhradní civilní službu v domovech důchodců a jiných sociálních zařízeních).

  Krátká URL:
 • V odpovědi na: Návštěvník - *

  Neutralita jako taková nejde, to by nám neprošlo. Nad tím už se uvažovalo v roce 1968 a možná jste to někde na zdech viděl. Ale jedna možnost je a pod jiným názvem. Počkejte ještě několik týdnů, protože to chce popsat tak, aby to lidé "z fleku" pochopili a pak to zkusíme začít rozšiřovat. Něco už v hlavách nosíme a je to logické a definovatelné.

 • Návštěvník - Dan

  Co bylo ucelem zalozeni NATO? Zadna ruska hrozba, ci Talibani, ci IS. Bylo nutne udelat ze spojencu komplice, ktery by bojoval za zajmy USA a spolu s nimi se ucastnil niceni vsech, kteri nechteji byt pod nadvladou USA. Vsichni, kdo se nechteji podridit USA jsou difamovani, ocernovani, tvrdi se, ze ohrozuji USA a NATO zeme. Je jim vyhrozovan, jsou vydirani a niceni sankcemi, uvalovanymi na zaklade vylhanych obvineni. Vetsi prolhanost je tezke si predstavit - USA davaji 10 x vice na zbrojeni jak Rusko a to je ma ohrozovat???? My tuhle pokryteckou a prolhanou komedii hrajeme jako spojeneci take. Napadame bezduvodne zeme, nebo na zaklade vylhanych obvineni a bez dukazu je obsazujeme a nicime. Nasi vojaci umiraji za cizi zajmy a bojuji tam za nase penize. Nase media a politici tyhle zlociny podporuji. Kritici jsou umlcovani, pomlouvani, odsuzovani. Je nejvyssi cas vystoupit z NATO a EU, ziskat zpet svou suverenitu v rozhodovani. Zavest referendum a zbavit se vazalskych politiku, vycistit media od lokaju USA a jejich cenzury. Kdyz to neudelame, budeme zniceni jako Evropa ve valce, kterou USA chteji rozpoutat v Evrope. Proto neustale presunuji vojska a techniku na ruske hranice, staveji zakladny v Polsku, Kosovu, Rumunsku, atd. Chteji napadnout Belorusko. Vystoupili ze smluv, zachovavajicich mir v Evrope. Lidi, cozpak to nevidite?