Ta úroveň České televize už je katastrofální, když si vypomáhá zprávami, pořízenými partičkou Bellingcat, neboli šamanů od počítače, co sice nikam necestují, ale přes zaklínadla a hypotézy vědí, kdo, co, kde, kdy a jak. Prý z monitoru vyčetli zase další novičok.

 

Rozdíl je pouze v tom, že šamani v Africe se dívají do země, šamani Bellingcat se dívají do monitoru a mlátí do klávesnice. A vypadají stejně tajuplně. Až natolik, že ji přebírají i šamani v České televizi a to už je co říct.

Vypátrali, kdy umřel Putin, vypátrali, kdo sestřelil letadlo nad Ukrajinou, vypátrali Skripala, morčata, co skákaly na kliky metr dvacet, a nyní zase vypátrali novičok bulharský. Prý si cestují ti tajní pod civilními jmény, Bellingcat koukne do monitoru a hned vidí víc, než izraelské a americké tajné služby dohromady. No nekupte to.

Česká televize ví, který zdroj je kvalitní...

 

Důkaz

 

Bellingcat

Eliot Higgins se jako nezaměstnaný otec v domácnosti roku 2012 začal zabývat syrskou občanskou válkou a údaje shromážděné z videí veřejně dostupných na YouTube publikoval na svém blogu pod přezdívkou Brown Moses. Přestože byl v oboru zbraní naprostý amatér a neznal arabštinu, byl schopen prokázat, že syrský režim Bashara Asada užívá kazetové bomby a chemické zbraně.

To vážně dokázal nezaměstnaný Higgins bez chemiků a laboratoří pouze dle monitoru. Prý...

 

A toto píše Wikipedie - můžete se přesvědčit.

A můžeme pokračovat.

 Higgins roku 2014 založil webové stránky Bellingcat pro investigativní práci s otevřenými zdroji. Od roku 2017 více než polovina jeho finančních zdrojů pochází z poplatků za workshopy, které pro zájemce pořádá v USA. (No nekupte to...)

A další hvězdné výplody na sebe nenechaly dlouho čekat

Nově založený mediální kanál USAReally.com prý vypadá jako produkt optimalizovaného vyhledávače, který vykrádá etablované zpravodajské kanály a poté zprávy publikuje jako své vlastní. Budí podezření tím, že na stránce nejsou reklamy ani jiná známka komerčního financování. Podle analytika Bellingcatu Arica Tolera jde o další produkt petrohradské farmy trollů.

A stejné farmy jsou prý v České republice a proti nim začal bojovat soudně uznaný opilec Šafr a jeho FORUM 24, Kremlin watch Jakuba Jandy od tyče a ČSSD pod dozorem Chovance, nyní Hamáčka. Prostě důvěryhodnost sama.

 

A pokud si všimnete, tato hvězdná pěchota je stále více na obrazovkách České televize, jsou to experti na ruskou problematiku a když šamani z Bellingcat příjdou s novou senzací, tak už je Česká televize také cituje.

Prostě vrána k vráně...

Není čas vyrazit partu z RRTV, nechat prověřit jejich konta a posuny peněz? I když kdo by to udělal, když rada je napůl ČSSD, Hamáček a vnitro je ČSSD a Babiš už má strach?

 

 

 
 
Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Dan

  Bellingcat je financovana zapadem, ovladana jeho tajnymi sluzbami. Jejim ukolem je vyrabet zarucene pravdive dukazy o sestreleni Boeingu Rusy nad Ukrajinou, o otraveni Skripala, atd. Je ted integrovane do Integrity iniciative za ucelem soustavne a koordinovane spinit a pomlouvat Rusko, delat z neho zloducha jako pripravu na valku. To uz delal neboztik Goebbels a jeho ministerstvo.
  Putin ted propustil dalsi generaly, americke pindosy, stenice, tzv. elitu, ktera ma zemi zradit v pripade napadeni Ruska US raketami. Mela zabranit odvetnemu uderu. Je jich tam jako stenic, musi to tam poradne vycistit, hlavne ve veleni armady. US bastardi jim naslibovali za to modre z nebe, kdyz zradi, jako vojakum ve Venezuele, kdyz svrhnou Madura. Prituhuji a nezda se, ze by oslabovali. Brezen pry ma byt rozhodujici, protoze USA melou z poslednich rezerv a potrebuji valku. Australie je zaplavena povodnemi, ale plive na Rusko pri kazde prilezitosti.

 • *

  Proboha, už ty Lauderovy Židáky vyhoďte z České televize, vždyť to je příšerné, kam jsme se dostali! A zkonfiskujte majetky Dvořákovi, Železnému, Moravcovi, Fridrichovi, Fridrichové, Witowské a různým hercům jako Donutil! Na úhradu nepřiměřených utajovaných platů a odměn, které si ve veřejnoprávní televizi vyplácejí a které rozhodně neodpovídají platovým tabulkám ve veřejné správě!

  Ředitel ČT Petr Dvořák, od roku 1993 zaměstnanec Kellnerovy skupiny PPF a Kellnerem jmenovaný ředitel televize NOVA, včera mohutně oslavoval 25 let televize NOVA na večírku v Obecním domě mj. s Václavem Klausem, Andrejem Babišem, ministryní Schillerovou, Biserem Arichtevem (režisér /bez vzdělání/ bulharského původu tří řad telenovelového seriálu První republika) a různými bývalými hvězdami televize NOVA:
  https://digital.rozhlas.cz/sites/default/files/styles/cro_16x9_tablet/public/images/9adde09f3ffda98460aed9a88c2d9333.JPG

  https://digital.rozhlas.cz/televize-nova-oslavila-25-let-od-zahajeni-vysilani-vecirkem-v-prazskem-obecnim-7757412

 • Dan

  V odpovědi na: *

  Babis odmitnul ozdraveni CT, Dvorak i jim ovladana rada z nasich poplatku se nam mohou vysmivat dal.

 • Rudolf Kavan

  Petr Hajek z Protiproudu ma pravdu v jedne veci. Cituji:

  "klíčové otázky pokračující ztráty lidské svobody, mediální manipulace a mystifikace, destrukce demokratického politického systému v naší zemi i v Evropě a její nahrazení mediokracií - tedy vládou s médii spojených nevolených elit"
  http://www.protiproud.cz/autor/petr-hajek.htm


  Tady je jeden z pozadavku zlutych vest:

  * Zlomit monopol médií a ukončit jejich zasahování do politiky. Učinit média přístupná veřejnosti a zajistit pluralitu názorů. Ukončit redakční propagandu.
  http://dan-drapal.cz/pozadavky-zlutych-vest/


  PROGRAM POLITICKÝCH REFOREM V ČR
  https://www.keepandshare.com/doc9/21055/ceskereformy-pdf-21k?da=y

 • Dan

  V odpovědi na: Rudolf Kavan

  Je to soucast organizovane kampane k rozkladu spolecnosti.
  Toto video uz je stare, ale ukazuje jak se to dela a jako roli maji media. Presne tak to probiha i v Cesku. Media jsou rizena zvenci pracuji proti nam a nami zvolenemu prezidentovi i premierovi. Rikaji nam, ze jsme pitomci, kdyz jsme je volili.
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=244&v=YB9e857sZSM