Chcete znát konkétně ty, kteří žádají, abychom brali migranty do svých domovů? Ve Švédsku se ptali těch, co demonstrují, aby je každá rodina brala domů. A žasnete, jak jsou narozdíl od Čechů či Maďarů ochotní!

 

Velmi zajímavý průzkum ve Švédsku

" Vzali byste si domů přistěhovalce?"
" Ano, jistě, proč ne?"
" je tu jeden. Vezměte ho domů?"

 

Ta špína se rozlévá celou Evropou. Mám rád migranty, mám rád nepřizpůsobivé. V televizi a v rádiu...

 

Tahle zvrácenost a přetvářka se šíří západním světem jak lepra! Všichni se bojíme, chceme chránit své domovy a děti, ale nahlas musíme říkat opak!

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • David

  Jak to řekl Tříska v tý reklamě ... Ne z Nás dělá to čím jsme ! ... Ne, by jste měli umět říci i kamarádovi

 • novota

  Opus a spol.. by je mohli ubytovat v lihovém domě/ poručík hans hamacek jím zařídí eu dotace na ubytování z natištěných eur/..tam je místa dost...a nebo v černínském paláci ...soudruzi poche a petříček tam můžou dělat potom správce...

 • nespokojený králíček

  Takže kdo má větší morální kredit? Ti ( Švédi), kteří hrají korektní, ať už ze strachu z vrchnosti nebo vlastní blbosti, nebo ti (Češi) , kteří řeknou pravdu, ať se to někomu líbí ne a svůj názor si bez trapných vytáček logicky obhájí? Tož teď mudrujte.

  Krátká URL:
 • *

  Parlamentní volby v Česku, pátek 20. října a sobota 21. října 2017: Volební temno. Statistikům vypadává web, narychlo spustili náhradní
  Volební web Českého statistického úřadu (ČSÚ), ze kterého čerpá data i řada zpravodajských serverů, v sobotu asi půl hodiny po zahájení sčítání zcela vypadl. Zprovoznit se ho podařilo až zhruba po hodině, podle statistiků byl problém na straně externího dodavatele. Úřad narychlo spustil náhradní web. Po půl čtvrté odpoledne oznámili, že volební web opět funguje. Podle zjištění Novinek ho však i nadále trápí krátkodobé výpadky. To se následně potvrdilo, když ČSÚ znovu odkázal na Volbyhned.cz. „Omlouváme se, Volby.cz opět nefungují,” uvedli krátce po 16. hodině.
  https://www.novinky.cz/domaci/452555-volebni-temno-statistikum-vypadava-web-narychlo-spustili-nahradni.html
  Parlamentní volby ve Švédsku, neděle 9. září 2018: Je to celé divné. Lístky, občané za plentou, chování migrantů. Vážné informace
  Víkendové volby ve Švédsku skončily pro mnohé překvapivě. Zejména liberálně levicový mainstream přijal výsledky s úlevou. Na povrch vyplouvající podrobnosti o průběhu těchto voleb ale vzbuzují spíše zděšení.
  Podivné věci se děly i po uzavření volebních místností. Během sčítání hlasů spadly webové stránky volebního úřadu, a to ve chvíli, kdy démonizovaní „extrémně pravicoví“ Švédští demokraté měli virtuální zisk 24 procent. Když stránky opět naskočily, měla tato strana už jen 17 procent a toto číslo se už do skončení sčítání nezměnilo.
  Pozoruhodnou okolností bylo i to, že ačkoliv oficiální volební web na několik minut spadl, na obrazovce švédské veřejnoprávní televize i na webu deníku Expressen stále nabíhala nová čísla, aniž by někdo tušil, odkud se brala.
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Svedske-volby-Je-to-cele-divne-Listky-obcane-za-plentou-chovani-migrantu-Vazne-informace-551101

 • *

  V odpovědi na: *

  A tím externím dodavatelem pro ČSÚ byla pověstná firma DATASYS: Miloslav Novák - Krnáčová (ANO) - spoluvlastník DATASYSu Ivo Rittig, vyšetřovaná v roce 2015 ostravským útvarem ÚOOZ jako organizovaná zločinecká skupina spolu Tesaříkovic olomouckou firmou Tesco SW, obžalováno 20 lidí a 8 firem v roce 2015 olomouckým vrchním státním zastupitelstvím za manipulace s IT zakázkami u ministryně Šlechtové (ANO). Obvinění podle žalobce Petra Šeredy manipulovali s 11 veřejnými zakázkami v celkové výši dotací 438 milionů korun. Nejvyšší státní zastupitelství v roce 2016 stíhání zrušilo...
  „Státní zástupce NSZ po přezkoumání podaných stížností a dosavadního řízení dospěl k závěru, že usnesení policejního orgánu o zahájení trestního stíhání jsou zčásti nezákonná a nedůvodná, neboť nebyly splněny formální a v některých případech ani věcné podmínky opravňující k zahájení trestního stíhání,“ uvedl mluvčí NSZ Petr Malý.
  Bývalý detektiv ÚOOZ Jiří Komárek tvrdí, že manažery Tesco SW kdosi předem varoval před razií (Tesco SW "brutálně" donášel tehdejší policejní prezident Tomáš Tuhý).

 • nespokojený králíček

  V odpovědi na: *

  Kdo ještě dnes věří v to, že volby jsou legitimní, je naprostý blázen a nic neví o tom, co se děje. Volby jsou totálně zfalšované. Je to šaškárna a habaďůra na n-tou. Svůj hlasovací lístek, když hodíte do klozetu, vyjde to nastejno, jako když ho hodíte do volební urny. V případě klozetu ale máte aspoň tu jistotu, že přistál tam, kam patří.

 • Albánci z Kosova v Brně

  Střelba v ulicích Brna v úterý večer 19/03/2019: Ozbrojení cizinci ujížděli v kradeném autě, vyhodili samopal!
  Pět pachatelů jsou tzv. Rakušané a Srb, napsáno v článku v Babišově idnes. Evidentně muslimští Albánci z Kosova, reagují čtenáři. V autě byly drogy a zbraně. Řidič byl pod vlivem drog.
  Čtenáři píší:
  "Rakušané a Srb - čteme: Kosovští Albánci"
  "Dealujou drogy všude, kam je přijali"
  "Ale už toho mám dost! Myslím, že jako občan ČR mám právo vědět, odkud pocházejí cizinci, kteří se zde dopouštějí trestné činosti! Na jakési superkorektní "cizinec Evropan" vám kašlu!;-€"
  "To si myslí jen Juncker tenhle nesmysl. Představa, že albánský drogový mafián projde psychotesty a zaregistruje si zbraň, je totálně mimo mísu."
  "o to přeci nejde, primárně jde o omezení zbraní mezi lidmi, co kdyby rebelovali k politice, využije se každé příležitosti k regulaci, hromadné vraždy jsou pro ně spása, viz Nový Zeland, hned využili té tragedie"
  "Neznámá zelená sušina - tipl bych to na seno pro králiky. A spěchali, aby se jim po cestě nazapařilo. A to, co vypadalo jako samopal, byly jistě malé hrábě. Co by jiného taky mohl vézt v autě typický Rakušák Hans někde z alpské samoty? Jen mě překvapuje, že nejel traktorem. "
  https://www.idnes.cz/brno/zpravy/honicka-auto-cizinci-policie-brno-samopal.A190322_100131_brno-zpravy_krut
  https://www.blesk.cz/clanek/regiony-brno-brno-krimi/600869/strelba-v-ulicich-brna-ozbrojeni-cizinci-ujizdeli-v-kradenem-aute-vyhodili-samopal.html