„Můžeme potvrdit, že zadrženým podezřelým je eritrejský občan,“ reagovala frankfurtská policie na četné dotazy na twitteru. Chlapeček je mrtev, žena se zachránila. Bestiální vražda a kolikátá už?

 

A šílená Merkelová se pouze třese jak sulc, ale aby prosila za odpuštění celou Evopu a hlavně mrtvé ji ani nenapadne!

Podle prvotních úředních informací se oběti a pachatel patrně neznali. Ministr vnitra Horst Seehofer kvůli případu přerušil dovolenou. Možná, že obviní Čechy, že kdyby Eritrejce naše zem přijala, mohl německý chlapeček žít. Podřadná země česká se však bouří a tak stále umírá nadřazená rasa německá!

Šéf frakce sociální demokracie (SPD) v regionálním hesenském parlamentu Günter Rudolph varoval předtím, aby se tato "hrůzostrašná vražda zneužívala" pro politické účely, uvedl deník Frankfurter Allgemeine Zeitung. Podle Rudolpha je pouze na policii a státním zastupitelství, aby objasnila okolnosti tohoto činu.

 

A vy, občané Evropy, držte huby, stejně byste jednou pochcípali, zní zlověstný podtext potomků Hitlera a Mengeleho!

 

Agentura DPA upozornila, že podobný případ se stal 20. července ve městě Voerde v Severním Porýní-Vestfálsku, kde 28letý muž před projíždějící vlak shodil 34letou ženu. Také ona následkům svých zranění podlehla. I v tomto případě se policie domnívá, že oběť a pachatel, který čelí obvinění z vraždy, se neznali.

 

To není černý humor! Obohacení Evropy se zrychluje!

A zrůda, co sem vozí tyto vrahy? Němečtí televizní moderátoři Jan Böhmermann a Klaas Heufer-Umlauf  vyhlásili prostřednictvím portálu YouTube sbírku na podporu zadržené kapitánky lodi s uprchlíky Carolu Racketeovou. Už  vybrali přes 300.000 eur (přes 7,6 milionu korun), informoval deník Die Welt. A obohacování ještě zesílí!

 


Zdroj: https://www.denik.cz/ze_sveta/tragedie-ve-frankfurtu-muz-shodil-zenu-s-ditetem-pod-jedouci-vlak-syn-zemrel-20190729.html

A vy, občané Evropy držte huby!
Zdroj: https://www.denik.cz/ze_sveta/tragedie-ve-frankfurtu-muz-shodil-zenu-s-ditetem-pod-jedouci-vlak-syn-zemrel-20190729.html

A co
Zdroj: https://www.denik.cz/ze_sveta/tragedie-ve-frankfurtu-muz-shodil-zenu-s-ditetem-pod-jedouci-vlak-syn-zemrel-20190729.html

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • *

  Zákony platí jen pro Evropany. Chazaři (Babiš, Kellner, Bakala, Komárek, Rittig...) mohou krást bilióny a černé opice vraždit, jak chtějí.

 • Jihad Watch

  Také 26. ledna 2019 v Norimberku (Bavorsko) dva migranti shodili tři 16leté Němce pod vlak: dva chlapci mrtví a jeden se zachránil. Pachatelé: Turek a Řek narození v Německu, s německým pasem. Oběti: Luca Ballmann († 16) a Frederic Wilke († 16), skuteční Němci, mladí fotbalisté, kteří se vraceli domů z diskotéky. Takže bestiální vraždy: Norimberk, Voerde, Frankfurt nad Mohanem.
  Všimli jste si, v "České" televizi ani slovo, to se musí ututlat.
  https://pbs.twimg.com/media/DyELD2aWsAE7gmK.jpg

 • Dan

  V odpovědi na: Jihad Watch

  Zlociny migrantu se uz leta zamlcuji a tutlaji. Ani policie, ani media nesmi o zlocinech informovat. Je to zrada na obcanech a privilegovani imigrace a jejich zlocincu!!!!!

 • *

  Bezpečnostní situace v Německu je katastrofální. Krádeže, loupeže, útoky na ženy, hromadná znásilnění za bílého dne. Policie to neřeší a běžní lidé se bojí - migranti bývají běžně ozbrojení noži a střelnými zbraněmi. Migranti běžně pro zábavu shazují Němce pod kola vlaků.
  Za tento šílený stav, který v Evropě panuje, je zodpovědná Merkelová (CDU/CSU), ona způsobila, že se do Evropy dostalo tolik migrantů a ona je sem zvala a tvrdila že to "zvládneme"! Jasně, když ona je pod ochranou bodyguardů a chudáci obyčejní lidé ani netuší, co je může v přítomnosti Neevropanů čekat! Merkelovou je třeba volat k zodpovědnosti a postavit ji před lidový tribunál. Německo už potřetí obrací Evropu v trosky, 1. světová válka, 2. světová válka, momentálně migrační + bankovní krize.

 • *

  Miroslava Pašková: Máme se bát Německa? Už potřetí za sto let se {jeho Führer(ka)} pokouší rozvrátit Evropu… (20. 09. 2015)
  Mnozí říkají, že když si Němci nepodmanili Evropu v první a druhé světové válce, podařilo se jim to do třetice Evropskou unií. Zatímco jejich ekonomická hegemonie je okolním státům ku prospěchu, jejich politická dominance nikoli. Úspěšné metody manipulace vlastního obyvatelstva se snaží uplatnit i na své „východní kolonie“ a když se nedaří, vyhrožují silou.
  Němečtí mistři propagandy – z extrému do extrému: Němci, kteří evidentně nastolují nejen evropskou agendu, ale také rámují, co je dobré a co špatné, k tomu navíc mají oficiální instituci s horentním rozpočtem (založenou kvůli denacifikaci, ale maximálně krmenou dnes)! Nejspíš se vám nebude chtít tomu věřit, ovšem z ušlechtilé myšlenky nenechat obyvatelstvo (evidentně náchylné) sklouznout k další totalitě, založili Spolkovou centrálu pro politické vzdělávání (Bundeszentrale für politische Bildung www.bpb.de). Ta má rozpočet okolo miliardy korun ročně!
  Co si máte myslet o evropské politice, jednotlivých státech, světové ekonomice a samozřejmě imigraci, se za tyto peníze dočtete v časopisech a newsletterech soudobého ministerstva propagandy, Němci hojně odebíraných, do škol automaticky. Lze se potom divit tomu, že němečtí vůdci jsou nejen kontinuálně zvyklí diktovat správný směr myšlení svým „přímým poddaným“, ale i „východním podlidem“, mezi něž počítají stejně tak Čechy, Poláky, Slováky a Maďary, ale dokonce i vlastní Sasy?
  Co se děje (masová migrace, nezvládnutý Islámský stát, nezkrocený Putin), není nutně a jen chyba Němců. Daleko více je to přese všechno chyba Obamovy administrativy, která přestala na odpradávna sebedestruktivní Evropany dohlížet. Merkelová byla právě tímto vržena do role evropského lídra, na něhož jsou kladena přemrštěná očekávání. Zvládnutí finanční recese – povrchní úspěch – jí stoupl do hlavy.
  Skutečné následující krize nezvládla a vyrovnává se s nimi jak jinak, než s německými manýry. Němci dosud nejsou zralí na roli politického hegemona (a je otázka, zda kdy budou, pro svůj sklon stádně plnit rozkazy) a měli by se vrátit k usilování o pouhou ekonomickou dominanci.
  Dobrou zprávou je, že řadoví Němci jsou ve své drtivé většině normální, jenom je nezabírají televizní kamery.
  Aby Němci a vůbec staré státy Evropy konaly správně a vymanily se z diktátu tzv. dobrých lidí a médií, musíme jim v tom pomoc. Pochopitelně to je v našem zájmu, musíme se postarat předně sami o sebe, ovšem podpora zdravého rozumu ve zbytku Evropy je toho vedlejším přínosem. Je dobře, že naše vláda i větší část opozice deklarují, že v otázce kvót neustoupí, ani za cenu vyhrožování. Kdyby to nedodržely, bude to srovnatelné s Benešovou zradou.
  Bez ohledu na ně, musíme si stát na svém jeden jako druhý občan. Po dlouhé době máme šanci zvrátit rizikový vývoj našeho kontinentu. Tentokrát nesmíme selhat.
  http://www.ozbrojeneslozky.cz/clanek/mame-se-bat-nemecka-uz-potreti-za-sto-let-se-jeho-fhrerka-pokousi-rozvratit-evropu

 • Dan

  V odpovědi na: *

  Vase idealy a jejich dosazeni jsou naivni. Chcete-li zacit opravdove, musime prosadit uzakoneni vseobecneho referenda (uz ted chteji otazku Czexitu vyloucit!). Provest hlasovani a v pripade vetsiny vystoupit z EU a NATO. Pak teprve budeme moci vzit svuj osud zpet z Bruselu do nasich rukou, pracovat ne neutralite V4 a kseftovat se vsemi jako rovny s rovnym. Co musime ale nejdrive udelat, je ochrana zeme a zabraneni usazovani muslimske populace u nas!!!

 • Michennet

  Co na to Al Hamajda, stále vyhrožuje?!

 • Jihad Watch

  Vypadá jako kosovský Albánec, ne jako Eritrejec. Hahaha. Foto obohacovače H. A (40)
  https://www.20min.ch/schweiz/news/story/Der-ICE-Taeter-arbeitete-bei-Verkehrsbetrieben-Zuerich-15545463
  Do Švýcarska přicestoval nelegálně v roce 2006.

 • Dan

  V odpovědi na: Jihad Watch

  Co je otresne, ze ma sam 3 deti!
  To nejsou lide, to je vrazedna pakaz . Do Svycarska se cpou z Afriky hlavne z Eritreje, ze pry tam nechteji slouzit v armade, ktera je pry kruta k vojakum. A Svycarsko to akzeptuje jako duvod k udeleni azylu! Je zajimave, ze jezdi vrazdit do Nemecka. Ti imbecilove si mysli, ze je nenajdou.
  To, co se pise je jenom spicka ledovce, co se neda ututlat. Tech zlocinu jsou denne stovky a naprosta vetsina zlocincu jsou migranti. Media nam uz roky zlociny zamlcuji, aby lide se nezacali sami branit proti hordam primitivnich hovad z Afriky a Arabie. A pak nam koalice pitomcu tady vyklada, ze se bojime bez podstaty, a ze jsme zadneho migranta ani nevideli, ze nas strach je irracionalni!
  Jsou to Pirati, KDU-CSL, STAN, Top09, ODS. Pamatujme si to a nedavejme jim ani hlas. Kdo to udela, bude likvidovat nasi zem jejich pomoci!!!!!

 • Dan

  V odpovědi na: Dan

  Doplnuji, ze ve Svycarsku, ktere mu udelilo azyl ohrozoval sousedku nozem a byl vypsan ke stihani. Odjel do Nemecka, kde vrazdil a mezi Nemci zpusobil poprask. Ted o nem rikaji, ze je psychicky naruseny. Drive to nevedeli a nezakrocili? Pro musi vzdy nekdo umrit, nez nekoho zabasnou, nebo prohlasi s oblibou za cvoka?