Prezident Trump v sobotu na Twitteru uvedl, že je zvažováno označení Antify, jejíž členy popsal jako radikální levicové šílence, za teroristickou organizaci. „Usnadnilo by to policistům práci!“ dodal.

Souběžně minulý týden vyvolala rozruch klimatická aktivistka Greta Thunbergová, která si na Twitter dala svoji fotku s tričkem se znakem Antify. Po kritice, které čelila tím, že neví, o co se jedná, příspěvek smazala.

 „Není to o tom, kdo má koho rád. V sázce je, že oni svrhnou vše, co jsme dosud udělali, a udělají to rychle a násilně. A násilně. Je tady násilí. Když se podíváte na Antifu, tak jsou to násilníci,“ řekl Trump.

ANTIFA ANTIFA - Časované zápalné zařízení s budíkem

Následuje návod na výrobu časovaného zápalného zařízení pomocí budíku a žárovky. Nezapomeňme, že je nutné dobře zvážit, kde tuto zbraň použít. Není například vhodné časované zápalné zařízení umístit na kolo auta zaparkovaného na veřejně přístupném parkovišti nebo do budovy, kde je velké riziko pohybu náhodných osob či hlídačů. Hodina je dost dlouhá doba na to, aby se k místu načasovaného útoku mohl někdo přiblížit a mohlo dojít k tragickému zranění. Dobře si proto zmapujme terén a minimalizujme rizika civilních obětí.

Zde máte kompletní návod, jak vytvořit bombu a vyhrožovat, případně i zabíjet, který však výše uvedeným lustrujícím společnostem na internetu nevadí. Ale prezidentu Trumpovi ano!

 
 

 

Co na to Koudelka, takzvaný prezidentem Zemanem "čučkař"?

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Dan

  Pirati jsou vitaci a anarchiste. Plni u nas stejnou ulohu jako KSC pred rokem 1948 - pracuji na rozvratu spolecnosti nedemokratickymi prostredky jako jsou organizovane a financovane demonstrace, ovlivnovani nezkusene mladeze. Jejich 'blahodarne' pusobeni a 'praci' pro nasi zem vidime vsude, i v Praze. Buransky Pirat Hrib ze Zlina jako starosta Prahy nastval Cinany a plni tak agendu US ambasady.
  Pirati operuji od stredoveku mimo zakon a svou krutosti a lstivosti se dostali i do vedeni statu a zemi. Vsechny slechticke kralovske rody jsou potomci loupezivych rytiru, piratu a nasilniku. U nas Premyslovci pomoci Vrsovcu vyhubili Slavnikovce a pak sami zlikvidovali Vrsovce. Proto ten nazev strany Pirati mai tuto vlastnost dal rozvijet ted v politice.
  Antifa ma potirat vsechny opozicni smery ve spolecnosti pomlovanim do fasistu, lhanim a ocernovanim. Kde to nestaci, vystupuji i nasilnicky proti opozici. Jsou to skupiny, financivane elitami, ktere maji moc a ovlivnuji vladu. Pro reaguje Trump spravne, kdyz je oznacuje za teroristy.
  USA prisly k presvedceni, ze diverze a lziva propaganda, zasevani nepokoju ve spolecnosti jsou ucinnejsi k prosazeni jejich cilu jak vsechny jejich vojenske zakladny a flotily na mori.

 • *

  V odpovědi na: Dan

  Pirátská strana se označuje jako strana liberální, čili pravice, ty popleto, jako v Německu Zelení!

  Úkolem Pirátů je rozkládat pracující třídu drogami, LGBT, feminismem, minimálním státem a podobně, čili sloužit kapitalistům, nikoliv hájit práva pracujících a znárodnit výrobní prostředky.

  V minulosti se tomu také říkalo staromódně anarchokapitalismus a jsou naprostým opakem komunistů.

  Tři europoslanci Pirátů (Peksa, Kolaja, Gregorová) chtěli vstoupit v Evropském parlamentu do liberální frakce ALDE, ale vadili jim Babišovci, proto jsou členy FRAKCE ZELENÝCH.

  "Piráti chtějí být hlavní stranou liberálního politického středu a Bartoš vyzval k vytipování dalších voličských skupin, které by mohli oslovit. Musí se podle něj zasazovat o svobodnou, vzdělanou a digitálně propojenou společnost. „Jen ta vede k prosperující ekonomice, která umožní kvalitu života,“ řekl Bartoš v lednu 2019."