Jak je možné, že totální dezinformace a hoaxy mainstreamu s obviněním Ruska a Číny už veřejnost bere jako samozřejmost, zatímco malé poctivé weby musí odrážet stálé útoky mainstreamu včetně České televize, že jsou dezinformační?  Dokonce Aktuálně.cz žádá, aby reklamy byly cíleny pouze pro ně a ostatním je sebraly!

 

Jak je možné, že ČTK, Česká televize a velké dezinformační domy klidně vypustí zprávu z nějakého bulváru? Pouze proto, aby zaútočily na Čínu? Na Rusko? Na Putina? Přece je jasné, že žádná ambasáda bez totožnosti absolutně nikdy nepotvrdí, že jsou to její občané! Stejně tak policie! Co dělali naši zpravodajci v Británii? Váleli se místo aby pracovali za naše peníze? Nikdo nebude potrestán v České televizi?

 

 A v tom samém článku je černé na bílém: "Tělo každého z 39 lidí musí být úředně ohledáno, aby se zjistila příčina smrti, než se posuneme k pokusu o zjištění totožnosti každého jednotlivce z návěsu," uvedla policie. Podle ní bude zjišťování totožnosti složitý proces, jehož délka se nyní nedá odhadnout.

 

Ale Česká televize a ČTK včetně dalších píší, že jsou to Číňané!

 

Další totální útok z hodnověrných pramenů anonymních: prý Čína potvrdila totožnost! Příště opět novičok, Huawei nebo sestřelené letadlo nad Ukrajinou!

A pak se dozvídáme, že se to teprve začne vyšetřovat. Kdo a která osoba potvrdila totožnost Číňanů pro Aktuálně.cz? Jak si ověřila ČTK informaci? Jak si ověřily veřejné zdroje informaci, že houfně utíkají Číňané, což má asociovat podvědomý reflex, že zase ta zločinná Čína a zoufalí lidé prchají před terorem a komunismem na západ.

 A nakonec včera potvrzeno: 39 udušených Číňanů prchajících z komunistické Číny jsou Vietnamci z Vietnamu!

Jak se potrestá mainstream - Aktuálně.cz, ČTK, Seznam.cz, Deník N a Česká televize za hrubou, velmi hrubou dezinformační zprávu bez ověření z oficiálních míst? Bude si Čína stěžovat? Měla by...

 

 P.S. Ještě jedna fantasmagorie. Možná z tváří nějaký policista odhadl, že mrtví jsou původem z Číny. Jenomže Číňané cestují volně po celém světě a proč by měli do Británie jet šíleně v mrazícícm boxu za vyděračské peníze, když i letecky by to mělo být levnější? Navíc homosexualita se v Číně netrestá a že by uteklo naráz 39 trestanců? Ale obvinit Rusko a Čínu je prostě dnes tak "cool" v určitých kruzích...

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • 39 mrtvých Vietnamců, jejda, doba pokročila...

  Vietnam je dodnes socialistický, že...
  Petr Uhl vysílal 18. 11. 1989 z amerického státního rádia Radio Free Europe/Rádio Svobodná Evropa: “Svědkyně vypověděla, že viděla, jak několik parašutistů bije Martina Šmída pendreky, až upadl na zem. Tam do něj kopali těžkými botami a dupali po něm, takže jeho obličej byl k nepoznání. Svědkyně se snažila přispěchat na pomoc, avšak sama byla napadena pendrekem a kopnuta do břicha. Stav Martina Šmída vzbuzoval nejhorší podezření, které bylo u svědkyně posíleno výrokem jednoho z parašutistů: “Už je hotovej”. Svědkyně sama vyhledala pomoc v jedné pražské nemocnici, kde lékař nařídil hospitalizaci. Přesto však nemocnici opustila a spojila se s rodiči Martina Šmída. Dozvěděla se od nich dnes ráno, že v ranních hodinách je v bytě navštívili dva příslušníci Veřejné bezpečnosti, kteří jim oznámili, že jejich syn bohužel umřel po zásahu během nepovolené demonstrace, již se účastnil. Martinu Šmídovi bylo 7. listopadu 20 let.”
  https://www.hoppner.cz/smrt-studenta-smida-a-17-listopad-fake-news-ktera-udelala-z-knedliku-kladivo-vymklo-se-to-exkluzivni-nahravka-jako-dukaz-tajna-sluzba-v-tom-nejela-scenar-byl-jiny/
  Monika Pajerová se stále chlubí: ”Demonstrace na 17. listopadu se vymyslela u Bendů na Karlově náměstí, byla to první velká studentská akce. Všude v okolních zemích východního bloku se něco dělo, jen u nás ne. Třeba v Lipsku začátkem října pochodovalo 400 000 lidí. „No, 17. listopad, to byla teda ta zápalná bomba, která to vlastně jako odpálila, ale musím říct, že my jako organizátoři jsme s tím nepočítali.“ U nás církev nehrála tu stmelovací roli ani neměla potřebný morální kredit. Proto se zdál jako uskutečnitelný nápad využít výročí smrti Jana Opletala, uctít jeho památku, vzpomenout zavření vysokých škol a zároveň se Opletalem zaštítit při oficiálně povoleném pochodu Prahou. Monika se s Markem Bendou vydala na patřičné instituce pro povolení a razítka: „No, oni nám to všechno jakože schválili, jenom pořád trvali na tom, že: ‚To, děti, pochopte, nemůžete to mít na Václavském náměstí, které ste si nahlásily, ani na Staroměstském náměstí. Vy to musíte mít někde… No, tak na tom Albertově, tam toho Opletala přece, jak nám tady ukazujete ty fotografie.‘ Já třeba jsem vůbec nevěděla, kde je Albertov. Prostě pro mě z Vinohrad, to bylo fakt daleko. Marek ten to nějak tušil, ale věděli jsme, že to je teda problém, jak dostat lidi na nějaký Albertov. A pak řekli: ‚No, třeba tam si zapálíte nějaké ty svíčky, něco si tam zazpíváte a no, a pak pudete domů.‘ A my jsme řekli: ‚No to ne, musíme nějakou trasu.‘ No, a teď Marek z hlavy řek: ‚Mohli bysme jít na Vyšehrad k hrobu Karla Hynka Máchy, to byl takový básník mladých lidí, taky zemřel mladý.‘ A oni: ‚No, vidíte, pane Benda, jak ste šikovný. No, tak to je velmi dobrý nápad. Vy začnete na tom Albertově, pak pudete na ten Vyšehrad, tam už budete unavení, položíte tam ty květiny a půjdete domů.‘ A my jsme řekli: ‚Ano, ano, tak to uděláme.‘ A nakonec jsme to prostě podepsali, tu trasu.“
  https://www.pametnaroda.cz/cs/macdonagh-pajerova-monika-20170615-0

  https://1gr.cz/fotky/lidovky/09/112/lnorg/KIM2f3194_20let_32_4_.jpg

 • P.S:

  V odpovědi na: 39 mrtvých Vietnamců, jejda, doba pokročila...

  "Disident" Václav Benda ( (1946–1999) bydlel v letech 1969-1999 ve státním velkém luxusním bytě na Karlově náměstí 18 v centru Prahy. O tom se dnešním desetitisícům bezdomovců ani nezdá.

 • Ja

  V odpovědi na: P.S:

  Jeho syn Marek zije z nasich penez take velice komfortne a otravuje politickou scenu uz od skoly. Disertaci napsal take, polovina radku byla prazdna. Jeho konickem je ochrana kuraku, kteri lidem otravuji vzduch. Je to fosil sceny jako Kalousek.

 • P.P.S:

  V odpovědi na: 39 mrtvých Vietnamců, jejda, doba pokročila...

  Takže Vietnamcům se do Sametové kontrarevoluce jaksi nechce.

 • *

  Imigranti zaplavují i české pohraničí. Uprchlíci na výletě v Děčíně? Asijské drogové ghetto v Hřensku?
  https://ceskavec.com/2019/11/imigranti-zaplavuji-i-ceske-pohranici-uprchlici-na-vylete-v-decine-asijske-ghetto-v-hrensku-jak-vypada-nemecka-stredni-skola

 • *

  Vietnamská narkomafie, dobře jim tak.

 • Ja

  Tak se dela infovalka. Chcete nastvat a uskodit Cine? Udelejte z mrtvol Vietnamcu Cinany. Ze by kolonizatori Britove nerozeznali Cianan od Vietnamce je pohadkou a tento cin ubohosti podleho Albionu.