Přesně takto vzniká fake news a dezinformační válka jede na 100%, kdy fake news vytvářejí bojovníci proti fake news. Fraška nebo zločin? Možná Radio Jerevan z dob bolševika...

Jak je to vlastně se sponzoringem konzervativní strany ruskými občany a volební manipulací?

Pro zrušení referenda brexitu se hodí vše. Proč Česká televize nevysílá samostatný pořad, jak to skutečně se sponzorováním stran brexitu, či konzervativní strany je? Ono se to nehodí a pravda není důležitá, protože Evropská unie si brexit nepřeje? My to uděláme za ní.

 

Další senzační zpráva od demokratických investigavců: odhalili (prý) špiony z Ruska.

 

nadace OpenDemocracy 

Prý odhaleno: Ruští dárci zvýšili financování konzervativců

Senzační zpráva: odhaleny nové významné ruské dary konzervativcům - navzdory předchozímu konzervativním slibům se distancovat od ruských peněz.

 Autor
Peter Geoghegan
Seth Thévoz Peter Geoghegan
 
 

Konzervativci obdrželi významné nedávné finanční injekce od řady ruských dárců a jejich spolupracovníků, objevilo vyšetřování otevřené demokracie.

Dobře propojené ruské oligarchy a společnosti, které se intenzivně podílejí na lobování za ruské zájmy, v posledních měsících zintenzívnily financování konzervativní strany.

Zprávy přicházejí

To je jen špička ledovce: máme mnohem více k pronásledování. Zjistěte více a podpořte naši práci zde . Vaši investigativní demokraté.

 

Toto výše ocitovala i naše média. A po ověření bublina splaskla

Ty dary neposílalo Rusko ani Putin, ale  Britové, u kterých se zjistilo, že jsou původem Rusové. A takto se vytváří fake news, takto si hrají ti "zaručení demokraté" s veřejností a lid má uvěřit.

Černuchinová za poslední rok darovala straně premiéra Johnsona stovky tisíc liber a jen letos v květnu zaplatila 130 tisíc za večeři v přítomnosti premiérky Mayové a například v roce 2014 zaplatila 160 tisíc liber za jeden tenisový zápas s Borisem Johnsonem a tehdejším premiérem Davidem Cameronem. Pouze jaksi mimo se utrousí, že mnoho let je britskou, nikoliv ruskou občankou. (Asi jako Madeleine Albrightová Češkou a my nejsme zodpovědni za zavraždění 500 000 dětí...)

Lubov Chernukhin (anglicky) je bankéřka, ředitelka britské banky, britská občanka.

 

 Alexander Temerko je britský podnikatel v oblasti energetiky narozený v SSSR, v současné době ředitel britské společnosti Aquind Limited, která je odpovědná za budování elektrického propojení mezi Spojeným královstvím a Francií. Předtím byl ředitelem a místopředsedou britské společnosti OGN Group se sídlem ve Velké Británii.

„Konzervativní strana nepřijímá dary ze zahraničí – to by bylo ilegální. Všichni dárci žijí v Británii po mnoho let a jsou britskými občany, což jim dává demokratické právo poskytnout dar politické straně,“ uvedl mluvčí strany pro deník The Guardian.

 

A už opět jede hysterie, že Putin ovlivnil volby, že ovlivní volby a to Rusko je zločin atd., atd.. A vlastně Johnson je stejně jako Donald Trump ruský agent a že je to ložená pravda, protože to píší demokraté a ti nic jiného než pravdu nepíšou. Ti "otevření demokraté" v Británii jsou něco jako Ústav žurnalistiky a Honící pes.org u nás. Také vždy odhalí pravdu. Jejich...

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • *

  Aha, takže Konzervativní stranu obdarovávají nějací zloději, kteří utekli před zákonem z Ruské federace do Británie. To je krása!

 • Ja

  V odpovědi na: *

  To pasuje preci dohromady. Konzervativci jsou strana velkokapitalu, ktery okrada Brity. Nevim cemu se divite. Kapitalista prece nebude podporovat clowna Corbyna a jeho pitome slejsky!

 • *

  Boris Johnson a Jacob Rothschild, červen 2016
  [img]http://www2.pictures.zimbio.com/gi/Opening+Exhibition+Predators+Prey+Roman+Mosaic+Pg9GUfxjfjFx.jpg[/img]

 • Ja

  V odpovědi na: *

  Fotka nic nedokazuje, jenom napovida. Johnson zadny Brexit nechce, vse je jenom komedie v pokracovani Mayove a jejich tanecku! Ze zidak Rothschild taha za nitky je doufam tady bez diskuse.

 • *

  https://www.infiniteunknown.net/wp-content/uploads/2016/06/Boris-Johnson-Jacob-Rothschild.jpg

 • *

  Loni se ministr zahraničí Boris Johnson skandálně pokoušel vyvolat 3. světovou válku s Ruskem, západní kapitalisté totiž nic jiného neumějí! Kapitalismus vždy skončí s obrovskými dluhy a světovou válkou! V televizi pořád běží nějaké dokumenty o 1. a 2. světové válce, ale lidem to asi nedocvakne, dokud je nenavlečou do mundůru a nepoženou už zase na frontu.

  Britský ministr zahraničí Boris Johnson v neděli 18. března 2018 pro BBC řekl, že stopa jedu Novičok vede do Kremlu a že má důkazy. „Nejenom, že máme důkazy, že Rusko v minulých deseti letech zjišťovalo, jak dodat nervové látky za účelem vraždy, ale vytvořilo a skladovalo Novičok,“ řekl Johnson. To samé Johnson zopakoval také v německém rozhlasu, že "britští vládní vědci mu osobně sdělili, že jsou kategoricky přesvědčeni, že za útok proti Skripalům v Cambridgi nese vinu Rusko".
  https://www.irozhlas.cz/zpravy-svet/rusko-jed-skripal-novicok-kreml-britanie-johnson_1803181347_mls
  https://blisty.cz/art/90468-boris-johnson-lhal-v-rozhlase-ze-britsti-vedci-jsou-stoprocentne-presvedceni-ze-novicok-ze-salisbury-je-z-ruska.html
  Za dva týdny, v úterý 3. dubna 2018, se ozval ředitel Laboratoře obranné vědy a techniky (DSTL) v Porton Down Gary Aitkenhead v televizi SkyNews, že vládní vojenští vědci byli schopni identifikovat nervovou látku, avšak nebyli schopni určit, kde byla vyrobena. Britská vojenská laboratoř DSTL v Porton Down je přitom jen 13 kilometrů od Salisbury, kde byli otráveni Skripal s dcerou.
  https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/britsti-experti-nedokazali-zjistit-puvod-novicoku-jimz-byl-otraven-skripal-9714
  Labouristé, novináři a veřejnost poté poukazovali, že Johnson byl nachytán při lži.
  "Ministr zahraničních věcí musí odpovědět na vážné otázky, zda neuvedl veřejnost v omyl," vyzýval ho labourista John Trickett.
  "Sériový lhář Boris Johnson znovu přistižen u lži?" ptal se redaktor Daily Mirror Kevin Maguire.
  "Není jedním z nejzákladnějších požadavků, aby ministr zahraničních věcí nelhal na mezinárodní scéně a nezhoršoval vztahy s ostatními zeměmi?" ptala se redaktorka Ellie O'Haganová z listu Guardian.
  V pondělí 9. července 2018 ministr zahraničí Boris Johnson rezignoval, oficiálně kvůli sporům o brexit, ale jeho lhaní o novičoku také hrálo roli.
  Pryč s Rothschildovým agentem Johnsonem, Farage premiérem!!!