Co si představíte (pokud jste to už sami nezjistili) pod výrokem: Rusko má problémy, padla vláda? Jde ještě víc ohnout pravdu?  Upřímně: zažil jsem toho hodně, ale to, co se děje od včerejška s propagandou, i mě vyrazilo dech.

 

 

Co si představíte pod výrokem, že Rusko má ekonomické problémy a proto padla vláda?

Odpovím za 99,99% občanů: krize, volební drama, sankce fungují a Putin šílí, vláda padá. Nevěřím, že by se našel víc jak jeden z tisíce, který by si to vykládal jinak. Že by pochyboval. A přesto.

 

Řezníček se sugestivně ptá "znalce" na Rusko Soukupa: "Mohlo v tom hrát i to, že chtěl Putin odvést pozornost od hospodářských potíží či jiných problémů a ukázat zase svou sílu?"

A Soukup odpovídá: "Přesně jak říkáte. Nastoluje tu svoji agendu, ekonomické problémy nikam nezmizí, ostatně 2/3 projevu pro shromáždění byly věnovány otázkám o blahobytu, penzích, demografii, což bude muset řešit..."

 

A z dalšího už se nedozvíte, jaké to ten Putin bude hospodářské problémy řešit.

Česká televize to neprozradí.

My ano!

 Putin ušetřil 124,5 miliardy USD (2,9 bilionu Kč) což je ta údajná krize!

 A NIKDE, NIKDE TO MAINSTREAM NEPÍŠE, NEŘÍKÁ!

NOVÝ SLOVNÍK: EXEKUCE JE PROSPERITA, UŠETŘENÉ PENÍZE JSOU OZNAČOVÁNY JAKO KRIZE!

 

DŮKAZ

Rusko řeší problém. Ve Fondu národního bohatství je tolik prostředků, že brzy přesáhnou hranici sedmi procent HDP (respektive jejich likvidní část), tedy mez, od které je možné je utrácet. Nápadů, co s nimi, je přitom víc než dost, od investic do ekonomiky až po další střádání na horší časy, napsal na konci roku Svoboda v INFO.cz.

 

Podrobněji to vysvětluje ekonomický web moneymag.cz:

Rusko sníží podíl amerických dolarů ve svém státním fondu bohatství a zvažuje investice do dalších zahraničních měn, včetně čínského jüanu. Uvedl to náměstek ministra financí Vladimir Kolyčev. Tento krok má podle Kolyčeva částečně chránit ruské rezervy před vnějšími riziky. Neposkytl však přesné číslo, o kolik bude podíl snížen. Podle výpočtů agentury Reuters vycházejících z údajů ruského ministerstva financí vlastnil fond na konci října 124,5 miliardy USD (2,9 bilionu Kč) a podíl dolarů ve fondu činil zhruba 36 procent. "Geopolitická rizika jsou jedním z důležitých faktorů při určování struktury národního fondu bohatství," řekl Kolyčev novinářům. "Mohu s určitostí říct, že podíl amerických dolarů bude menší. Uvažuje se o různých měnách, včetně jüanu," dodal. Rusko zesiluje svůj "dedolarizační proces", který má snížit závislost země na americké měně.  Struktura ruských zahraničních rezerv se již změnila a plánovaná změna struktury fondu bohatství přiblíží jeho složení struktuře devizových rezerv centrální banky, dodal Kolyčev. Ke konci března mělo euro v devizových rezervách centrální banky podíl 30,3 procenta, americký dolar 23,6 procenta a čínský jüan 14,2 procent. Z dalších měn podíl britské libry činil 6,6 procenta a podíl japonského jenu, kanadského a australského dolaru dohromady dosáhl 7,1 procenta, napsala agentura Reuters.

Tak Rusko má ekonomické problémy, jak utratit zbytečně obrovský balík peněz v rezervním fondu. To je fakt, ale fakt hrozná vládní krize.

 

Přitom to i Putin řekl, ale všichni to zamlčují!

Putin uvedl, že Rusko vyvinulo zbraně, které jiné země zatím nemají. Proto ruská obrana je zajištěna na desítky let dopředu.  Ruský prezident zdůraznil, že země má stabilní makroekonomický základ a oproti mnoha zemím se může pochlubit přebytkovým rozpočtem a suverénními fondy, které převyšují ruský dluh.  Ohlásil také konkrétní opatření pro rodiny s dětmi: nejchudší rodiny budou - a to už od 1. ledna 2020 - dostávat 5 500 rublů  na dítě. Od příštího roku se tato částka zvýší v průměru na 11 500 rublů. Všechny děti budou mít na školách obědy zdarma.

To je skutečně ruská krize jako hrom dle České televize. Dle Radiožurnálu. Navalného. Mainstreamu...

 

Už chápete, proč se prezident Putin v roce 2020 usmívá?

I takto se dá dělat propaganda: řekne se slovo krize, každý si představí hrůzu a přitom ta krize je, jak utratit peníze a neví se kam. A protože Medveděv podal demisi, protože budou politické změny, je krize.  A krize je krize.

Je to hoax, dezinformace, nebo ohnutá informace? Prosím, odpovězte si sami.

 ________________________________________________________

Před chvílí hlásil Český rozhlas Radiožurnál, že posílení úlohy Parlamentu je konstituční puč.

Alexej Navalnyj projev průběžně sleduje a na Twitteru komentuje: „Putin je u moci 20 let. Zvedl zemi z kolen, stabilitu zavedl. Biliony petrodolarů získal. A najednou se ukázalo, že pro boj proti chudobě a zlepšení demografie je zapotřebí zavést bezplatné školní stravování. To znamená, že Rusové, kteří zbohatli pod Putinem, nemají za co nakrmit děti…

A další důkaz

Ušetřil 124,5 miliardy USD (2,9 bilionu Kč) a nyní je dává maminkám a dětem, zločinec!

Ne, na tuhle špínu, lež a urážky už snad ani nejde nadávat...

 P.S. Prosím opět se nejdříve sami přesvědčte, ověřte si to a pak posílejte odkaz. Jiné cesty není. Manstream a Česká televize mají desítky miliard. Na propagandu. Jsou prý nejserióznější, my dezinformační. Na to už není skutečně co dodat.

 

 Související

Lidé v Rusku prý umírají hlady. Jak se skutečně žije v Ruské federaci?

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • ¨

  Sledoval jsem cely projev live. Putin uvedl uspechy, ktere Rusko dosahlo ekonomicky a obratil svou pozornost (konecne!) ke zlepseni porodnosti, potlaceni chudoby, zajisteni obyvatelstva socialnimi sluzbami a to v giganticke zemi, kde se odjakziva stoicky prohlasuje, ze Buh je vysoko a car daleko. Car ted uz neni daleko a sam nekolikrat prohlasil, ze 'my' jsou vsichni Rusove, nejenom bohaci a funkcionari. Zbavil se neschopneho podrazaka Medvedeva, ktery chtel vyvolat oznamenim o prodlouzeni odchodu do duchodu nepokoje prave behem Mistrovstvi sveta ve fotbale.
  Podporou potrebnych oslabil Putin i kritiku, ze ma zajem jenom o geopolitiku a na obcany kasle. Pindosove a ostatni uplaceni smejdi jako Navalny to budou ted mit tezke vymyslet nove pomluvy na Putina a rikat, ze on za vsechno muze. Ne on, ale vlada prece byla zodpovedna za korupci a nezakonnosti, zanedbavani sluzeb pro obcany. Nova vlada, ustava i zmena zakonu maji omezit miru korupce i nezakonnosti. Vyloucil i pronikani zapadnich krtku do statnich funkci ze zahanici a zavadi referendum o zmenach ustavy. Vsechny grafy co ukazal smeruji vzhuru i pres sankce a bojkotovani Ruska ve vsem co dela v zahranici. Nastupujici krizi hospodarstvi naopak v Evrope budou staty brzy volat po silnejsi spolupraci s Ruskem. Cas pracuje pro Rusko, i kdyz mu vsichni hazeji klacky pod nohy, prepisuji dejiny v jeho neprospech. EU potvrdila svou podlost a zapomnetlivost rozhodnutim, ze 2. svet. valku vyvolali Naciste a Rusko. Pritom Ruda armada tuhle pakaz osvobodila v 1945 z otroctvi fasistu. Ano, nasi poslanci v EU parlamentu jsou take nevdecna pakaz, protoze nehlasovali! Jejich poslanecke platy jsou jim milejsi jak braneni historicke pravdy.
  At zije Putin a Rusko a hodne uspechu preji! Vypada to dobre ve srovnani se situaci na zapade.

  Krátká URL:
 • ¨

  V odpovědi na: ¨

  Zapomnel jsem jeste na neco velice duleziteho! Rusko zustava suverennim statem a na podporu sve suverenity povysuje ruske zakony nad mezinarodni. Pokusy poskoku USA a ratliku na zapade, Rusko za vsechno volat pred soudy na zapade k odpovednosti, konci. Rusove si s jejich rozsudky mohou akorat tak vytirat ....

  Krátká URL:
 • ¨

  Vynuceny vyvoj nejenm Ukrajiny, ale cleho zapadu k upadku a zhorseni zivotni urovne vysvetluje Starikov v nasledujicim videu. Kdyz se zamyslite, jak Merkelova likviduje Nemecko vypnutim jadernych a uhelnych elektraren, Macron svou reformou, vedouci k demonstracim, dale klimaticke dane pro globalisty, atd. bude vam jasne, ze uz to probiha vsude. Neni proti tomu obrany, protoze do tohoto sveta zapadu patrime.
  https://www.youtube.com/watch?v=BooiVypT2m0

 • ¨

  V odpovědi na: ¨

  Cesko jde hospodarsky nahoru a to nesmeji pripustit. Zabili vudce prosperujicich zemi vsude v Libyi, Iraku, zabili by i Kima, kdyby mohli. Proto take chteji za kazdou cenu zlikvidovat vladu Babise. Financuji kauzy proti nemu, Minare a demonstrace. Par ceskych blbu posiluji v zasti, ze je zlodej a ze musi podat demisi. Ostatni zlodeje nechavaji na pokoji, protoze jim nevadi, naopak, rozkradaji Cesko dal.
  Mala ukazka geopolitiky podle Starikova. Napsal radu knih o rozpadu CCCP, proc Hitler napadnul Stalina (podle EU to tak nebylo a my jsme clenem EU!). V rustine na Amazonu k dostani.

 • cloud

  V odpovědi na: ¨

  Ta kniha od N.V.Starikova se jmenuje" Kdo přinutil Hitlera přepadnout Stalina"je k dostání i u nás v češtině za 350kč a je skutečně hodně zajímavá.Je to pouze část celku o tom, v jaké lži celý svět žije.

 • Tu zmenu v CT zapomente, pokud zustaneme

  kolonii USA, v EU a v NATO! Zezdola nic nezmuzete, ani ti nahore nic nezmuzou, nebo je vymeneji. Ja uz radio a CT s politickym vysilanim neposloucham. Chci byt v pohode. Obcas sleduji vysilani v zahranici, ale tam to o moc lepsi taky neni! Zide vlastni veskere agentury i vysilace, redaktori musi sve zpravy upravovat podle chlebodarcu. Soros a Open Society, Aspen institut,atd. indoktrinuji redaktory a komentatory. Obcas TV Barrandov, Prima vyboci z doktriny oblbovani divaku.

 • Co Putin 20 let delal?

  Musel dat do kupy armadu a zbrane, jinak uz by Rusko neexistovalo. A maji ted zbrane, ktere zapad nema! Znicil IS, i kdyz ho cely zapad a Arabove s Tureckem podporovaly! Geopoliticky za nim jezdi uz politici odevsud. Neni podrazak a rovna spory. To je malo?
  Ted se venuje reforme ustavy a spravy zeme, da cast bohatstvi potrebnym. Pod silenym tlakem zapadu a sankci organizuje samostatnost zeme a jeji nezavislost na dekadentnim zapadu.
  Ano, jeste je v Rusku bida. V USA je taky 50 milionu na plastikovych zebracenkach a miliony bezdomovcu. Jenom se o nich nepise.

 • Srovnani hospodarskych ukazatelu Ruska se zapadem

  Tady mate odpoved fakty od finskeho ekonoma. V anglictine.
  https://thesaker.is/new-world-order-in-meltdown-but-russia-stronger-than-ever/

 • Petr Pokorný

  V odpovědi na: Srovnani hospodarskych ukazatelu Ruska se zapadem

  Děkuji, velice zajímavý odkaz: mě tam zaujal "farmář z Holandska" s jeho výkladem o recesi a depresi + QE. Mám rád takovéto odkazy: je vidět, že smýšlíme podobně napříč celou Evropou, ač se vůbec neznáme. Ještě jednou díky.