NADĚJE! Boj na život a na smrt. Doslova. Zatímco Američané si natáhli všechny kapacity světa a kradou státům vědce jak mohou, Rusové vlastními lidmi a silami možná dokáží totéž.

 

Americký hnus: pokud v USA vyrobí vakcínu první, dostaneme ji za miliardy dolarů. Pokud to stihnou Rusové dříve, bude stát tisíce korun. To americké svinstvo léčení za všechny prachy je hnus hnusú a nikdo nemůže říct, že toto je ten svět, který si přejeme.

A prý jenom díky našemu týmu v USA to bude pro nás přednostní a ještě jenom někomu, které určí v USA!!!

 

Nemáš peníze? Chcípni! To je dnes lékařství v USA! Americká demokracie v roce 2020!

 

Ruští vědci zahájili zkoušky vakcíny proti koronaviru

 

Výzkumné centrum "Rospotrebnadzora" zahájilo testování vakcíny proti koronaviru COVID-19. Prototypy vakcíny budou vyrobeny „v nejkratším možném čase“.

"Vědci dokázali vytvořit vakcíny na základě široce používaných rekombinantních virových vektorů chřipky, spalniček a vezikulární stomatitidy a na základě slibných technologií syntetických vakcín: mRNA vakcíny, peptidové vakcíny a podjednotkové vakcíny," uvedla agentura. Připomeňme, že dříve ruští vědci dešifrovali celý genom COVID-19. Testy byly prováděny na zvířatech, nyní přešly do "akutní" fáze.

Držíme moc a moc palce! A věříme!

 

Související

Velice závažná zpráva pro vyděšené lidi z koronaviru a prosíme: posílejte řetězově dál!

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • *

  Na COVID-19, chřipku, ale také vir zika, klíšťovou encefalitidu, západonilskou horečku a horečku dengue v pohodě zabírá lék ARBIDOL Z RUSKA. V Rusku běžné antivirotikum, které se prodává každému v lékárnách proti chřipce a vyrábí se od roku 1974... Ale Světová zdravotnická organizace mlčí... SÚKL mlčí a ředitelka Irena Storová, bývalá lékárnice z Homolky, jmenovaná do funkce v červnu 2018 ministrem Vojtěchem z Aspen Institutu, se odjela rekreovat do Karibiku... Chudáci Italové... Raději je nechají chcípnout, než by koupili ruský lék, hanba politikům NWO! ARBIDOL dokonce doporučovala Česká televize v roce 2018, nyní také mlčí.

  China to treat coronavirus with a SOVIET drug that even Russia has doubts about, 22. 2. 2020
  The Chinese Ministry of Health has officially included the drug Arbidol (active ingredient: umifenovir) in the list of medications against the COVID-19 coronavirus. The drug was developed in the Soviet Union back in 1974. In Russia, it is used to treat flu and common cold, and is one of the best-selling medicines in the country, available from any pharmacy.
  https://www.rbth.com/lifestyle/331736-china-coronavirus-russian-arbidol
  Česká televize: Nadějný český objev: Látka, která se v Rusku a Číně používá na chřipku, likviduje i klíšťovou encefalitidu, 21. 4. 2018
  Virem zika, klíšťovou encefalitidou, západonilskou horečkou a horečkou dengue se na světě nakazí desítky milionů lidí ročně. Občas někde vypukne epidemie. Na tyto infekce způsobené takzvanými flaviviry přitom neexistuje účinný lék. Ovšem brněnští vědci jsou nyní velmi blízko k tomu, aby se situace změnila. Poslední rok v laboratoři vedené Danielem Růžkem otestovali na buňkách látku, která je vysoce účinná právě na tuto skupinu virů. „V případě optimální dávky dosahujeme účinnosti prakticky sto procent. Hodně nás překvapilo, že látka funguje takhle perfektně,“ říká Růžek.
  Velkou výhodou je rovněž fakt, že zmiňovaná látka – odborně zvaná umifenovir – je součástí již existujícího přípravku, který se v Rusku (pod komerčním názvem arbidol) a Číně používá pro léčbu a prevenci chřipky. Je tedy již vyzkoušeno, že u lidí nemá nežádoucí účinky nebo jsou zcela minimální. Značně to tak urychlí případná další testování a tím pádem i možné využití při léčbě ziky nebo klíšťové encefalitidy.
  „Tato látka prošla klinickým testováním, je bezpečná pro lidi, takže pokud bychom uvažovali o nějakém léku, tak tato látka má nyní k běžnému užití podstatně blíže. Kdybychom začínali úplně s novou molekulou, potrvá ověřování třeba patnáct let,“ vysvětluje Růžek, vědec Výzkumného ústavu veterinárního lékařství.
  https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/2457559-nadejny-cesky-objev-latka-ktera-se-v-rusku-a-cine-pouziva-na-chripku-likviduje-i

 • ARBIDOL

  ARBIDOL® (Umifenovir) 100-200 mg/cap, 10-20 caps CENA: 35 EUR
  https://rupharma.com/arbidol/
  https://cdn11.bigcommerce.com/s-3fd3h/images/stencil/2048x2048/products/243/1741/arbidol_wm__28444.1578415612.jpg

 • miki

  V odpovědi na: ARBIDOL

  a nezadrži to na hranicích celníci? není na dovoz léků z ruska embargo??. a není to registrované v čr nezničí to celníci??

 • Petr Pokorný

  V odpovědi na: miki

  Tak to by mě zajímalo také.

 • Mirja

  V odpovědi na: miki

  Pokud jde o dopravu z Ruska, uspíšíme to tím, že to necháme naložit na ty tanky co nás jedou zachvátit. (dle vejlupka Fendrycha)
  Vyrazily na nás už někdy v 2014 roce. Budou tedy blízko.