Hádejte, kde berou podklady k "zaručeným pravdám" DeníkN, Aktuálně.cz, iROZHLAS a Česká televize? V Rádio Svobodná Evropa. A kde bere informace Rádio Svobodná Evropa? To neuvěříte...

 

 

Pozor, to není dezinformace, to je údajně pravda dle Procházkové a amerického Radio Free Europe. Pro Aktuálně.cz a DeníkN tím šokovala nejen tato dáma všechny čtenáře.

Prý lékaři v Rusku operují bez teplé vody, protože v nemocnicích neteče.

Dokonce prý v mnoha nemocnicích není voda vůbec.

 

Naše milá Petra (to je ta, co fackuje novináře s jiným názorem) přinesla zásadní prohlášení pro DeníkN:

 

 

A Aktuálně.cz s jejich hvězdnou pěchotou uvedla přesná čísla - prý: teda

Neteče voda, v jídle jsou červi. Pandemie ukázala zoufalý stav ruských nemocnic

Ruský kontrolor ve své zprávě publikované na konci února prý uvedl, že ve třetině z 117 tisíc kontrolovaných zdravotnických zařízení v zemi nemají tekoucí vodu a ve více než polovině není k dispozici teplá voda. Na 40 procent zařízení, která v lednu prošla kontrolou, také nedisponuje centrálním topením. 35 procent zdravotnických budov nemá v pořádku kanalizační systém a 47 procent není přístupných pro vozíčkáře, 14 procent budov pak nutně potřebuje rozsáhlé opravy, citovalo ze zprávy ruského auditora Rádio Svobodná Evropa.

 

Kdo je zdroj? Ruský kontrolor a to musí stačit. Kdo je garantem? Americké Rádio Free Europe a tak je to ložená pravda. A hádejte, kde jsou zdroje k tomuto tvrzení a které rakouská Česká spořitelna a Vodafone přes Konšpirátory.sk dotuje?

Ten důvěryhodný kanál se jmenuje 

volezapojse 25. 9. 2016

vzhůru k propagandě

A zde je onen důkaz. Zkuste najít, jak to zpracovalo Rádio Svobodná Evropa. Prostě jakýsi ruský kontrolor:

Russia’s Chief Auditor Says 1-In-3 Hospitals Lacks Running Water

 

 

Ruská novinářka: "Můžu říct, že v Rusku vždycky máme protivné sestry a nechutné jídlo. Jeden z mých přátel byl v nemocnici ve Voskresensku a bylo to hrozné. V jídle byl hmyz, podlaha špinavá. V naší nemocnici hmyz nebyl. K jídlu sice nebyly zrovna kotlety, ale aspoň v něm nebyl hmyz. Ale i tak bylo jídlo hrozné, jedla jsem svoje vlastní," říká novinářka.

 

Ze stejného zdroje "Radio Free Europe" je zase prý DŮKAZ, jak se žije ve městě Ňagaň.

Svobodná Free Evropa je stoka dezinformační: ruská Ňagaň protažena propagandou a fakta - budete v šoku!

Takto vážně vypadá běžný byt v Rusku?

A toto pumpují do lidí veřejnoprávní média v čele s Petrou Procházkovou či velká prý zaručeně (ne)prolhaná média a každý, kdo snadno dokáže, že některé rodiny zde žijí podobně, stejně jako ve Francii a jinde, nebo že je nesmysl, aby třetina nemocnic byla bez vody, je napadán jako dezinformátor a bolševický proruský troll.

Ale uznejte, operovat bez vody a záchodu a nemít obrovskou úmrtnost...?

Nebo se snaží dělat z Čechů pitomce?

P.S. Samozřejmě asi nejsou všechny nemocnice v Rusku špičkové, když v roce 2000 bylo Rusko bankrot. Ale stejné obrázky vidíme z USA, stejně tak i odjinud. Málokdo má tak kvalitní systém jako máme my, byť lékaři už i u nás chtějí obrovské platy jako v USA a na ošetření by nezbylo moc peněz. A hlavně, ten výběr jenom urážet, urážet, kydat hnůj a urážet Rusko už je příliš silný, nechutný a odporný a až příliš průhledný. Nic není jenom černé.

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Dalsi krysa z Moravy Novotny a jeho z.rd.

  V odpovědi na: Otec řeporyjského ODSSáčka

  Hrib, Hudecek. Slezaji se sem jako svabi na pivo.

 • Udavačské židonacistické bestie v plné kráse

  Okamžitě ho vyhoďte z řeporyjské radnice! Nové volby! Tak to je síla, jaké rodinky se promenádují ve veřejných funkcích! Táhnou se českými dějinami jak černá nit! Otec Novotný od roku 1976 kandidát tajné spolupráce, 1977 - 1989 agent Tragéd. Svazek tohoto prominentního agenta v showbyznysu ale zmizel!
  "O jeho fotrovi se to vedelo uz za Husaka , ze ho komuniste zaclenili mezi uspesne umelce , aby kontroloval , ze se umeni neodchyluje od predepsanych scenaru , stejne jako " Popularniho Pavla Lisku " , ktery stale cestoval po SSSR ."
  https://vk.com/id345667219?z=photo345667219_457241758%2Falbum345667219_00%2Frev
  "Trapný prominentní komediant Petr Novotný s původním německým jménem Neuman (starý Neuman byl udavačem Gestapa) je udavač Státní bezpečnosti od 28.1.1977, ev. číslo 12418 s krycám jménem TRAGÉD. Udával 13 let všechny kolem sebe (např. zpěváka Michala Tučného) a za to se má jak prase v žitě. jeho syn Pavel Novotný je ubohé StBácké udavačské ho*no 2. generace."
  https://vk.com/id345667219?z=photo345667219_457241789%2Falbum345667219_00%2Frev"

 • Kubera dostal infarkt z Novotného na kongresu ODS 18.1.

  Jablko nepadá daleko od stromu: Vlastizrádce Novotného vychovával udavač StB a "bavič Novy", jehož otcem byl zase konfident Gestapa Neumann
  Čeští lidé hodně přemýšleli, kde se v členovi a kandidátovi na 1. místopředsedu ODS bere taková nenávist k lidem, když pro větší plat v bulváru dohnal parazitováním a brutálním mediálním lynčem k sebevraždě Zlatou slavici Ivetu Bartošovou a ještě se tím chlubil že pro peníze udělá vše, až investigativní novináři zjistili, že tak byl cíleně vychováván udavači.
  Jeho otec lidi udával kudy chodil, včetně zpěváka Tučného, a za odměnu byl po privatizačním puči angažován do soukromé TV (na Sobotkou zmanipulované arbitráži nás stála dalších 10 miliard Kč) jako "bavič", čímž navázal zase jen na svého otce, odporného agenta gestapa, za nímž jsou zavraždění čeští lidé, Neumanna, který se přejmenoval na Novotného, takže není divu, že vnuk oslavuje esesáky a vlastizrádce vlasovce, kteří postříleli i hodně Američanů a byli pak vydáni Stalinovi, jako hrdiny a osvoboditele Prahy, podotýkají TOP konzultovaní analytici.
  Kuberovi se udělalo po jeho projevu na kongresu ODS nevolno a společně s europoslancem Zahradilem chtěli, aby straně přestal škodit, chrání ho však spolupracovník sudetských Němců a BND Petr Fiala, takže Kubera zemřel na infarkt a Zahradila čeká také "zavření huby", jak pravil Pavel Novotný, starosta Řeporyjí.
  https://www.tydenikobcanskepravo.cz/2020/05/jablko-nepada-daleko-od-stromu.html

 • Kubera to věděl a chtěl, aby Řeporyjce vyloučili z ODS. Říkal to i do kamery ČT, že je mu špatně. Z něj.

 • Kuberu mozna zavrazdili.

  V odpovědi na: Kubera dostal infarkt z Novotného na kongresu ODS 18.1.

  Poslouzil jim lepe jako mrtvy. Pitevni zpravu dorucili rodine az za 3 mesice a tim znemoznili jine vysetreni. Za 3 mesice se jed uz v tele nenajde.
  https://aeronet.cz/news/video-americka-cia-jiz-v-roce-1975-odhalila-heart-attack-pistoli-pred-vydesenymi-kongresmany-ktera-strili-zmrazenou-ledovou-sipku-s-jedem-ktera-v-tele-obeti-zpusobi-srdecni-infarkt/

 • Pandemie - cisla z 21.5.

  Zajimave je, ze haneni Ruska nedoplnuji nejakou reportazi z bajnych USA. Cisla hovori o tom, jak to v Rusku a USA probiha:
  Nakazenych mrtvych
  1 USA 1,593,039 94,941
  2 Russia 308,705 2,972

  I kdyz maji USA skoro 2x vice obyvatel, toto srovnani zaostaleho Ruska a prevyvinutych USA nepotrebuje koment.
  Jo, americti nadlidi nevedi, ze kdo seje vitr, sklidi bouri!

 • Souhlasi o Novotnem, blaznovi z Reporyji

  Pochazi z tradicni udavacske rodiny. Deda udavac gestapa, tata udavac STB, syn udavac Cuckaru. Jak to pekne pokracuje, Svine zustava svini a nikdo ji to neodpare, ani stranickych odznak smejdu z ODS!
  Reporyjc tedi maji problem, zbavit se te silene stenice...

 • Jak je mozne, ze ta zruda Novotny jeste

  V odpovědi na: Souhlasi o Novotnem, blaznovi z Reporyji

  stale starostuje? Je jedine vysvetleni - jako praskac a konfident BIS ma jejich ochranu. Vedle toho ma jeste osobni ochranku, kterou mu za jeho vylomeniny platime. Jineho by uz davno semleli.

 • Ceske provokace Ruska

  Praha v posledni dobe 4x urazila a provokovala Rusko. Kolar, Novotny, Hrib, Kundra. Neni to zadna nahoda, je to koordinovana kampan nase zeme znepratelit, oddalit od sebe. Duvodem je planovana dostavba Temelina a Dukovan, kde Americane se chteji na nas sanovat. Proto budou odstranovat konkurenty Rusko, Cinu. Ted prijde na radu Cina. Navsteva Tajvanu se stava hororem. Kubera asi nechtel jet, aby nenastval Cinu. Tak ho otravili.
  Nase MZV chce s Ruskem jednat. O cem? To jednomu hlava nebere! Aby se Cesko omluvila za urazka a provokace? To urcite ne! Jsme vazalem USA a hrajeme ulohu, kterou nam pridelily. Obycejni ratlici nemaji na nic narok. Musi jenom poslouchat!

 • Agent StB Manager se má taky báječně, Kratochvílové zničil kariéru

  Zpěvačku Janu Kratochvílovou zničil agent StB František Janeček, krycí jméno Manager. Žádní "bolševici", ale jeden mstivý StBák Janeček, který druhým záviděl talent, úspěch a peníze!!! Když Kratochvílová odešla v roce 1979 z jeho kapely Kroky, Janeček ji pomluvil všude, u "bolševiků", v Pragokoncertu. Když vyhrála v roce 1983 na festivalu v Irsku, tak v Československu bylo oficiálně oznámeno, že emigrovala. Byla to StBácká lež. Sám Janeček pak s Davidem, Muchovou, Horňákem (Kroky Františka Janečka), taková šmíra, zacláněl v 80. letech neustále v televizi. Kde je spravedlnost? Jak naše společnost potrestala takové Novotné a Janečky? Nijak. A ještě jejich potomci lezou na radnici do politiky, neuvěřitelná drzost.
  4ever242: "Janeček byl odporný STBák, nic bych se nedivil, kdyby zařídil i to, že jí tehdy bylo znemožněno se vrátit domů a sami bolševici pak začali roztrubovat fámy, že emigrovala!! Šmejdi jedni bolševický."
  KRATOCHVÍLOVÁ: "S písní Pavla Trnavského “Telefon”, která se anglicky jmenovala “Demon Me” jsme jeli reprezentovat republiku na známý mezinárodní festival do Irska, kde jsme za ní dostali jednu z hlavních cen plus, tj. cenu publika…a též velkou, lákavou nabídku – stát se předními umělci v Irsku(!), ale my jsme se už těšili domů, kde Pavla čekala jeho nevěsta (měli před svatbou, z které později, bohužel, díky “blokádě” našeho návratu zpátky, sešlo) a mne můj miláček G. (který za mnou za nějaký rok přijel a je se mnou dodnes!) a též koncert ve vyprodané Lucerně, ale osud, politika a zavřená vrata zpátky vše zastavily. Bylo to velice emocionální období pro nás, období velkých životních zkoušek."
  https://disuk.cz/jana-kratochvilova-zpev-je-pro-mne-stejne-nutny-jako-dychani/
  HÁDEJ, NA CO TĚ MÁM - JANA KRATOCHVÍLOVÁ (1978)
  https://www.youtube.com/watch?v=DAigOT18oZo
  COPÁNKY - JANA KRATOCHVÍLOVÁ (1982)
  https://www.youtube.com/watch?v=lYimZY3yzoQ

Nejnovější články