Dr. Kelli Ward, předsedkyně Republikánské strany Arizony, poskytla aktuální informace o stavu hlasování v prezidentských volbách ve státě Grand Canyon a ujistila Arizoňany, že „tyto volby zdaleka nekončí“.

 
Sidney Katherine Powell (narozena 1955) je americká právnička ze Severní Karolíny, která 10 let působila jako asistentka právního zástupce Spojených států, než zahájila svou soukromou praxi v texaském Dallasu. Ona je nejlépe známá pro úspěšné odvolání odvolání, za stíhání Jimmyho Chagru v roce 1979 a za zastupování generála Michaela Flynna v roce 2019 a prezidenta Donalda Trumpa v roce 2020. Týden po prezidentských volbách v USA v roce 2020 se připojila k právnímu týmu Trumpa, aby zpochybnila výsledek.


"Neztrácej srdce." Nedovolte, aby vás negativita a falešné zprávy shodily. Arizona je v tomto boji stoprocentní. Chceme zajistit integritu našich voleb v našem státě, “uvedla Ward v pondělním videu s odvoláním na virální tweety od arizonské ministryně zahraničí Katie Hobbsové (D), která v minulosti kritizovala prezidenta Donalda Trumpa a jeho příznivce, dokonce o nich hovoří jako o neonacistech.

"To nemluví o tom, že je nestranná." Myslím, že je to něco, čeho si musíme být velmi, velmi vědomi. Půjdeme do fáze průzkumu těchto voleb. To znamená, že zajišťujeme, aby odevzdané hlasy byly odevzdány tak, jak to volič zamýšlel, a správně je spočítal, “pokračovala a dodala, že mají„ otázky, na které je třeba odpovědět “.

Ward uvedla, že stejně jako její tým spolupracuje s Trumpovou kampaní „ruku v ruce“, aby zajistila integritu voleb v Arizoně."Takže zůstaň silný." Zůstaňte pevní. Pochopte, že tyto volby zdaleka nekončí, “uvedla. "V tuto chvíli nemáme zvoleného prezidenta." Státy neověřily volby, a to je důvod, proč je zvoleným prezidentem - ani média, ani vědátoři, ani mluvící hlavy, ani falešné zprávy “: Ve formálním prohlášení Ward vyjádřila přesvědčení, že Arizona nakonec „dodá prezidentovi Trumpovi další čtyři roky“.

Minulý týden podala arizonská republikánská strana žalobu, v níž požadovala ruční přepočítání hlasů podle okrsků namísto hlasovacích středisek, přičemž zdůraznila rozdíl ve výběru vzorků 175 volebních středisek oproti 748 okrskům:

Bývalý viceprezident Joe Biden vedl v pondělí odpoledne Trumpa v Arizoně o 10 377 hlasů.

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • *

  V odpovědi na: Ukazuje se, ze jurisdikce v USA je take ovlivnovana

  Co to tady píšete?! Soros je VŘSR?! Soros je starý kolaborant a židonacista. Od roku 1980 bojoval proti socialismu v Československu, Maďarsku, Polsku a SSSR financováním opozičních skupin v těchto zemích.

 • Kde pisu o Seresovi?

  V odpovědi na: *

  Mate halucinace. Spojovat Serese a VRSR nedava smysl.

 • *

  V odpovědi na: Kde pisu o Seresovi?

  Demokratická strana nejsou neokoni, ale liberálové. S výjimkou několika demokratů: neokonzervativní náměstkyně ministra zahraničí Victorie Nulandová, jejího manžel Robert Kagan a "krvavá Madla" Albrightová.

 • Prave, tam se to neda

  V odpovědi na: *

  tridit, i u Republikanu to neni homogenni. Rozhoduji prachy a vyhody a IQ co kdo co zastava. Ne nejake presvedceni, to je iluze.

  Krátká URL:
 • Pocitat znovu hlasy je nesmysl,

  kdyz volebni vysledky falsovali Americane z uzemi ambasady USA ve Frankfurtu nad Mohanem skrze software pro zpracovani vysledku voleb. Timto software a zakomponovanym malware byly vysledky meneny v neprospech Trumpa.
  Ted jde jenom o to, kdy se to objevi u soudu.

 • *

  V odpovědi na: Pocitat znovu hlasy je nesmysl,

  Kdyby Biden/Harris co nejdříve uznali svou volební porážku a vítězství Trumpa, možná by unikli obžalobě z několika federálních trestných činů, mnohaletému vězení a rozpuštění a zániku Demokratické strany? Hypoteticky. Ale protože tak obludné hlasovací podvody Demokratů už FBI a veřejnost nemohou ignorovat, tak už Demokratům zbývá jen hrát vabank.
  Oproti Bidengate byl skandál Watergate slabý čajíček a přitom tehdy musel prezident Gerald Ford dát milost Nixonovi 8. září 1974, jinak by byl Nixon rovněž obžalován z několika státních i federálních trestných činů.
  Navíc Biden/Harris těžko mohou počítat s milostí od Trumpa.

  Pardon of Richard Nixon
  Milost pro Nixona byla kontroverzní. Kritici se tomuto kroku posmívali a tvrdili, že mezi Nixonem a Fordem byla uzavřena „korupční smlouva“: že Fordova milost byla udělena výměnou za Nixonovu rezignaci, čímž byl Ford povýšen na prezidenta. Fordův první tiskový tajemník a blízký přítel Jerald terHorst rezignoval na svůj post na protest proti udělení milosti.
  Milost pro Nixona byla klíčovým okamžikem pro Fordovo působení v prezidentském úřadu. Historici se domnívají, že tato kontroverze byla jedním z hlavních důvodů, proč Ford prohrál volby v roce 1976, a Ford s tímto pozorováním souhlasil. V úvodníku The New York Times tehdy uvedl, že milost Nixona byla „hluboce nerozumným, rozporuplným a nespravedlivým činem“, který rázem zničil „důvěryhodnost nového prezidenta jako muže úsudku, upřímnosti a kompetence“. Obvinění z tajné dohody uzavřené s Fordem, která slibovala milost výměnou za Nixonovu rezignaci, přivedla Forda až k výpovědi před soudním výborem Sněmovny dne 17. října 1974. Byl tak prvním předsedajícím prezidentem, který vypovídal před Sněmovnou reprezentantů od doby Abrahama Lincolna.
  https://en.wikipedia.org/wiki/Pardon_of_Richard_Nixon

 • SLEDUJTE AMERICKOU TELEVIZI NEWSMAX TV

  V odpovědi na: Pocitat znovu hlasy je nesmysl,

  ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ: Presidential Election fallout and analysis on Newsmax TV
  https://www.youtube.com/watch?v=39WrSskl3XE
  Když ostatní televize zradily Američany a neinformují pravdivě o počítání hlasů.

 • Ta TV je Trumpovska

  V odpovědi na: SLEDUJTE AMERICKOU TELEVIZI NEWSMAX TV

  ted tam mluvi R. Giuliani o podvodech. Anglicky, bohuzel se nedaji zapnout titulky ani v anglictine ne.

 • BOSS MAFIE Z FILADELFIE "Skinny" Joey Merlino

  JE PŘIPRAVEN VYPOVÍDAT PROTI DEMOKRATŮM PŘED KONGRESEM. Za výmaz z trestního rejstříku. Joe Biden s Demokraty si u něho objednal přes 300000 hlasovacích lístků ve svůj prospěch a ve prospěch Demokratů, řekl Merlino. Merlinův advokát, John Meringolo z New Yorku, ve středu vše popřel. “My client categorically denies all the allegations and Joey would rather die than ever be a snitch,” řekl obhájce Meringolo. Gangsterský právník Meringolo je eso, obhajoval v roce 2019 Johna "Porky" Zancocchia, Consigliere nejbrutálnější newyorské mafiánské rodiny Bonanno.
  https://www.nytimes.com/2019/03/13/nyregion/bonanno-mafia-trial.html
  https://www.phillyvoice.com/joey-merlino-philadelphia-mob-trump-biden-election-fraud-lawsuits-2020/

  TAK TO JE TYPICKÉ, DEMOKRATÉ A MAFIE, VZPOMEŇME, ŽE MAFIÁNI Charles Gargotta a Charlese Binaggio byli rozstříleni jak řešeto v Demokratickém klubu v Kansas City 5. dubna 1950 přímo pod portrétem Harryho Trumana.
  https://www.gettyimages.com/detail/news-photo/from-clip-on-back-of-photo-charles-gargotta-felled-as-he-news-photo/472442602