Podle časopisu Journal of Forensic Pathology lékaři připsali smrt chorvatského muže koronaviru COVID-19, i když zemřel po pádu ze žebříku.

51letý muž zemřel při práci na domě a spadl z 10 stopového žebříku. Muž utrpěl lehká vnější zranění a také subarachnoidální krvácení, popsané jako „krvácení v subarachnoidálním prostoru, což je oblast mezi mozkem a tkáněmi, které pokrývají mozek“ a je to často smrtelný stav. Pitva však také zjistila „viscerální kongesci“, zejména v jeho plicích. “New York Post

Během pitvy lékaři zjistili, že jsou zablokovány velké části plic muže. Toto zjištění pak vedlo vědce k závěru, že trpěl syndromem akutní respirační tísně (ARDS) - život ohrožujícím stavem, který může být způsoben COVID-19.

Podle deníku si muž ve dnech, kdy došlo ke smrtelnému incidentu, stěžoval na onemocnění podobné dýchacím cestám, u kterého se vyskytly příznaky jako bolest hlavy, horečka, kašel, únava a dušnost.

"Odmítl navštívit lékaře a pracoval až do své smrti," napsal deník.

Test provedený po smrti ukázal pozitivní testy na  koronavirus.

"Podle všech zjištění byla smrt způsobená koronavirem COVID-19," zapsal koroner.

Na základě tohoto případu bychom rádi poslali zprávu poskytovatelům zdravotní péče pracujícím v pitevních apartmánech a koronerům, aby byli ostražití, a to i při podezření na násilné úmrtí, kdy lze za SARS-CoV-2 skrýt přirozenou příčinu smrti. Úplná pitva provedená u zemřelého významně přispívá k omezeným dostupným údajům o patologických nálezech v případech COVID-19.

Případ dále vzbuzuje obavy kritiků, kteří se obávají, že údaje neposkytují jasný obraz kvůli způsobu, jakým jsou hlášeny úmrtí, a je třeba klást důraz na prevalenci komorbidit.

Tato otázka se objevila znovu v červenci poté, co floridský zdravotní ředitel Orange County Dr. Raul Pino odhalil, že jedna z jejich hlášených obětí koronaviru zemřela při nehodě na motorce.

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Pepan

  A co je na tom tak divné, deno denně čtu a sliším co je Kovid za prevíta no prostě toho muže z žebříku shodil, jó na toho parchanta si musíte lidičky dávat velký pozor, proč myslíte že vám "naše milovaná vláda " zavedla stanné právo a jiné příkazy a zákazy vždyť oni to s vámi myslí dobře že páni poblitici.

 • Pravda o vakcinach.

 • *

  Bureš nedožije Vánoc.

 • Zbozne prani

  V odpovědi na: *

  Babisobijce. Prevezmes to sam? Nebo mas nekoho lepsiho jak tu smecku sejdiru a zlodeju co se za nim zene ve dne v noci?

 • *

  Nemáte žádnou povinnost poslouchat obří kriminálníky Babiše, Schillerovou a jejich kriminálnickou v uvozovkách vládu!!!!!!!! Tak to jste si klidně mohli zvolit premiérem Rittiga, ten oproti Babišovi nakradl jen zlomeček, jen pár miliard z veřejných peněz, zlatý kmotřík ODS Rittig!!!!!!!!!!! Hahahaha!!!!!!!

  Ivo Rittig @RittigIvo November 15, 2020
  Hnusna doba ale nekolik vernych co se jim da verit zustalo ? ? ?
  https://twitter.com/RittigIvo/status/1328032548694470665
  Ivo Rittig @RittigIvo November 7, 2020
  Vidim ze nekterym svinim uz to nedalo a k estebackym ,konfidentskym a udavacskym metodam se uz prihlasilo akorat se boji napsat sve jmeno. Prislusnici gestapa sami rikali ze tolik udavacu a konfidentu v cele Evrope nezazili jako v Praze. Doba se muze menit lidi ne ?
  https://twitter.com/RittigIvo/status/1325104992940912649
  Ivo Rittig @RittigIvo October 30, 2020
  Šest z deseti restaurací v Česku je zcela mimo provoz. Tržby se propadly až o 70 % - http://Echo24.cz
  https://twitter.com/RittigIvo/status/1322136185368682496
  Ivo Rittig @RittigIvo October 28, 2020
  Tak halo!!! Cekate az pujdeme uplne do pr....? Německé firmy dostanou kompenzaci za ušlé tržby. Stát jim dá až 75 procent - http://iDNES.cz
  https://twitter.com/RittigIvo/status/1321557703102210050
  Ivo Rittig @RittigIvo October 27, 2020
  Tvl! Chudak Rio
  https://twitter.com/RittigIvo/status/1321190803255996417

  80miliardový zloděj Babiš (Agrofert)
  13miliardová zlodějka Schillerová (karuselové podvody s DPH a vytunelování kdysi čtvrté největší kampeličky Unibon 1,8 mld. se zetěm číšníkem Rusňákem a sítí karuselových firem plzeňských gangsterů Jana Mičky a Josefa Staňka)
  5miliardový zloděj Faltýnek (úvěrový podvod 2,5 mld. vůči polostátní bance IPB, která následně zkrachovala, a vytunelování Sladoven Prostějov/Tchecomalt Group)
  600milionový Toman (úvěrový podvod 600 milionů korun vůči bance Česká spořitelna, nesplacený úvěr byl převeden na bedra státu do Konsolidační banky/České konsolidační agentury)
  atd.

 • Nejdriv je musi prevalcovat v USA.

  V odpovědi na: *

  Potom nas kolonizator pusti castecne z drapu a pak to prijde sem.

 • kaBrňák

  Zatímco stádo vohnoutů je plně zaměstnáno šidítkem jménem „COVID“, které jim předhodily elity na hraní a zabavení se, na pozadí probíhají ekonomické procesy koncentrace kapitálu a dál nerušeně probíhá další fáze tvorby Evropského chalifátu a přestavba naší vyspělé civilizace na úroveň rurální středověké Evropy bez aut, bez plastů, bez vzdělání (viz zavření škol), zato s neofeudály - mafiánskou chobotnicí Chazarů Babiš, Kellner, Bakala, Chrenek, Tykač, Komárek, Beran, Vítek, Křetínský Roman a jejich „králem králů“ kaganem Jacobem Rothschildem s pobočníkem Sorošem. To ale pro vohnouta není důležité, ten musí pořád dokola řešit jestli roušky ano a nebo ne, co řekl ministr Koronula a jeho vrchní inkvizitor Flígr, jaké že jsou to zrovna pravidla pro stanné právo, jestli máme povoleno vycházet ven jen se třemi respirátory na sobě, a nebo jestli k tomu přibyla povinnost skákat na jedné noze a recitovat přitom korán pozpátku.

 • Cesi chrapou, Nemci se uz aktivuji pro

  V odpovědi na: kaBrňák

  boj s establishmentem, ktery podporuje nejvetsi podvod zvany COVID neboli Plandemie.
  https://www.pravda-tv.com/2020/11/top-pathologe-sagt-coronavirus-sei-der-groesste-schwindel-der-jemals-an-einer-ahnungslosen-oeffentlichkeit-begangen-wurde/
  Proc myslite, ze vila Eriky Merkelove ma ochranku a kolem Bundestagu udelali jako kolem stredovekeho hrad vodni prikop? Ten ksindl ma nas za ovce, co si nechaji vsechno libit!

 • Wolfram

  Hlášená oběť koronaviru zemřela při nehodě na motorce nebo spadla ze žebříku. Co k tomu dodat?
  § 350 Padělání a vystavení nepravdivé lékařské zprávy, posudku a nálezu, § 329 Zneužití pravomoci úřední osoby, § 357 Šíření poplašné zprávy, § 361 Účast na organizované zločinecké skupině, § 310 Rozvracení republiky, § 314 Sabotáž...

 • Kdyz politika ovlada jurisdikci

  V odpovědi na: Wolfram

  jako v USA, jsou nam zakony na prd. Cely system neexistujici svobody a demokracie se musi strhnout. Jinak budou tisknout prachy a uplacet jimi vsechny sve slouhy dal, strkat nam spejle s cipy az do mozku a rikat jak je to pro nas prospesne. A kdyz nekdo rekne, at si ty spejle strceji sami do prdele, tak ho zavrou. V nekterych zemich uz prechazeji na testy z plivance, ktery k tomu naprosto staci. PCR test muze u vseho prokazat pozitivni vysledek, kdyz ho dostatecne dlouho cykluji teplotou. Ten test je jenom zduvodneni pro opatreni staneho prava a lockdownu. Vse je centralne rizene na celem svete. Tak daleko uz nas maji v hrsti.
  https://www.otevrisvoumysl.cz/velky-reset-aneb-fasisticko-globalisticka-agenda/