Leze to z Pentagonu a obhájců americké pseudodemokracie senátora Mc Caina jak z chlupaté deky, že slavná americká armáda nelouská buráky, ale provozuje terorismus proti civilistům. Na každého jednou dojde a místo civilistů ze Sýrie zasáhla hrdinná armáda USA své přétele - teroristy!

 

A i chemické zbraně jak se zdá, nějakým způsobem byly připraveny jako záminka na intervenci proti Asadovi, ale děsivé "průsery" už nejdou ukrývat a je otázkou, kdy nastane čistka v Pentagonu a tajných službách USA!

Za normálních okolností by musel zvrácený senátor a podporovatel teroristů Mc Cain spáchat sebevraždu, protože má děsivou imunitu. To vážně občané USA nevidí a nechápou?

 

Kdo vlastně skutečně útočí na civilní obyvatelstvo v Sýrii?

 Americká vláda dnes potvrdila, že během jednoho z úterních náletů na pozice syrské armády zaměnila cíl. Nešťastnou náhodou tak přišlo o život 18 spojenců z řad syrských rebelů - ve skutečnosti oněch mírových teroristů. "Zasaženy byly omylem pozice Syrských demokratických sil (SDF)," uvedlo v prohlášení americké velení. Útok se odehrál v úterý jižně od města Tabka, které stejně jako nedalekou Rakku ovládá IS.
Zdroj: http://www.denik.cz/ze_sveta/kruty-omyl-americane-bombardovali-syrske-rebely-20170413.htm

Letadla mezinárodní koalice, vedené Spojenými státy, tento týden omylem zabila 18 členů kurdsko-arabských milic, s nimiž koalice v bojích v Sýrii spolupracuje. Oznámil to dnes Pentagon s tím, že od svých spolubojovníků dostal mylné souřadnice. Cílem útoku měli být radikálové z organizace Islámský stát (IS).

"Zasaženy byly omylem pozice Syrských demokratických sil (SDF)," uvedlo v prohlášení americké velení. Útok se odehrál v úterý jižně od města Tabka, které stejně jako nedalekou Rakku ovládá IS.

Vedení SDF oznámilo, že spolupracuje s mezinárodní koalicí na vyšetření incidentu, aby se už podobné omyly nemohly opakovat. Americká armáda neoznámila, která letadla útok provedla. Spojené státy velí mezinárodní koalici, v níž je několik zemí.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/asad-syrie-chemicke-zbrane-bombardovani-usa-fen-/zahranicni.aspx?c=A170413_151333_zahranicni_ert#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=zahranicni&utm_content=main

 

Neměl by oficiálně konečně Donald Trump přiznat, že armáda USA jsou teroristé?

Těch důkazů už je tolik, že stejně jako v Jugoslávii, Vietnamu, Iráku, Libyi jsou skutečnými vůdci teroristů lidé jako je Mc Cain, zatímco civilisté úpí pod kobercovým bombardováním, nazývaným mírové bombardování Mc Caina.

Na co je však OSN, když tyto do očí bijící teroristy USA, Velké Británie a Francie toleruje, zatímco každá hloupost se svaluje na prezidenta Putina? Stále více se tvrdí, že Rusko a Putin je v izolaci. Asi je to pravda, protože kolem sta státníků a náčelníků NATO odmítá s Ruskem jednat, zatímco miliardy občanů celého světa dnes s Ruskem sympatizují.

Lze si položit jednoduchou otázku: mají v rukách zpravodajství a média ony miliardy občanů, nebo oněch sto prapodivných vůdců bývalé západní demokracie?

 

Prosím, kdo je skutečně v izolaci?

 

Nás v Evropě by to mohlo zanechat v klidu. Jenomže americká armáda obsazuje stále více míst i u nás, má propůjčené dálnice a chová se tady, jako bychom byli jejich poddaní. Dnes už se skoro nikdo nevyzná včetně našeho ministra války Stropnického, kdo je terorista, kdo je mírový terorista, který terorista smí na nás střílet a který to má zakázané. Nikdo neví, která parta kolem USA zabíjí, která rozhazuje chemické zbraně, ale mainstream ve finále vždy tvrdí, že to stejně byl Putin. 

Idiotismus se dostává v roce 2017 do extáze.

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci