Je hezké, jak západ poukazuje na zatýkání Navalného v Rusku, který skutečně provokuje, kudy chodí, zatímco západ se chová demokraticky. Prý. Je snad Le Penová nováček, že s blížícími se volbami a možnosti vítězství najednou od března justice pochopila, že by něco mohlo zastavit Le Penovou a od března se ji údajně marně snaží  předvolat k výslechu?

 

Proč by však měla chodit k výslechu, když podklady přece justice z Bruselu má?

Proč rovnounení  Le Penová obviněna za to a ono, pokud je to tak akutní a tato poslankyně je zločinec? Ty Ištvanovy právní konstrukce se řítí západem jak mor. Nebo je Ištvan převzal? A vždy je to "čistě náhodou a skutečně padni komu padni" zrovinka na ty, kteří vystupují proti vedení Evropské unie a vyšetřuje se tak dlouho, dokud volby neskončí. Úžasné, jak je ta justice napříč západem "nepolitická a nestranná", až skoro demokratická...

Le Penová jakákoli obvinění ze zneužití odmítá a tvrdí, že se stala obětí špinavých politických intrik před nadcházejícími volbami.

 

Následuje

Le Penová je obviněna, že vyplácí údajně asistenty, kteří pro ni neporacují, ale pro stranu. Úřady mají podezření, že někteří členové FN pobírali plat jako asistenti od europarlamentu, ve skutečnosti ale pracovali pro krajně pravicovou stranu. Europarlament po šéfce FN požaduje vrátit asi 339.000 eur (9,1 milionu Kč). Policie už obvinila dva parlamentní asistenty Le Penové. 

 

Následuje

Francouzské úřady vyšetřují kandidátku na prezidentku od předloňského roku poté, co na Twitteru sdílela neupravené a nezkrácené brutální snímky ISIS včetně fotografie bezhlavého těla amerického novináře Jamese Foleyho, jehož zavraždili v Sýrii. Le Penová tehdy snímky zveřejnila v reakci na výrok jednoho novináře, který její stranu přirovnal k této teroristické organizaci.

Le Penové mohou hrozit za šíření teroristické propagandy až tři roky vězení.

Následuje

Neznámý pachatel hodil ze včerejška na dnešek do budovy v Paříži, kde sídlí Národní fronta, zápalnou láhev. Ta způsobila na místě  požár. V budově sídlí hlavní štáb kampaně pro prezidentské volby, jejichž první kolo se uskuteční již 23. dubna.

 

A pak vystoupí francouzský prezident, ministr zahraničí Velké Británie Johnson a vůdce CIA, jak je to Rusko nedemokratické. Také si připadáte jako v blázinci?

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - Další spiknutí proti chudince Le Pen

  500 000 francouzských občanů žíjících mimo Francii obdrželo poštou 2x volební lístky, což jim umožní hlasovat příští neděli 23. dubna v prvním kole voleb 2x. Tito voliči, např. v Londýně, většinou nejsou extrémně pravicově orientováni. Francouzské úřady už rozhodly, že nebudou tento potenciální volební podvod vyšetřovat, vyšetřování zahájí až po volbách. Pro Le Penovou katastrofa, na podvodné hlasy se těší Macron a komunista Jean-Luc Mélenchon.
  http://www.express.co.uk/news/world/792112/Marine-Le-Pen-French-election-votes-computer-Emmanuel-Macron

 • Návštěvník - Dufek

  V odpovědi na: Návštěvník - Další spiknutí proti chudince Le Pen

  Jak by mohla vědět, že tyto lístky dají jí? Není to na hlavičku? A že tam jsou její voliči v hojném počtu? Oni jí to řekli?

 • Návštěvník - Borowitz

  Nobelista Paul Krugman o Le Penové:
  "Pokud by tedy Francie opustila euro, přineslo by jí to podobné náklady jako třeba Řecku, ale přínosů by mnoho nebylo. Jak je to s členstvím v Evropské unii? Je mnoho důvodů domnívat se, že členství Francie v EU, které přináší přístup na mnohem větší trh, zvyšuje produktivitu francouzského průmyslu. Francouzským spotřebitelům pak pravděpodobně přináší větší výběr a levnější produkty. Je mi líto, ale Francie prostě není dost velká, aby se jí vedlo lépe s dovnitř zaměřenou nacionalistickou politikou. Být součástí mnohem větší ekonomické entity by pro ni mělo být privilegiem, ne zátěží.

  Zdaleka netvrdím, že EU je bez chyb. Například obecně prosazovaná politika fiskálního utahování byla naprosto nedomyšlenou destruktivní chybou. A Francie tuto politiku přijala příliš ochotně. Podle mého názoru je největší ekonomickou slabostí Francie její hypochondrie a ochota věřit propagandě, která ji už třicet let vykresluje jako slabý článek Evropy i přesto, že ekonomické výkony její ekonomiky jsou slušné a produktivita se nalézá vysoko. Nic z toho, co nabízí Le Penová, by tuto zemi správným směrem neposunulo. To, že Le Penová kritizuje evropskou politiku stejně jako někteří ekonomové včetně mě, neznamená, že máme něco společného."
  https://www.patria.cz/zpravodajstvi/3507184/krugman-eurozona-je-nefunkcni-omyl-ale-le-penova-to-nezachrani.html

 • Návštěvník - Dufek

  V odpovědi na: Návštěvník - Borowitz

  Neexistuje něco jako devalvace měny? Nebo má Franice frank?

 • Návštěvník - Dufek

  V odpovědi na: Návštěvník - Dufek

  Oprava - Francie

 • Návštěvník - Borowitz

  No, myslím si, že máte zkreslené představy o názorech Marine Le Penové.
  Ona vůbec nechce zavírat a hlídat hranice jako Orbán.
  Jen pořád hýká, že pokud uspěje ve volbách, tak do půl roku vypíše referendum o setrvání v Evropské unii.

 • Návštěvník - Borowitz

  Le Penová = Sobotka v sukni.
  Nikdy nepracovala, žádné hodnoty pro Francii nevytvořila - jiné ženy v jejím věku mají třeba vlastní firmu nebo obchůdek - ale je celá žhavá rozhodovat o osudu 60 milionů Francouzů.