Má snad někdo lepší vysvětlení, než že Merkelová je zvrácená, perverzní dáma, která je neukojená a surové znásilňování ji přivádí do extáze? Proč by ji jinak těšilo, co se v Evropě obyčejným lidem, či ženám děje?

 

Chovali se jako zvířata. Útočili znovu a znovu, dokud nedosáhli svého. Přítel šestadvacetileté Polky, která byla v noci na sobotu hromadně znásilněna čtveřicí mladíků patrně z oblasti Maghrebu, popsal serveru Rimini Today hrůzu, kterou s partnerkou v Itálii prožil. Znásilněná žena je podle svých slov připravena útočníky případně identifikovat.

A co na to stvůra Merkelová, naši Gabalové, Hermanové a další (neznámo)sexuálové? Jaké zaměření má vlastně Herman, který má starost o pomníky, ale sadismus živých ho nevzrušuje? (Nebo naopak intenzivně vzrušuje?)

 

Brutální a bestiální útok

Policie incident označila za „brutální a bestiální útok“ a po čtveřici pachatelů intenzivně pátrá. Podle výpovědi dvojice byli pachatelé tmavé pleti (dva mírně snědí a dva tmavší), nešlo však o černochy. Policie se proto domnívá, že pocházeli z oblasti Maghrebu.

 

BARCELONA Počet obětí atentátů v Katalánsku z minulého týdne se zvýšil na 16. Informovala o tom agentura EFE s odvoláním na katalánské ministerstvo zdravotnictví. Podle něj v neděli v barcelonské nemocnici zemřela jedenapadesátiletá Němka, která byla od útoku v Barceloně ze 17. srpna v kritickém stavu.

Zdroj: http://www.lidovky.cz/pocet-obeti-v-katalansku-se-zvysil-na-16-zemrela-zranena-zena-pqy-/zpravy-svet.aspx?c=A170827_125715_ln_zahranici_teh

 

Berlín - Volební lídryně Alternativy pro Německo (AfD) Alice Weidelové dnes prohlásila, že by se kancléřka Angela Merkelová měla zodpovídat před soudem za své počínání během migrační krize. Do Německa v letech 2015 a 2016 dorazilo celkem téměř 1,2 milionu uprchlíků. Letos jich přichází kolem 15.000 měsíčně.

 

Stvůra Merkelová pronásleduje ty, co mají jiný názor na Facebooku či jiných sociálních sítích a žádá vyloučení z veřejného života. Její tvrdý šílený útok už často připomíná děsivé pronásledování lidí jejího předchůdce: Adolfa Hitlera! A k ní se přidává i několik set politiků, herců, angažovaných obhájců Evropské unie z českých řad. Nebo snad pochod v Barceloně znamenal - my se nebojíme, své ženy a holčičky obětujeme, když to žádá vůdce Evropy Merkelová?

 

Soudruzi z CIA a NATO: neznásilňuje ženy osobně opálený utajený Putin? Možná se tato zpráva objeví na Bloombergu či CNN k odvádění pozornosti a papouškovat to bude Rádio Svobodná Evropa...

 

 

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - Jeroným Bosch

  Naštěstí máme v ČR premiéra Sobotku, který je člověk na svém místě. Neustále a vytrvale odmítá povinné migrační kvóty, dokonce řekl, že už nebudeme přijímat muslimy. Současně jel do Iráku domlouvat způsoby návratu uprchlíků do vlasti - Iráku. Perfektně šlape ekonomika, nejnižší nezaměstnanost v EU, občané jsou jistě hrdi ne svého premiéra Sobotku.

 • Návštěvník - Ten, co to cáluje

  V odpovědi na: Návštěvník - Jeroným Bosch

  Trolle Opusi, kdyby nebylo:
  Evropská centrální banka (ECB) prodlouží program nákupu dluhopisů, takzvané kvantitativní uvolňování (QE), do konce příštího roku. Od dubna však sníží měsíční objem na 60 miliard eur z nynějších 80 miliard. Informoval o tom Bloomberg.
  tak by ozubená pleš byla v kýblu. To je Dluhoslav Sobotka v ECB.

 • Návštěvník - Jeroným Bosch

  V odpovědi na: Návštěvník - Ten, co to cáluje

  Jenže ČR se nezadlužila! Na konci roku 2016 byl státní rozpočet v přebytku 65 miliard a v červevenci 2017 byl rozpočet v přebytku 25 miliard. Současně klesla dluhová služba o 15 miliard z 56 na 41 miliard. Navíc v ČNB je v ekvivalentu přes 2000 tun zlata.

 • Návštěvník - Dluhoslav Sobotka

  V odpovědi na: Návštěvník - Jeroným Bosch

  Sobotka osobně zadlužil ČR 394 153 238 476 korunama. Ale je to výhoda do budoucnosti. Splácet to nebude Bóža ani ČSSD, ale lidé se na něj složí.