Má snad někdo lepší vysvětlení, než že Merkelová je zvrácená, perverzní dáma, která je neukojená a surové znásilňování ji přivádí do extáze? Proč by ji jinak těšilo, co se v Evropě obyčejným lidem, či ženám děje?

 

Chovali se jako zvířata. Útočili znovu a znovu, dokud nedosáhli svého. Přítel šestadvacetileté Polky, která byla v noci na sobotu hromadně znásilněna čtveřicí mladíků patrně z oblasti Maghrebu, popsal serveru Rimini Today hrůzu, kterou s partnerkou v Itálii prožil. Znásilněná žena je podle svých slov připravena útočníky případně identifikovat.

A co na to stvůra Merkelová, naši Gabalové, Hermanové a další (neznámo)sexuálové? Jaké zaměření má vlastně Herman, který má starost o pomníky, ale sadismus živých ho nevzrušuje? (Nebo naopak intenzivně vzrušuje?)

 

Brutální a bestiální útok

Policie incident označila za „brutální a bestiální útok“ a po čtveřici pachatelů intenzivně pátrá. Podle výpovědi dvojice byli pachatelé tmavé pleti (dva mírně snědí a dva tmavší), nešlo však o černochy. Policie se proto domnívá, že pocházeli z oblasti Maghrebu.

 

BARCELONA Počet obětí atentátů v Katalánsku z minulého týdne se zvýšil na 16. Informovala o tom agentura EFE s odvoláním na katalánské ministerstvo zdravotnictví. Podle něj v neděli v barcelonské nemocnici zemřela jedenapadesátiletá Němka, která byla od útoku v Barceloně ze 17. srpna v kritickém stavu.

Zdroj: http://www.lidovky.cz/pocet-obeti-v-katalansku-se-zvysil-na-16-zemrela-zranena-zena-pqy-/zpravy-svet.aspx?c=A170827_125715_ln_zahranici_teh

 

Berlín - Volební lídryně Alternativy pro Německo (AfD) Alice Weidelové dnes prohlásila, že by se kancléřka Angela Merkelová měla zodpovídat před soudem za své počínání během migrační krize. Do Německa v letech 2015 a 2016 dorazilo celkem téměř 1,2 milionu uprchlíků. Letos jich přichází kolem 15.000 měsíčně.

 

Stvůra Merkelová pronásleduje ty, co mají jiný názor na Facebooku či jiných sociálních sítích a žádá vyloučení z veřejného života. Její tvrdý šílený útok už často připomíná děsivé pronásledování lidí jejího předchůdce: Adolfa Hitlera! A k ní se přidává i několik set politiků, herců, angažovaných obhájců Evropské unie z českých řad. Nebo snad pochod v Barceloně znamenal - my se nebojíme, své ženy a holčičky obětujeme, když to žádá vůdce Evropy Merkelová?

 

Soudruzi z CIA a NATO: neznásilňuje ženy osobně opálený utajený Putin? Možná se tato zpráva objeví na Bloombergu či CNN k odvádění pozornosti a papouškovat to bude Rádio Svobodná Evropa...

 

 

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - Jeroným Bosch

  Naštěstí máme v ČR premiéra Sobotku, který je člověk na svém místě. Neustále a vytrvale odmítá povinné migrační kvóty, dokonce řekl, že už nebudeme přijímat muslimy. Současně jel do Iráku domlouvat způsoby návratu uprchlíků do vlasti - Iráku. Perfektně šlape ekonomika, nejnižší nezaměstnanost v EU, občané jsou jistě hrdi ne svého premiéra Sobotku.

 • Návštěvník - Ten, co to cáluje

  V odpovědi na: Návštěvník - Jeroným Bosch

  Trolle Opusi, kdyby nebylo:
  Evropská centrální banka (ECB) prodlouží program nákupu dluhopisů, takzvané kvantitativní uvolňování (QE), do konce příštího roku. Od dubna však sníží měsíční objem na 60 miliard eur z nynějších 80 miliard. Informoval o tom Bloomberg.
  tak by ozubená pleš byla v kýblu. To je Dluhoslav Sobotka v ECB.

 • Návštěvník - Jeroným Bosch

  V odpovědi na: Návštěvník - Ten, co to cáluje

  Jenže ČR se nezadlužila! Na konci roku 2016 byl státní rozpočet v přebytku 65 miliard a v červevenci 2017 byl rozpočet v přebytku 25 miliard. Současně klesla dluhová služba o 15 miliard z 56 na 41 miliard. Navíc v ČNB je v ekvivalentu přes 2000 tun zlata.

 • Návštěvník - Dluhoslav Sobotka

  V odpovědi na: Návštěvník - Jeroným Bosch

  Sobotka osobně zadlužil ČR 394 153 238 476 korunama. Ale je to výhoda do budoucnosti. Splácet to nebude Bóža ani ČSSD, ale lidé se na něj složí.

Nejnovější články