Jenomže „Udržet tajemství dokážu, nikomu neřeknu ani bů. Ale ve službě, když bude třeba, i mámu k odpovědnosti poženu!” zní doslovně. A svět je zase v plamenech spravedlivého rozhořčení, co ta ruská zrůdnost dokáže.

 

A nyní se podíváme pod pokličku tajemného výkřiku z ruské temnoty do světlých zítřků západu

 

Z této věty udělal západní svět toto:

"Při zahájení školního roku v petrohradské akademii Vyšetřovacího výboru, jakési ruské obdoby americké FBI, slíbila šéfovi této obávané instituce Alexandru Bastrykinovi, že ve službě vlasti bude trestně stíhat i vlastní matku."

 

Že to už zní trochu jinak?

A co takkle: ve službě nebudu jak politici v České republice či Evropské unii, o dotačních podvodech přepisovaných na rodinné příslušníky ani nepomyslím a nepřihraji nic své rodině i kdyby mě tuneláři nabízeli miliardu dolarů.

Já totiž nejsem americky prodejná, ale rusky čestná.

 

 

Co by za to většina slušných lidí, odmítající Evropské korupční tuneláře dala.

 

Ale holčička odmítá korupci a tunelování i ve své rodině, odmítá tyto Evropské hodnoty, tudíž je ruská zrůdička. Ufff!

 

 

 A jak je to v praxi, kde panují americko-evropské hodnoty?

Rodiče udali syna, který připravoval pumový útok na školu – Novinky.cz

Rodiče na Hodonínsku udali vlastního syna, který vařil pervitin ...

Dcera udala rodiče. Pěstovali na zahradě konopí | Týden.cz

Dcera udala vlastního tátu na policii! Strašlivě ublížil Tondovi - tn.cz

Ústavní soud vyzval k úctě k rodičům - Zprávy Alfa9

 

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

  • Návštěvník - Jan

    Problemem je, ze nase media, poplatna nenavistne US propagande k Rusku vari kazde hovinko na polevku, aby ji pak lily lidem do makovice. Vse negativni nafouknou, zmanipuluji. Positiva o Rusku se nikde nedozvite, ani jeho provazanost s Eurasii, jeho projekty a uspechy. Rusko se odrazilo ode dna pres sankce. Ty mu pomahaji byt vsude sobestacny a vyvijet samostatne veci, ktere potrebuje. Doufejme ze zbozne prani US paranoiku, Rusko rozlozit a zmocnit se jeho surovin jim nevyjde. Je to nase posledni nadeje, jak se zachrani pred NWO, kde uz jsou dnes vsechny staty az na 4. !!!!!!

  • Návštěvník - Daniel

    Co se chysta na Rusko? Denunciace majetku Medvedeva a Putina nic neprinesly. Podpora Navalnyho a buzeranta Serebrenikova taky nic.
    A tak kradou Ruum jejich majetky v USA a zavrou kyslik vsem v Rusku kdo maji prachy venku. A doufaji, ze je postvou na Putina a ze jim prodaji Rusko. Jen si prectete,co chystaji:
    http://www.eurasia24.cz/analyzy/item/2574-prichazi-moment-pravdy-usa-daly-ruskym-oligarchum-ultimatum-180-dni-aby-prodali-rusko