Vážně máme něco společného s těmito cvoky? Co nám oficiálně ohlásil ukrajinský národ? Babčenko byl zastřelen třikrát do týla, aby prý zemřel, přeložila nám žvatlavá čechoukrajinka. A nyní sledujte pozorně, jak nám to zdůvodnili oficiálně dál.

 

Proč byl zastřelen Babčenko? Provokoval Putina. Tak jsme zinscenovali vraždu, abychom vypátrali, kdo za vraždou stojí. Třikrát zastřeleného Babčenka našla manželka, které se touto cestou omlouvám, veřejně se kál Babčenko. A tím, že jsme zastřelili Babčenka, dokázali jsme zjistit, že ho chtěl zastřelit Putin. Tím, že byl zastřelen, se ruský vrah odhalil a zastřelením Babčenka jsme Babčenka zachránili před smrtí. Ukrajina prý vraždu zinscenovala, aby si počkala na vraha, který mrtvého zastřelí...

 

Těžko říct, komu víc hrabe

 

A poslanci v Českém parlamentu si s nimi nezadají. Jakoby i je dostihl novičok. Šaškárnu zase vyvolala Kalouskova "demokratická" partička, která si objednala schůzi a mnozí zapomněli jít do práce. Toho využili a národu ukázali tyto dříče poslanci SPD, ANO a komunistů, kteří prostě nedali kartu do přihlášení a nechali vypráskat "pseudodemokraty" jejich zbraní.

 

Kalousek se nakonec opět ztrapnil a tak mu nezbývá nic jiného, než stále dokola vykřikovat, že MS ve fotbale 2018 v Rusku je fakticky zločin. Pláč nad mrtvolou Babčenka vystřídal jásot nad obživlou Zombie s doslovem, že něco jako vraždu Babčenka naplánovaly ruské tajné služby. „Vím, že se to nestane, ve hře je příliš mnoho peněz. Leč přál bych si, aby civilizované země bojkotovaly MS ve fotbale v Rusku. Účast na olympiádě v Berlíně 1936 byla chyba,“ uzavřel s tím, že bude smutné tuto chybu opakovat.

 

A přesně o toto nyní jde. A už se tím ani netají!

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - František Krontorát

  Modus operandi je samozřejmě zcela jinak, než popisuje článek.
  S ukrajinskou SBU začal spolupracovat člověk (bývalý účastník ATO), kterého si údajně najal človek napojený na ruskou FSB. Aby bylo možno spojku FSB zatknou, tak sehráli tuto komedii, aby spojku ubezpečili že vykonavatel skutečně Babčenka zabil. Potom FBU spojku FSB zatkla. Až dopsud na tom není nic divného a nepochopitelného.
  V celém případu je pár technických nesrovnalostí, ale to je spíše případ pro kriminalisty a vlastně ani není důležité, jestli je to celé vymyšlené či nikoliv.
  V informační a mravní rovině se však jedná o kardinální selhání novinářské etiky samotného Babčenka. K podobným hrátkám by se nikdy žádný novinář neměl snížit. Mnoho světových deníků se již k tomu vyjádřilo a Babčenka odsoudili a je jasné, že v jejich redakci by si už nikdy nenapsal ani čárku. V Ruské Federaci odsoudily Babčenka kompletně všechny noviny a dokonce jeho dřívější spolupracovníci se stydí za to, že ho vůbec znají.
  Z globálního informačního pohledu, se jedná o akci globálního řízení, které tímto postupně likviduje Porošenkův banderovský režim.
  Putin se v Soči domluvil s Merkel na Nord Stream II a současně Putin udělal ústupek, že Gazprom bude nadále tranzitovat přes Ukrajinu a za peníze RF tak bude vydržovat Ukrajinu, aby se to tam celé nezhroutilo. No a globální řízení zase na oplátku odstraní banderovský nacistický režim na Ukrajině.
  Putin zvítězil, ale RF to bude stát asi 3mld USD ročně, což je cena přijatelná.

 • Návštěvník - *

  V odpovědi na: Návštěvník - František Krontorát

  Vraždu Babčenka zinscenovala zlá Červená Karkulka. V celém případu je pár technických nesrovnalostí, ale to je spíše případ pro MUDr. Chocholouška.

 • Návštěvník - Ten, co to cáluje

  Hele, geniální Opus se vrátil? Nebyl v kriminále, že se odmlčel?

 • Návštěvník - Dan

  Opilec Kalousek jako nejvetsi prostitut ceske politicke sceny zase perli. Posila tim kavarenskou Top09 do kytek. Sekunduje mu v tom knize, kdyz se na chvilku probudi. Chce ted nase zbrane poslat na Ukrajinu, aby se Rusove a Ukrajinci zacali mydlit a zapad profitoval. Maskot Feri doplnuje tento trojlistech klaunu hlavne svym zjevem privandrovalce z Afriky.
  Je opravdu s podivem, kdo tyhle strany smejdu, kterym si oni rikaji systemove jeste muze volit?! Ty vsechny se prece podileji na fakes a false flag operacich zapadu proti Rusku!!! Vyzaduji potrestani prezidenta, ktery rika pravdu o Novicoku.
  Lyncovani Ruska zapadem musi prestat, vzdyt uz tem podlym bastardum nikdo neveri.
  Zajmy obcanu haji dnes pouze SPD a KSCM, ktere si zachovavaji konzistentni postoje pres dehonestace ostatnimi lokajskymi stranami prolhanych smejdu KDU CSL, ODS, Top09, Starostu a Nezavislych.

 • Návštěvník - Dan

  Nejnovejsi video na deutsch.rt.com
  https://deutsch.rt.com/international/70847-bernd-biedermann-zum-mh17-bericht/
  obsahuje nove zpravy nezavislych vojenskych expertu k sestrelu MH17. Stoji to za to, je to vsechno jinak, nez nam neustale politici, USA a NATO lzou!!!!