Dnes zařadil Jaromír Soukup mimořádný rozhovor s jedním z největších politiků současné Evropy. Je čas, aby se lidé seznámili se "skutečným Orbánem", a nikoliv přes veřejnoprávní televizi, co si o něm máme myslet.

 

Asi bude hodně spoluobčanů, co si to nenechá ujít.

Informace: toto není reklama placená, pouze jsme to zachytili jako zprávu a domníváme se, že hodně lidí bude zajímat politik bez nenávistných komentářů a urážek veřejnoprávních a který nikomu neleze do zadních partií. 

 

Zkuste posílat a informovat rychle dál: red

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Dan

  Ja cast videl, prerusovani reklamami nemam ale rad a tak jsem capnul jinam. Orban je borec, stejne pracovity jako Babis. Honba na Babise nabira obratky z EU pote, co se v Praze nepodaril Majdan proti Babisovi. Je to dukazem pro nas, ze Babis dela svou vec dobre a v nasem zajmu! Potrebuji tam neschopneho poslusneho blba jako byl Sobotka. Pak nam daji pokoj. Ten bude pro migracni pakt, zbrojeni, zesileni mostu a dalnic k preprave vojenske techniky na vychod, ke stavbe Dukovan a Temelina bankrotari Westinghouse a GE. To oni potrebuji, proto ta jejich stvanice na Babise!!!! V Cesku to zmeni revoluce, nebo zahyneme jako cela Evropa ve valce, kterou vyprovokuji USA pouze v Evrope, aby ji znicili. V USA se valcit nesmi jako vzdy v 1. i 2. svetove valce. Oblbeny American zna valku jenom z filmu a her na PC...

 • Izmir Ibn Abdulah

  V odpovědi na: Dan

  Celý váš komentář označuji za ************** negramotný blábol.
  Orbán je skutečný patriot, který hodně udělal pro Maďarsko a Maďary.
  Babiš je jen obyčejný zloděj a podvodník a populista. Jeho problémy nejsou žádné "kampaně" jak se Babiš stále snaží své okolí přesvědčit. Je ale tato osoba záměrně vybrána, protože právě tlakem přes jeho kauzy může být Babiš velmi jednoduše dotlačen k tomu, aby akceptoval, co se po něm chce z nadnárodního řízení.
  Orbán je skutečně tvrdě proti EU, Babiš však dělá vše pro to, aby EU vyšel ve všem vstříc. Proto ani Babiš nebral do vlády Okamuru, protože SPD je silně proti Bruselská strana, zatímco ČSSD chápe, že nejsme suverenní stát a je zbytečné se vzpírat integraci. Raději ČSSD prosazuje volební program pro lidi, kdy opět prosadili zvýšení minimální mzdy nebo placení nemocenské od prvního dne nemoci.
  Sobotku mediálně rozmázli ne proto, že by byl málo pro Bruselský nebo že by byl nějaký ňouma. Sobotku mediálně rozmázli, protože na něho nic pořádného neměli a nebyl by manipulovatelný, kdyby si postavil hlavu, To by ho nakonec snad i museli oddělat. Ale nadnárodní řízení dobře ví, že lidé jsou hloupí a že jim stačí navykládat bláboly ohledně OKD nebo ještě větší bláboly ohledně hybridní akce Lithium.
  Dalo by se ještě hodně napsat, ale házet perly před lidi jako jste vy je zcela zbytečné.
  Biblická modrost říká: "nehažte perly před svině, neb je rozdupou, otočí se a roztrhají vás".
  Úmyslně jsem tu moudrost vypsal celou, neb teprve v celku dává význam.

 • Dan

  Diky Soukupovi a jeho TV mame moznost srovnani jak se dela interview otevrene a bez propagandy. CT ukazuje za nase penize pravy opak - zumpu plnou lzi a nenavisti a zamlcovani za nase penize!!!

 • stars koos

  The HC-SR04 Ultrasonic all kinds of sensor is a very affordable proximity/distance Nagano keiki Pressure sensor that has been used mainly for object avoidance in various robotics projects abs speed sensor . It essentially gives your Arduino eyes / spacial awareness and can prevent your robot from mazda 6 suction control valve crashing or falling off a table. It has also been used in turret applications suction control valve , water level sensing, and even as a parking Speed Sensor . This simple project will use the HC-SR04 sensor with an Arduino and a Processing sketch to provide a Pressure Sensor little interactive display on your computer screen.Intake Air Pressure MAP Sensorother sensorsEGR VALVE
  Knock Sensor
  Accelerator pedal