Skrytapravda.cz se připojuje k výzvě Stanislava Novotného, předsedy Asociace nezávislých médií, který  ve svém otevřeném dopise vyzývá premiéra Andreje Babiše k udělení politického azylu v České republice.
 
 
Vážený pane premiére,
zatčení Juliana Assange pobouřilo celý demokratický svět. Zakladateli WikiLeaks hrozí mnohaleté vězení. Veřejnost přitom nebyla seznámena s jediným věrohodným důkazem, který by svědčil v jeho neprospěch. Demokracie stojí a padá se svobodou slova!
A proto se naléhavě obracím právě na Vás, pane předsedo vlády České republiky, abyste Julianu Assangeovi poskytl politický azyl v České republice. Naše země uměla lidem, ohroženým bezdůvodnou perzekucí, pomoci už mnohokrát v minulosti. Nefalšované sympatie okolního světa si nepochybně získá, dokáže-li to i tentokrát.
S díky předem za porozumění a vstřícné stanovisko    


V Praze 12.4.2019
Stanislav Novotný
předseda Asociace nezávislých médií
 
 
Pane premiére Babiši, dokažte za podvodného patolízala Roberta Pelikána z ANO, který vydal údajného ruského hackera Jevgenije Nikulina do USA, že Česká republika je stále svobodná a hrdá zem, a předložte tím důkaz, že nejsme vazaly Bílého domu jako jsme byli v době Československa pod SSSR v době Brežněva!
 
 
 
Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

  • Dan

    Ach jo. Zadatel si neuvedomuje, ze Babis je jenom lokaj a poskok EU i USA, kterym se podarilo v Ecuadoru vymenit vladu socialistu za pravicaky, sve vazaly. Ti okamzite vydali Assange Britum, potazmo USA.
    Aby poboureni verejnosti nad jeho vydanim bylo ochlazeno, rozsiruji, ze Assange mel znecistit svuj pribytek na protest exkrementy a pribytek mel byt spionazni centralou. Tomu muze uverit jenom idiot. Jeho byt i navstevy byly strezeny pod lupou tajnych sluzeb, vypnuli mu i internet! Jenom naivka si muze myslet, ze po takovem usili USA by ted pindos Babis neco svou zadosti dosahnul. Ten se o to ani nepokusi jako se nepokusil chranit Nikulina. Babis lidi neustale klame. Jeho lide v EU parlamentu i jinde hlasuji pro pravy opak, nez on tvrdi, proti nam obcanum! CSSD ho ve vlade jenom vydira, nesmi jim sahnout na Petricka, jinak se mu rozpadne vlada. Uz je na case tuhle prasivou hru skoncit a volit SPD.

  • *

    Snad se nebudete doprošovat zločince, podvodníka Andreje Babiše, který vytuneloval a vyraboval polovinu naší republiky?! Kolik ukradl státních podniků a nyní krade evropské a státní dotace a státní zakázky!
    Češi, kdy konečně popravíte tunelářské rodiny Babišů, Bakalů, Kellnerů, Chreneků, Tykačů, Komárků, Tkáčů, Dospivů, Haščáků, Rittigů, Janoušků, Dalíků, Nováků, Oulických? A zkonfiskujete jim nakradené majetky! Vždyť toto je úplně šílený Zločinecký stát!