Odkládejte splátky tak dlouho, až věřitel zemře a pak se odvolejte na ČSSD, že vám ukázala cestu. Vážně má ministr vnitra za ČSSD tak dlouhé prsty?

 

ČSSD zveřejnila na konci března, že strana za loňský rok utratila 167 milionů, do pokladny však získala jen 133 milionů korun. "Dlouhodobé závazky se ale v roce 2018 zvýšily jen o 5,9 milionu oproti předchozímu roku," uvedl po vydání výroční zprávy finanční ředitel sociální demokracie Martin Starec. 

Záhadné hospodaření a stejně hospodaří ČSSD ve vládě díky Marksové, dnes Maláčové. Peníze nejsou důležité, nedávno prohlásila parafrázovaně Venezuela Maláčová, nástupkyně Špidly "Zdroje jsou".  A zatímco členové ČSSD přispívají z velkých příjmů na chod strany, Hamáček a Maláčová se tomu smějí: nikde není ani zmínka příspěvku byť symbolické koruny. My to myslíme s lidmi dobře, tak si to sami zaplaťte z daní, hlásá geniální Maláčová.

 

A drazí Romové pozor, to stojí za přečtení!

Porušení práv dědiců

Pražský městský soud přiznal Altnerovi peníze 31. března 2016 za to, že ČSSD od roku 1997 zastupoval ve sporu o vlastnictví pražského Lidového domu. Podle rozsudku mu ČSSD měla zaplatit 18,5 milionu korun, hlavní část celkové nárokované sumy pak tvořila smluvní pokuta, která za 5734 dní od podání žaloby do vynesení rozsudku činila 318 milionů korun.

 

Prapodivný emeritní ústavní soudce Balík tvrdí, že je to nemorální. Vážně mohl být ústavním soudcem? Pokud se jedná o smlouvu, kde je tajným písmem zvyšováno násobné splácení i s úroky, určitě. Pokud dopravní podnik dvacet let mlčel a pak z 30Kč pošle exekutora pro 1 milion, tak je to také zločin.

 

JUDr. PhDr. Stanislav Balík,
advokát, bývalý soudce Ústavního soudu

ČSSD však 20 let!!!! lavíruje, fixluje, podvádí, o úrocích ví velmi dobře, má profesionální právníky, takže mohla zaplatit oněch 18,5 milionu + sjednanou částku a pak se soudit o část vratky, je vyjádření pana emeritního Balíka daleko za hranou!

Nemorální a nemravné je dluhy neplatit, pane emeritní soudče Balíku! Vážně jste byl soudce a dokonce ústavní?

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - Vlastimil Nowak

  Článek je samozřejmě úplná hloupost. Srovnává naprosto nesrovnatelné.
  1) ČSSD se nikdy nevyhýbala placení, zatímco v článku jsou Romové nabádáni k tomu, aby neplatili.
  2) ČSSD nikdy úmyslně neprotahovala soudy, vždy ty soudy účelově protahoval právě Altner, až se sám peněz nedočkal.
  Je třeba připomenout fakta, že ihned po zapsání LD do rejstříků, čímž byla splněna Altnerova mise, tak ČSSD ihned Altnerovi zaplatila a přesně podle smlouvy. Nikdo už nezmiňuje, že Altner nepracoval sám a najímal si jiné advokáty, kteří ve finále měli oprávněné obavy, že jim Altner peníze nezaplatí a proto požádali ČSSD, ať dá část peněz do advokátní úschovy.
  Dále, už po zaplacení, si Altner najednou vymyslel, že mu ĆSSD má také zaplatit procenta (10%) z částky kterou za tu dobu inkasovala na pronájmech LD. S tím ČSSD nesouhlasila a proto se táhnou soudy.
  Tolik jen ve velké stručnosti k celému případu. Osobně jsem četl celou smlouvu mezi ČSSD a Altnerem a jsem přesvědčen, že ve finále dědicové ostrouhají. To však nechme na soudy.
  Podstatné je, že článek je naprostý blábol, když klade rovnítko mezi ČSSD a nějaké Romy, které článek nabádá ať nic neplatí a potom ať protahují soudy. Nic podobného ČSSD nikdy nedělala, opakuji, ihned Altnerovi zaplatili přesně podle smlouvy a odkladem exekuce se brání jen proto, že 320 miliónů je naprosto nesmyslné hausnumero, nikoliv že by nechtěli platit, protože už minulosti se chtěli s Altnerem férově dohodnout a Paroubek mu nabízel přes 100 miliónů a mohlo být všecvhno v cajku.
  Směšný, vykonstruovaný článek s cílem útočit na dobré jméno ČSSD, manipulace, která hraje na neznalost konceptuálně negramotných voličů.

 • Návštěvník - Votápek

  V odpovědi na: Návštěvník - Vlastimil Nowak

  Kdyby to bylo tak jednoznačný, tak by ČSSD jasně vyhrála. Že by tedy soudci byli tupci? Divný. Spíš to vypadá, že nás taháte za nos. Umím pochopit nadnesenost článku, ale sám si odporujete, když si Altner (a to píšete) něco dodatečně vymyslel a Paroubek mu nabízel za nesmysl 100 melounů. Čet jste to, co hste napsal? Tuším, že ne. Tak z nás nedělejte blbce.

 • Návštěvník - RUDÁ GARDA

  V odpovědi na: Návštěvník - Votápek

  Cílená likvidace levicové a nejstarší politické strany ČSSD osazenstvem Ústavního soudu, já plně souhlasím s Vlastimilem Nowakem.
  Soud musí především respektovat dobré mravy, a zde nepřiměřené úroky z prodlení jsou protiústavní!
  Kdyby ČSSD měla pořádné vedení, tak by tady byl jinačí pořádek!
  Znárodnit tuneláře Babiše, Rittigy atd. a chceme tržní socialismus!


  Vzpomeńme si také, že v roce 2014 policie prověřovala advokátku a bývalou poslankyni ČSSD Mgr. Janu Zwyrtek Hamplovou z Mohelnice, která zastupovala obec Rudoltice, protože odměna 6 milionů korun byla podle nich nepřiměřená, jednalo se o spor o vrácení dotace ve výši 140 milionů korun. Jak to dopadlo, nevím.

 • Návštěvník - novota

  Agent roko alias jirka šuplík pláče na svém serveru...kudy chodil tudy krad a národ oblboval socan demokrat. Viz jaderný tadžikistán, plzeňská mafie atd.