Slovo dočasnost dle okupace Varšavské smlouvy z roku 1968 je definována číslovkou 21. Tolik let trvalo, než nás opustil poslední voják.

 

Tento rok to bude rovných 20 let, kdy spacákový terorista Ruml obsadil velín České televize na Kavčích horách.

 

A "náctiletí" už ani nevědí, o co šlo. Od roku 1990 do roku 2000 byla naprostá svoboda slova a kritériem byla pouze lež. Neboli vše, co se stalo, bylo zveřejněno. Pak, před vstupem do Evropské unie bylo nutné předkládat pouze verzi, schválenou Bruselem, či americkou ambasádou. A důvod byl jasný:

 

Nadšení pro Evropskou unii vyprchalo, stále více lidí ji začalo přirovnávat k RVHP a ústřední výbor z Bruselu začal mít strach, že  Česká republika vysloví NE.

 

Proto bylo třeba obsadit Českou televizi, kde se tohoto úkolu zhostil spacákový terorista Ruml na výbornou za pomoci kulturní fronty, dnes pod známější přezdívkou "Pražská kavárna lepšolidí". Tato parta obsadila velín a nepropustila ani jednu informaci, která by byla negativní na Evropskou unii, byť naprosto pravdivá. A lidé uvěřili. Mysleli, že je to Rumlova pravda.

Dnes už všichni vědí, že parta, která si přivlastnila veřejnoprávní médium a žije si královsky z našich poplatků lže, či ohýbá pravdu v každém pořadu zvaním pouze přátel kývačů, kteří z toho tyjí. A nyní, když parta, která si uzurpuje vlastnictví České televize dostala strach, že bude vykopnuta na smetiště dějin, zahájila ofenzívu, že je ohrožena svoboda slova. Je, ale ta jejich, zcenzurovaná.

A proto vznikla petice koncesionářů, kterou zde v odkazu vidíte:

 

 Petici najdete Vraťme veřejnoprávní média jejich koncesionářům! .

 

Přidáte se k nám?

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - Dan

  Spravne pisete. Aby nas nahnali do EU a NATO bylo treba ovladnout media a zacit nas bombardovat propagandou a 'vyhodami', ktere dnes vidime co jsou to za vyhody. Lisabonskou smlouvu, ktera nas zbavila suverenity propasirovali, aniz by obcane meli moznost se k ni vyjadrit. Cele zneni nebylo k dostani, jenom ucesana informace 'Kdyz se rekne Lisabonska smlouva'. Jsme klamani od sameho zacatku dodnes. Dvorak a jeho kumpani z CT se nam vysmivaji, Rada CT je naprosto zbytecna instituce, protoze je koupena. Lide se vsak nenechaji vecne srat a klamat pakazi v Cro a CT Ta se ted sama oslavuje jak nejdrive vyzvala lidi k povstani a pak zoufale volali do sveta o pomoc!!!

 • Návštěvník - *

  V odpovědi na: Návštěvník - Dan

  Hlavně bojovníci za vlastní prachy a zájmy a koryta.
  https://i3.cn.cz/1238486389_200903310096_EEEPRG_1.jpg

 • Návštěvník - Zítra 8.5 Den otevřených dveří ČT

  Pražáci, spacáková revoluce, když mohl Českou televizi obsadit v roce 2000 Ruml a v roce 2011 parta parazitů z TV NOVA, tak si musíme vzít naši televizi zpátky!
  https://www.ceskatelevize.cz/vse-o-ct/den-otevrenych-dveri/

 • Návštěvník - *

  Jen vidím ty vychytralé vyžírky Železný, Moravec, Šámal - Šámalová, Fridrich - Fridrichová - Záruba - Witowská, jdou na mne mdloby. Když Nejvyšší kontrolní úřad prý nesmí kontrolovat ČT, proč hospodaření ČT nezkontroluje policie? Vždyť tady jde o 7miliardový rozpočet ČT, kam jdou tyto obrovské peníze???????

  Kontrola České televize
  Informace poskytnuté k dotazům ve věci kontroly České televize
  1) Může Nejvyšší kontrolní úřad (dále jen "NKÚ") prověřovat hospodaření České televize (dále jen "ČT")?
  "Podle ustanovení § 1 odst. 2 zákona č. 483/1991 Sb., o České televizi, ve znění pozdějších předpisů, je Česká televize právnickou osobou, která hospodaří s vlastním majetkem. Podle ustanovení § 1 odst. 3 tohoto zákona stát neodpovídá za závazky České televize a Česká televize neodpovídá za závazky státu. Z uvedeného je zřejmé, že hospodaření České televize s jejím vlastním majetkem nemá charakter hospodaření se státním majetkem, a proto na něj nelze vztáhnout působnost NKÚ ke kontrole hospodaření s tímto majetkem."
  https://www.nku.cz/cz/otevreny-urad/poskytovani-informaci/poskytnute-informace-dle-zak-106/kontrola-ceske-televize-id6544/