Quod licet Iovi, non licet bovi - Co je dovoleno Jovovi, není dovoleno volovi. Čaputová a Soukup. Veřejnoprávní televize může urážet, může manipulovat, ale to je vše O.K., protože je zločin prováděn ve veřejném, europeiském zájmu. Opačně trest.

 

Česká televize hrubě porušila kodex nevyváženosti veřejnoprávního média a bezostyšně propagovala Čaputovou.

 

Česká televize má na Slovensko obrovský přesah až 2,5 milionu diváků. Navíc zde každý den pracuje až milion Slováků. Takže pomoc Čaputové Česká televize náležitě zneužila její adorací, ale tato nevyváženost je správná, protože všechna média na Slovensku také Čaputovou adorovala a propagovala.


Ne, to není vtip, takto odpověděla RRTV smrtelně vážně (viz níže originál) na stížnost, že podpora Čaputové ve veřejnoprávním prostoru těžce ovlivňuje volby druhého státu. (Co by udělal vyšetřovatel prezidenta Trumpa v USA Mueller, kdyby toto ovlivňování zjistil z vedlejšího státu či Ruska?) Takže Česká televize mohla propagovat Čaputovou, protože to dělala všechna veřejnoprávní média na Slovensku. Také se vám chce zvracet?

 

A do očí bijící:  3.5.2019 vyšla zpráva

Soukup musí zaplatit pokutu dvě stě tisíc. Reportáž na Barrandově nebyla vyvážená!!!

Společnost Barrandov Televizní Studio dostala od Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) pokutu 200 tisíc korun za tendenční a nevyváženou reportáž v pořadu Moje zprávy z loňského listopadu.

 

 Takže nevyváženost, dokonce propagace zastánce Evropské unie je tolerována, dokonce schvalována a stížnosti smeteny ze stolu, ale médium, které Brusel a Evropskou unii nezbožňuje, bude trestáno za totéž, dokonce za daleko menší prohřešek pokutováno? Kde je ta demokracie a svoboda? Jak dlouho ještě toto pokrytectví bude v RRTV pod vedením čtyř členů ČSSD a dalších poklonkovačů Bruselu?

(Technická: RRTV musí měřit všem stejným metrem. Pokud Soukup "údajně" zalhal o soukromé společnosti, je od toho soud, aby Soukupa potrestal. Onen subjekt mohl požádat Soukupa o vyjádření a posléze soudní odškodnění, ale proč to neučinil, není záležitostí RRTV!)

 

 A všimněte si ještě jedné věci: ač Čaputová byla stále omílána, a ukázán jeden příklad z obludné propagace, RRTV nic nenašla, i když souhlasí, že byla, ale protože i na Slovensku byla, tak i u nás smí být. Argumentace jak ze Haškova románu "Dobrý voják Švejk". Jenomže tam je to román, zde hrubě ovlivňuje celý národ a volby. A nic...

 Navazující

Hrubé ovlivňování a vměšování do voleb veřejnoprávní Českou televizí na Slovensku? Ostrý protest k rukám RRTV - Čaputová...

Protektorátní totalita, cenzura, podpora Moravce a veřejnoprávní televize: fekálie pod gescí ČSSD

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Rudolf Kavan

  Cesko je dnes bananova republika rizena neocony a Sorosem pres Koudelku, neziskovky a Ceskou Televizi. CT jenom lze a indoktrinuje. Cesi na to ziraji s otevrenymi usty a beci jako ovce.

  Hleda se cesky Sebastian Kurz, Viktor Orban, Giuseppe Conte, Marine Le Pen, Gerhard Schröder!

  PROGRAM POLITICKÝCH REFOREM V ČR
  https://www.keepandshare.com/doc9/21055/ceskereformy-pdf-21k?da=y

 • *

  Věc se odkládá... To je komedie a výsměch.

 • *

  Ta tlupa v ČT nelže a nemanipuje diváky zadarmo. Ve veřejnoprávní televizi se vyplácejí mzdy a odměny, které nedodržují platové tarify pro veřejné a státní zaměstnance, není respektováno Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., resp. předchozí Nařízení vlády č. 564/2006 Sb. Ostatní veřejná správa jsou instituce, které zabezpečují veřejné úkoly (Česká televize, Český rozhlas, Česká tisková kancelář). To není nějaká jejich soukromá NOVA!

 • V jaké platové třídě je Tvarůžková?!

  V odpovědi na: *

  10. platová třída
  1. Samostatná publicistická činnost, příprava zpráv, článků a reportáží. Zajišťování odborné informační nebo umělecké úrovně a obsahového zaměření publikovaných materiálů. Organizování a koordinace vydávání periodik nebo vysílání sdělovacích prostředků.
  2. Samostatný výkon zpravodajských, komentátorských a reportérských činností.

  Požadované vzdělání pro platovou třídu
  10. platová třída: vysokoškolské (bakalářské) vzdělání nebo vyšší odborné
  https://www.pracomat.cz/poradna/pro-pracujici/228-platy-statnich-zamestnancu.html

 • *

  Tvarůžková oslovila Čaputovou SLOVENSKÁ PREZIDENTKA. Tak to nebylo závažné pochybení, mezi dvěma koly prezidentských voleb na Slovensku (16. 3. a 30. 3.)?
  Protežovaná černá blbka Tvarůžková nemá vysokoškolské vzdělání, jen maturitu, s dredami, mluví nespisovně... fuj!
  Vámi zmíněný pořad Interview ČT24, čtvrtek 21. 3. 2019 na ČT24, cca od 25. minuty pořadu
  Tvarůžková: "Říká slovenská prezidentka (pauza) kandidátka Zuzana Čaputová, která byla (funění) v dnešním Interview jakožto host (funění) a já vám za to děkuju a nashledanou."
  Čaputová: "Ďakujem vám pěkně, pozdravujem."
  https://www.ceskatelevize.cz/porady/10095426857-interview-ct24/219411058040321

 • *

  Slovenský prezidentský kandidát Maroš Šefčovič, který postoupil do druhého kola, nebyl do Interview ČT24 pozván....