Celý den běží na veřejnoprávní České televizi zpráva, že Rusko jednostranně zakázalo přelety přes Sibiř českým aerolinkám a my musely tvrdě zakročit. Divné...

 

Ruská letecká společnost Aeroflot dnes spolu s Ural Airlines oznámila, že zastavila některé lety na linkách do Prahy kvůli rozhodnutí českých úřadů zrušit jim povolení k letům do Česka.

Důvodem kroku je podle obou ruských leteckých společností rozhodnutí českých úřadů zrušit Aeroflotu povolení k letům do Česka. Zdroje ruských agentur uvádějí, že jde o odvetné opatření české strany a problém řeší ministerstva dopravy obou zemí.

Vážně lidem něco neschází? Vážně se Česká televize nemusí namáhat vysvětlením stejně jako její naklonované řetězce?

 

Proč Čt nezveřejní začátek?

Divné, proč nám neřekne veřejnoprávní neprolhaná televize a naklonované řetězce propagandy, proč? Proč to vždy skončí tím, že Rusko vypovědělo přelety přes Sibiř?

Prostě Rusko "mírnyx týrnyx" si vycucalo z prstu, že nás potrestá a bez důvodu bude provokovat? České omezení se týká dopravců Aeroflot, Rossiya Airlines, Pobeda, Ural Airlines a Siberian Airlines. Prý ale budeme hodní a zatím to ještě dovolíme. A mluvčí Jemelka ministra dopravy tvrdí, že ruský dopravce porušil "zákazem přeletů přes Sibiř a tím zdražení letů do Jižní Koree" naše práva.

 

A po pracném hledání je jasno: Češi a Rusové si objednávali letenky u Aeroflotu, což byla drzost.

(Musíme však čestně konstatovat, že ČTK celou zprávu vydala, ale extremistická Česká televize a její řetězové klony to prostě vypustily!)

V Praze se podle tohoto zdroje rozhodli omezit lety ruských společností do Česka, protože nebyli spokojení s podmínkami na transsibiřských linkách pro českého národního přepravce. „A s využitím pravidla parity anulovali povolení pro několik letů společností Aeroflot a Uralskije avialinii,“ citovala zdroj agentura. „Podle letecké smlouvy by měl být počet letů mezi oběma stranami stejný. V tuto chvíli mezi Prahou a Moskvou létají ČSA dvakrát denně, jednou denně Smartwings a šestkrát denně Aeroflot, což je samozřejmě nepoměr a česká strana se zřejmě rozhodla zredukovat ten počet letů Aeroflotu, aby došlo v podstatě k nějaké rovnováze mezi počty letů,“ vysvětluje Sůra.

 Takže opět je Rusko zločinec, protože Češi a Rusové, dokonce Slováci nakupují letenky u Aeroflotu a proklamace o tržním vítězi na západě, tudíž i u nás jde do pryč...

Ale udělá se aféra, že ti Rusáci zase...

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Dan

  Cesky tisk: Aeroflot rusi linky do Prahy.
  Pravda: Cesko neprodlouzi licenci Rusum letat do Prahy.
  NWO posiluje, ne ze chcipa.

 • Rudolf Kavan

  Tri duvody, proc rusofobie je svinstvo.

  1) Smecka hyen se vrhla na Rusko pote, co Rusove se komunismu zbavili.

  2) Je nesmysl domnivat se, ze Rusove sami sobe kolektivne zavedli bolsevismus. Mezi bolsevickymi vudci prevladali ne-Rusove. Nejvlivnejsi byli Zide. Lze li bolsevismus identifikovat s nejakou narodnosti, tak identifikovat jej s Zidy je blizsi pravde, nez identifikovat jej s Rusy.

  3) Ta sama sorta lidi, co provedle v Rusku bolsevickou revoluci dnes vede stvavou kampan proti Rusku. Jsou to neoconi - zakukleni marxiste.

 • Dan

  V odpovědi na: Rudolf Kavan

  Za Jelcina byli jeste Rusove kamosi USA! Protoze dovolil americkym koncernum vykradat Rusko, ukrast 400 tun zlata, vyskolit mlade ruske Zidy a udelat z nich za privatizace oligarchy, nechal je zbohatnout. Chodorkovskeho ale Putin zavrel a ostatni prchli s lupem na zapad. Putin skoncil vykradani a tak z neho delaji padoucha. Od te doby je Rusko nepritel a ohrozuje nas, jak rikaji USA a jeho mopslik NATO.
  Ruske revoluce byly zidovske revoluce, financovane zapadem. Trockij (Bronstein) byl agentem USA a jimi financovany. Lenin byl financovan Nemci. Pres 90 % komisaru byli Zide! Zmenili si jmena z nemecky znejicich na ruska, aby obyvatelstvo oklamali!

 • wolfram

  A co říkáte na německou ministryni obrany, která by chtěla vládnout Evropě??????? S Hitlerem jim to nevyšlo, tak se snaží Ursula. Odporné a politicky i občansky zcela nepřijatelné.

 • Dan

  V odpovědi na: wolfram

  Ta celi v Nemecku rade skandalu i korupcnich, ktere se vysetruji. Media ovsem o tom nepisi (mame prece svobodu tisku!). Ale jenom tu zapadni!
  Merkelova cpe vsude do funkci zenske. Tehle pinde se prezdiva v Nemecku Ursula von der Leichen, protoze veli Bundeswehru. (Leiche=mrtvola).
  Takove favority nam poskoci globalistu Merkelova a Macron vybrali. Mohlo to dopadnou jeste hure. Kandidati Merkelove do funkci v EU nastesti propadli.

 • wolfram

  Česká provokace. Přesněji provokace od velkozloděje Šimáně, který ukradl českému státu České aerolinie za pomoci Nečase, Kalouska a překupníků Korean Air.

  Ministr financí Kalousek (TOP09) a premiér Nečas (ODS) v březnu 2013 prodali 44 % akcií ČSA za směšných 67,5 milionů korun (cena domu v Praze) jihokorejským aerolinkám Korean Air, včetně opce na dalších 34 % akcií ČSA. Kalousek a Nečas lhali veřejnosti, že Korean Air je údajný strategický investor a strategický partner ČSA. Dnes je zjevné, že Korean Air se do ČSA vůbec investovat nechystal, naopak 34 % akcií ČSA, které získal za 53 milionů korun uplatněním opce, okamžitě přeprodal Šimáněho Travel Service. Šimáněho Travel Service byl hlavní konkurent ČSA, v roce 2015 obral ČSA i o exkluzívní monopol Praha - Moskva. Moskva patří dlouhodobě mezi destinace, kam z Prahy létá nejvíc lidí.

 • Dan

  V odpovědi na: wolfram

  CSA neustale prodavaji a nakupuji letadla pod ruznymi zaminkami. Proc? Pokazde vyvar z prodeje i koupe do vlastnich kapes managementu. Tvrdik tam nadelal ohromne dluhy, nez zmizel. Politici tady jenom s pomoci cizaku kradli, pro republiku nic nevykonali.

 • Dan

  Aeroflot. Dalsi moznost, jak musi CR jako lokaj USA buzerovat Rusy. Nebudou k nam litat oni, nebudeme my litat k nim. Tak jednoduche jsou pricina a nasledek rusofobie a americke paranoidy, sve nepratele vsude nicit.
  K tomu prisla dneska dalsi zprava, ze nejaky Rus s trvalym pobytem u nas by se mel vysetrit, jestli pro nas neni nebezpecne riziko. Pomahal totiz pry pri anexi Krymu.
  Telefony Huawei jsou nebezpecne, rika nas kolonizator USA. Babis je pak okamzite ve statni zprave zakazal. Ted rika Donald, ze USA budou dal dodavat komponenty pro Huawei (jejich vyrobci by v USA jinak krachli).
  Nesmyslna a zbytecna obchodni valka skodi vsem a paranoidni tazeni psychopatu proti Rusku o to vic. Jakoby svet nemel uz jinak svych problemu dost!