Jít s bonzáky Piráty či Lásky - senátory je pod úroveň slušného člověka. Čapí hnízdo a slůvko v zákoně na svěřenecký fond Babiše může vzrušit pouze primitivy z Letné. Důvod je jasný: hroutí se most v Itálii a vy budete kontrolovat, jestli má hezkou barvu, zatímco kolem jsou mrtvoly a zoufalý pláč zraněných.

 

A stejné je to s bonzáky Lidových milicí komunistické mládeže Pirátů a jejich přátel v senátu. (Ano, pravé komunistické mládí nastupuje pod názvem Piráti)

A nyní věcně: zatímco dotace pro Agrofert či jiné agro je sice zlo, ale proti kolosálnímu zločinu skladů, okrádání a vyvádění peněz z České republiky a devastace životního prostředí, kdy se zboží vozí sem a tam tisíce kilometrů je to v porovnání rýmička proti lepře. A vrchol tuposti lidské? I lidé z Litoměřicka a Lovosicka jeli demonstrovat na Letnou proti Agrofertu a Čapímu hnízdu, zatímco jsou otráveni chemičkou v Lovosicích a tisíci kamiony, pro které dělá Babiš a Lovosice úžasné zázemí.

PREOL je největším zpracovatelem řepkového semene

Byly doby, kdy o zemi české říkal praotec Čech, že oplývá mlékem a strdím. Dnes sklady s následným dusivým zápachem kolon kamionů, hlukem, prachem a rakovinou. Ale proti tomu se neprotestuje, protože každý blb má tři auta v garáži a mlátí zelenou ratolestí přírody!

A sklady se rojí jako houby po dešti: nové obrovské, skutečně obrovské logistické centrum, neboli kamionové šílenství se rodí v Babišově ráji. A ticho po pěšině. Přitom řidiči na dálnicích šílí, zabijáci z kamionů vraždí nevinné lidi a Babišovo impérium chrání ministr vnitra Hamáček, pod kterého ochrana občanů spadá. Jenomže když se Hamáček rve o koryto politické, proč by se měl zajímat o životy prostých občanů?

 

Kdo to povolil?

 

Dalších tisíc kamionů přibude - jásejme

 

 

Lidé chcípejte, dálnice D8 se musí využít.

Vážně to takto může jít do nekonečna?

 

Zde je další Babišovo, ale o Hamáčkova policajta nezavadíš, i když jsme policejní stát

Zajímavé je, že si Hamáček (ČSSD) na velký policejní bolševický stát nárokuje další tisíce tajných fízlů, ale tam, kde by měli chránit a pomáhat, to je na silnicích, o policajta nezavadíš, zatímco na Facebooku a vůbec na internetu je jich mraky. A možná je jich už víc, než bylo v době, kdy jsme řvali: policejní stát.

Za každým krokem nás nějaký Hamáčkův milicionář a Pirátův komunistický bonzák šmíruje a nám vyhrožuje.

To jsme vážně chtěli?

Mimochodem, jak se to protíná s vyhlašováním, že sklady a nádenická práce už ne, ale pouze firmy s přidanou hodnotou? A skutečnost...?

 

 
 
Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • *

  V odpovědi na: Dan

  Piráti = TOP09 pro mladé.

 • *

  P3 Logistic Parks je od roku 2016 ve vlastnictví singapurského státního investičního fondu GIC. Singapurský stát je dobrý hospodář. :-//

 • Dan

  V odpovědi na: *

  Do Singapuru by se meli politici jet ucit, jak vybudovat dynamicky rostouci a velice prosperujici stat, kde je poradek a bezpeci.
  Ja tam byl a videl jsem to.

 • *

  Andrej Babiš, citát: „Malé a střední podniky – to jsou klišé a kecy. My potřebujeme podporovat velký průmysl, který tu má tradici. Že pomáháte zakládat inovátorské firmy, to je super, ale je to na prd.“

 • Dan

  V odpovědi na: *

  Pochybuji, ze by to Babis rekl. Prave on podporuje inovace a start up firmy.

 • Al Capone Babiš

  Moje skladiská, makajtě, Bulhári, makajtě!

 • Dan

  V odpovědi na: Al Capone Babiš

  Alespon maji praci, kterou jim da Babis a ze skladu plati statu dane. Co je na tom spatneho? Kdyvby se nejmenoval Babis, bylo by ti to jedno, vid, dutolebce!
  Nevybuduje to Babis, vybuduje to Nemec a odveze si prachy co tu vydela s sebou. Ani je nezdani!
  Babis je prinuti platit dane do rozvojoveho fondu, alespon neco. Jeho predchudci cizi firmy nechavali nezdanene a zisk odtekal pryc ze zeme. Ani zde neinvestovali.
  Ja nevim, jestli jsou Cesi opravdu tak blbi, ze mohou tak blbe hecovat jako radio a CT proti Babisovi!

 • Vlastimil Nowak

  Logistická centra jsou křižovatky živých obchodních tepen. Pokud je v ČR hodně takových křižovatek, pak to znamená, že ČR je aktivním obchodním centrem EU. Pro ČR je to jedno obrovské pozitivum. Už od starověku vidíme, že tam, kde se nacházela logistická centra, tak vznikala velká města, centra civilizace, která velmi prosperovala. Stejně tak je tomu v ČR, která ekonomicky doslova kvete, ekonomika pod vedením ČSSD už 6 rokem roste přes 2,5% HDP ročně, máme prakticky nulovou zaměstnanost a mzdy rostou třikrát rychleji než inflace.
  Článek tímto považuji za absolutní nesmysl, snůšku expresivních výrazů, bez jakékoliv vnitřní suvislosti nebo propojenosti. Absolutní mediální škvár!

 • Dan

  V odpovědi na: Vlastimil Nowak

  Ze by ty sklady patrili jenom Babisovi se mi taky nezda. Ze by i tady mel nepratele?
  Ekonomika za vedeni CSSD roste? Ze by CSSD neco v ekonomice vedla a vybudovala? Ja vidim jenom rozhazovacnou Malacovou a kurvene skolstvi socanskymi odborniky inkluzi, neustalymi zmenami v ucebnich planech a v strukture maturitnich zkousek.To uz je na mrtvici cim tady skolstvi uz desetileti prochazi, namisto aby se zamerilo ve vyuce na skutecne pozadavky trhu a vychovu odborniku pro vyroby a sluzby s vysokou pridanou hodnotou, ktere nam pomohou platit duchody pro starnouci obyvatelstvo.
  Ze se sem cpou logisticke firmy je dusledek nasi polohy ve stredu Evropy, pak jeste husta sit zeleznic a vyhodne klima pro investory. Otazkou optimalizace transportu mezi nakladaky a zaleznici se zatim nikdo v politice nezabyva. Je to tezky ukol, protoze lobbyste dopravcu na silnici maji velkou moc. Ani ve Svycarsku se nedari vyuzivat optimalne zeleznicni kapacity na ose sever-jih.

 • Vlastimil Novak

  V odpovědi na: Dan

  Číslo HDP hovoří zcela jasně, s příchodem vlády Bohuslava Sobotky v únoru 2014 se ekonomika ČR obrátila do růstu HDP (předtím za vlády Nečase dva roky po sobě -1% HDP), nejprve 2,5% a po roce 2016 dokonce 5% HDP. A doposud i v roce 2019 stále ekonomika ČR roste 2,5% HDP ročně. Tak nechápu co tady zpochybňujete???
  Maláčová nic nerozhazuje, částka ze státního rozpočtu na sociální dávky se za posledních 6 let snížila o 50%. Rozhazuje Babiš, když podplácí především důchodce, aby mu hodili hlasy, tam je nárust za poslední dva roky o 30 miliard a to je naprosto nezodpovědné.O inkluzi už se ani nehovoří, je to zcela okrajová záležitost a na nic nemá vliv a na růst HDP tato záležitost nemá pražádný vliv.
  Školství produkuje vysoký počet odborníků, bohužel problém je v tom, že české firmy je nezaplatí a proto odchází do zahraničí. Problém nízko nastavených mezd založila ODS už za Klause a pokračoval v tom významně Kalousek, který 6 let nezvedal minimální mzdu, což drželo při zdi i další platy. Navíc vysoká nezaměstnanost za poslední vlády ODS také bránila růstu mezd.
  Vše se otočilo s příchodem vlády Bohuslava Sobotky, roste ekonomika a významně vyrostly mzdy, což bude motivovat i odborníky aby neodcházeli do zahraničí.
  Celý váš předchozí komentář tedy považuji za naprostý blábol.