Neskutečné, co si chátra z vlastizrádců vůči českým občanům dovoluje. Stejně jako Adolf Hitler, stejně jako Jozif Stalin vyhrožuje občanům za údajnou neúctu a neheilování k vlajce, kterou český národ pohrdá!

 

Nové Sieg Heil a „Heil Hitler“, nebo Heil Brusel?

 

Děkuji europoslancům SPD

MUDr. Ivanu Davidovi, CSc. a Ing. generálmajoru v.v. Hynkovi Blaškovi,

že nehajlovali při krásné skladbě "Óda na radost"  d moll, op. 125 Ludvíka Van Beethovena z roku 1823, která je vše jiné, než náckovská hymna!

 

 

 

Redaktor extremistického deníku N Jan Moláček, jenž byl redaktorem ČT a ČRo, uvedl, že při hymně Evropské unie zůstali sedět handicapovaní poslanci a poslanci SPD. „Takže vlastně jen handicapovaní poslanci,“ uvedl.

 

„Všichni víme, pane místopředsedo Okamuro, že jak Vy, tak Vaši europoslanci jste beznadějní burani, schopní urazit každého jen trochu slušného člověka v Evropě. Jedna věc mi ale není jasná : Proč se tím ještě chlubíte?“ zeptal se pak na Twitteru předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek.

 

„Také to nevidím. Nechápu drzost smrdutých buranských oposumů z SPD blokovat na Twitteru predstaveného Řeporyjí a nestát při hymně,“ napsal pod tímto tweetem zvrácený řeporyjský starosta Pavel Novotný (ODS).

 

Kdyby vlastizrádci zapomněli, odkud pochází

Kdo je skutečná špína a smrdutý hnůj si udělejte další úsudek sami...

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • *

  Kalousek a Novotný hlásají genocidu Evropanů (!) a jejich nahrazení Afričany a Asiaty (!) - za což by si zasloužili minimálně podmínku, nebo rovnou vězení - a ještě si otvírají hubu?!
  Kalousek a Novotný jsou "slušní" jak Hitler, Hitler taky stál při Ódě na radost!
  Novotný, starosta, člen ODS v roce 2016: “Kdyby polovina Čechů chcípla a místo nich tady byli muslimové, tak tady prostě nebude hůř.”

 • Pepan

  V odpovědi na: *

  No a kdyby chcípl, kalousek včetně toho idiota novotného tak to národ v každém případě pozná, neboť bude líp protože nebudou tito dva idioti národu kazit luft.

 • Dan

  V odpovědi na: Pepan

  V kazdem narode jsou taci idioti. V ceskem je s oblibou voli do politiky, aby byla sranda. Vzdyt by se lide jinak unudili! Obcas se nekdo sice z nich pozvraci. Ale presto jsou neznicitelni, maji sve priznivce co stoji zrovna tak za kulovy.

 • Dan

  Kalousek by mel za letu dostat nefunkcniho padak co koupil armade a skocit. To by se vsem ulevilo!
  A Telicka? Komous z protezovanych opor rezimu KSC, ktery si jezdil za totality do zahranici, po sametu prevlekl kabat. Priklad bezcharakterniho vyzirky a zradce rodne strany, za ANO v EU parlamentu, jinak by se tam nedostal. Hned pak se rozesel s ANO, ale mandat si ponechal. No za ty prachy poslance, no neberte to! Ted se ke korytu EU cpal znovu se svym hnutim marne.
  K Novotnemu nechci komentovat, uz jsem zvracel!

 • Dan

  Volby do EU komise a organu parlamentu.
  Von der Leyen je jako ucastnice zasedani Bilderbergu byla urcena jako naslednice Junckera. Parlament ji musi schvalit. Uz ted ale sili opozice zvolit tohoto lokaje globalistu do cela komise. Cesi odvratili volbu poskoku a ted jim tam cpou noveho poskoka. ktery veli dosud Bundeswehru. 7 nasobna matka misto pece o rodinu chce rideit EU ?

 • Dan

  V odpovědi na: Dan

  Jeste k teto babe, co ji chteji propasirovat na misto Junckera. Ten sam se ohradil (!), ze je to nedemokraticke. Von der Leyen je matkou 7 deti! Namisto starosti a pece o ne se venuje politice.Svou disertaci pry z poloviny opsala jako Gutenberg. Zucastnila se 4 zasedani Bilderbergu, patri tam ke kmenovym ucastnikum. Do vlady ji protlacila Merkelova na ministryni obrany. Tam prosadila genderovou rovnost a nechala upravit tanky pro tehotne vojacky. Asi Nemci znovu pocitaji s tim, ze jako za Hitlera Volkssturm budou i tehotne zenske bojovat pri obrane Nemecka, az je zase Rusove pozenou zpatky.
  Pocitala se zvolenim Clintonove. Kdyz zvitezil Trump byla bezradna, co bude delat, kdo jim rekne, co maji delat?
  Proste osvedceny Pindos, u Bundeswehru ji rikaji Flintova Uschi... Privedla armadu do rozkladu.
  Podle Peters principu bude tedy povysena na sefa EU! (Neschopnych se zbavite, kdyz je povysite, protoze pak mene skodi).