Nejvyšší státní zástupce Zeman k nám dosazený z Bruselu Pospíšilem je pro mnohé stále méně důvěryhodný. Může to být dojem (I důvěra však je v této funkci důležitá), ale mnohá podezření na reálném základě pochybnosti nevyvrací. Spíše naopak.

 

Že nepadl trest za šílenou, zfušovanou  kauzu, kdy státní zástupce Ištvan poštve veřejnost o kilech zlata a desítkách miliónů, padne dokonce vláda zvolená lidem, aby se z toho stala fraška o nezdaněných kabelkách a sokyních v lásce. Kdyby Ištvan takto pracoval v soukromé firmě, dostal by hodinového padáka. Kdo ho drží u koryta? Co dělal Ištvan v USA a jaké má či měl instrukce pro takovéto kauzy? Jak je možné, že nesedí před kárným senátem a ten neprošetřuje jeho záhadné kauzy a kontakty speciální justiční vyšetřování na ochranu České republiky?

A co jeho výrok, že se hledá správný konstrukt na zničení Nečase a vlády ODS? To už zapadlo v zapomnění, přestože tím hrozil sv přímém přenosu?

Přitom právo má být čitelné pro všechny, nikoliv aby se kroutilo jak paragraf!

Že by tuto právní hrůzu a paskvil nejvyšší státní zástupce Zeman nezohlednil? Nebo to nefunguje?

A právě tyto absurdní konstrukce a nabalovaní jiných, jakožto výrok státního zástupce Zemana, že na funkci nelpí, neb je odborník ve mě vyvolala hlubokou nespokojenost, se kterou jsem se svěřil prezidentu republiky Zemanovi.

Žádost prezidentu republiky: nezneužívají státní zástupci Pavel Zeman a Jan Lata svoji funkci?

A zde je odpověď

Samozřejmě je mnoho lidí, kteří podezřívají státní zástupce, a už jim nevěří, protože se příliš okatě zahloubávají do politických kauz, vyhrožují jako politici, a k tomu mají často "správný Ištvanův konstrukt", který však se spravedlností a právem nemá nic společného. A tlak fanatických a zvrácených senátorů kolem Lásky to potvrzuje. Včetně útoků na prezidenta.

 I státní zástupci stejně jako soudy musí být apolitičtí, nikoliv drtit jeden politický či sociální směr a další blahosklonně přehlížet v jakékoliv kauze!

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Dan

  Cim na sebe upozornil Zeman? Svou necinnosti. Proto ho podezrivam ze spoluprace s podsvetim. Nase soudnictvi a zakonodarstvi jsou nemocne a prorostle korupci. Jako Pospisil neudelal ani Zeman na obrazku nic proti tomu.

 • Pepan

  V odpovědi na: Dan

  No co by jste také mohli chtít od tzv nezávislé jistice. Nezávislost čili beztrestnost této mafie vidíte na mnoha příkladech, udělat člověka tzv nezávislím je velice nebezpečné ( lidský faktor, korupce podvod atd. atd. ) každý by měl být postižitelný, řeknete vždyť jsou tam kázeňské postihy, nezlobte se na mne ale jak je známo vrána vráně oči nevyklove.

 • Dan

  V odpovědi na: Pepan

  Presne tak. Kazdy z nas je za sve ciny odpovedny a beda, kdyz se provini vuci zakonu. U soudcu to neplati, maji imunitu. Dusledek? K odsouzeni parchantu dochazi az i po 10 letech, ve stejne kauze rozhodne soud takhle, dalsi instance opacne. Nejvyssi soud pouziti odposlechyu schvali, nizsi soud zase zamitne. Nejvyssi soud rika, mel by nase rozhodnuti respektovat!
  Zaver? Divite se, ze je to nejvetsi bordel a ze soudnictvi je job, kde neni trestu mimo karne zaloby (i ta je k smichu)?
  Imunita soudcu napomaha i korupci, na soudce nikdo nemuze, citi se nam a zakonum nadrazeni!

 • *

  Áá, to je ta stížnost na dva odpudivé režimní státní zástupce: Pavel Zeman a Jan Lata, oba dosazení ODS. Pronásledují občany za názor na facebooku, zatímco miliardoví zlodějští tuneláři jsou v Česku beztrestní už desítky let! Ovšem není hejtspíč jako hejtspíč.
  Zastupitel Martin Lang (ODS) na facebooku nabádal k zabití prezidenta Miloše Zemana a je v pohodě. Vyzývat k zabití Miloše Zemana je v pořádku, ale za schvalování Nového Zélandu bude 15 let vězení... Co takhle obvinit je z rozvracení (nedemokratického) systému nebo (neprávního) státu? Bylo by až k smíchu, jaké končící režim předvádí bizarní kousky, kdyby to nebyla vážná věc. Nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman a prezident Unie státních zástupců Jan Lata patří k lopatě, ne do justice!

  Česká policie obvinila prvního člověka za schvalování teroru na Novém Zélandu
  17. května 2019
  "Potvrzuji, že pražská policie v jedné věci zahájila trestní stíhání osoby pro zločin podpory a propagace terorismu," řekl deníku žalobce Martin Bílý z Vrchního státního zastupitelství v Praze. Obviněnému hrozí pět až patnáct let vězení nebo také propadnutí majetku.
  Česká policie krátce po teroristickém útoku na mešity v novozélandském městě Christchurch oznámila, že prověřuje, zda se někteří lidé především na internetu a sociálních sítích nedopustili schvalování tohoto trestného činu. Jakékoliv podněcování nenávisti tehdy označili ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) i policejní prezident Jan Švejdar za nepřijatelné.
  https://www.denik.cz/z_domova/ceska-policie-stiha-prvniho-cloveka-za-schvalovani-teroru-na-novem-zelandu-20190517.html
  (diskuze u článku zrušena, denik.cz vlastní tuneláři Dospiva a Haščák)

  V Česku padlo druhé obvinění za souhlas s útokem na novozélandské mešity
  29. května 2019
  Za veřejné schvalování březnových teroristických útoků na mešity na Novém Zélandu padlo v Česku již druhé obvinění. Stalo se tak minulý týden, potvrdil Právu dozorující žalobce Martin Bílý z Vrchního státního zastupitelství v Praze.
  Obviněným hrozí v případě odsouzení pět až patnáct let vězení a také propadnutí majetku.
  Další případy policisté prověřují. Podle informací Deníku N, který na první obvinění předminulý týden upozornil, se však pražská policie zabývá více než třemi desítkami případů schvalování útoků na sociálních sítích. Obdobný počet kauz řeší i Národní centrála proti organizovanému zločinu (NCOZ).
  https://www.novinky.cz/krimi/506008-v-cesku-padlo-druhe-obvineni-za-souhlas-s-utokem-na-novozelandske-mesity.html

  Vystrčení holého zadku na americký konvoj soud přehodnotil na přestupek
  20. října 2016
  Na pouhý přestupek překvalifikoval Okresní soud ve Vyškově protest bývalého vojáka Martina Zapletala, který si při průjezdu amerického vojenského konvoje stáhl kalhoty s trenkami a vystrčil na kolonu holý zadek. Původně za to v srpnu dostal podmínku za výtržnictví. V létě samosoudkyně Okresního soudu ve Vyškově rozhodovala ve zkráceném řízení a uložila Zapletalovi deset měsíců vězení s odkladem na dva roky.
  https://www.idnes.cz/brno/zpravy/vystrceni-zadku-na-americany-soud-martin-zapletal.A161020_112043_brno-zpravy_krut

 • V odpovědi na: *

  Díky za připomenutí, na "zadek" jsem už zapomněl. A přesně o toto jde.

 • Dan

  V odpovědi na: *

  Na druhe strane se zlociny migrantu jako utoky nozem a urezavani hlav nepublikuji, zatajuji, policie ma zakaz neco novinarum sdelovat! To vy nevite? Utoku nozem v GB, Nemecku i Francii pribyva. Musi je zakazovat nosit s sebou. Za chvili zakazou i kuchynske noze v kuchyni. V GB vzrusta i pocet toku kyselinou. To je obohaceni Evropy lekari a inzenyry z Afriky a Arabie!

 • Dan

  CSSD brani odvolani P. Zemana, Ted pozaduje odvolani Stanka, ktery podal trestni oznameni kvuli korupci v kulture!
  To je dukaz, ze CSSD podporuje mafiany. a korupcniky. Spolu s medii hazi CSSD tuto krizi, kterou vyvolala uminenosti Hamacka vymenit Stanka za maturanda bez zkusenosti na prezidenta a Babise.
  Je to opet pokus smejdu a mafianu chranit zlodeje a CSSD ackoliv je vladni stranou patri k opozici svym neskutecne otevrenym jednanim, potvrzujicim co jsem zde napsal.
  Vsechno je jinak. Demonstrace byly organizovane a financovane. Jsou dusledkem neustale stvave kampane medii, Cro, CT proti vlade, premierovi a prezidentovi. Jsou to nevidane pomery, kdy media a propaganda pracuji proti zvolenym predstavitelum a tedy proti vetsine naroda, ktere je zvolil!!!! Je to jako v USA opozice vuci Trumpovi. Pouze Fox News jako u nas TV Barrandov uverejnuji necenzurovane nazory Trumpa a Zemana. Nevidane, neslychane, jak jsou obcane klamani a nemohou s tim nic delat!
  Jen at tyhle socanske smejdy Babis necha odejit z vlady! Ulevi se nam vsem. Stejne s temi pitomci se neda vladnout. Petricek je ostudou teto zeme, Malacova rozhazuje to, co ANO nahospodarila pres odpor mafianu a opozice. Ta pak rve, ze vlada nesetri.