Chození kolem horké kaše, nebo totální nepochopení prezidenta Zemana? Nevím. Každopádně vše, co se nyní děje je závažnější než pád Nečase, a ač je prezident Zeman na naprosto opačném konci politických hodnot než osobně zastávám já, jednoznačně v tomto stojím za jeho (dosavadními zdůrazňuji) kroky.

 

Jekot bezpáteřních antičechů z kavárny je logický, ale jako vždy zoufale tají, co je ve hře. Zkusme se podívat na fakta a o (ne)správnosti prezidenta Zemana si udělejte závěrečný úsudek každý sám.

Jenom ochutnávka: dvakrát bylo vyhrožováno školám snad výbuchem či jiným teroristickým činem. První je chycen: šestnáctiletý chlapec. To není problém. Blb. Dostane trest a oprávněně. To hrozivé, skutečně děsivě hrozivé je, že to BIS či policii oznámily nikoliv naše tajné služby, ale americké, které zde rejdí a chovají se jak na dobytém území! Kdyby to zjistila BIS či policie, pochvala, ale jak v Německu, kde se pak zjistily odposlechy i Merkelové či ve Francii Sarkozyho, zde už rejdí americké komando na úrovni teroristů a možná ovládá naše tajné služby! Strašné. Ani SSSR si to nedovolil, pouze naše bezpáteřní komunistické komando jim lezlo do řiti a podávalo raport! (Jako Piráti do Bruselu dnes)

 

O co skutečně prezidentu Zemanovi s ČSSD v čele s Hamáčkem jde?

Takže napíši jakousi osnovu, jakým směrem se myšlení prezidenta Zemana ubírá. A v tomto asi každý soudný musí dát prezidentu Zemanovi za pravdu. (A čas prověří, zda jsem totálně mimo)

Rada Čt - prakticky v gesci ČSSD: odsouhlasila odměnu pro generálního Dvořáka za bruselské směrování  2,4 milionu (pouze paradox, že vlajku EU na Pražském Hradě vztyčil Zeman)

RRTV: v Poslanecké sněmovně je zaparkováno několikeré schválení výročích zpráv Čt. Stačí dvě neschválení a všichni letí. Nad touto radou bdí - hádejte kdo? ČSSD! Prezident Zeman doporučuje neschválit.

BIS: Koudelka a čučkaři. Asi už nikoho nepřekvapí, že tuto prapodivnou americkou, vlastně českou dle názvu aportující spodinu chrání ministerstvo vnitra. A to vede kdo? ČSSD

NBÚ: Ředitel - genmjr. Bc. Jiří Lang. Praktický nadřízený? ČSSD! Také aportují dle výroků CIA a nechrání českou zem!

 Šaškárna novičok, trapárna Huawei, aby po avizovaném raportu čučkařů z tajných služeb v čele s Koudelkou a Langem ministerstva přestala aportovat a žvásty hodila do koše: prezident Trump od sankcí ustupuje, protože přiznal, že je to v rámci ekonomického souboje a naši aportující mopslíci si utrhli z ostudy kšandy.

 Jaderná elektrárna - dostavba - kdy jsme na příkaz USA měli hodit výhodnější nabídky do koše!

Předražené vrtulníky pro armádu povinně koupené z USA se připravují! Do očí bijící zločin. Bez řádného zadání a cenové nabídky. Prý musíme zvýšit výdaje na zbrojení. USA jsou šíleně předlužené a budeme u nich povinně nakupovat vše. Další gauner: Schapiro - americký velvyslanec, který chtěl, aby mu česká vláda aportovala a pak ho prezident Zeman vyrazil. Americký velvyslanec Normen Eisen: kriminálník, co se chlubil, že Českou republiku okradl o miliardy. (aukce léků) předchůdce Schapira a pak se mlátil smíchy při odchodu.  A také se chlubí židovstvím, jak úspěšně okradl naši zem. (Opět nepochopení a záhada, proč Zeman Izrael adoruje, takže ne vše je plus) A další novelu cizineckého zákona včera podepsal prezident Miloš Zeman. Dosud  mohlo řízení o zrušení cizincova povolení k pobytu trvat podle ministra i déle než dva roky. Vyhoštění cizinců, kteří byli v Česku opakovaně odsouzeni pro úmyslný trestný čin, se urychlí.

 

 A zoufalá snaha integrovat sem muslimy a černochy, když si neporadíme ani s Chánovem a dalšími místy dokládá zvěrstva těch, co si postaví vysoké ploty a ostatním káží, že s nimi mají žít! Neziskovky na hraně zločinu a perverze!

 

A další: sankce vyhlášené jakýmsi státem (USA) prý máme důsledně dodržovat, nebo nás potrestají. Jakým právem? Jsou USA Bůh a my máme aportovat? Jednou Němcům, pak SSSR, nyní USA?

Můžeme pokračovat. Státní zástupci a do očí bijící jednostrannost. Kdo je proti Evropské unii, je nepříčetně pronásledován a stačí souhlas s násilím proti přistěhovalcům, zatímco návod na podříznutí prezidenta republiky členem správné organizace ODS je vnitřně odsouhlasen, veřejně pouze pokárán. A ČSSD v čele s Hamáčkem mlčí?

 Totální zhroucení MPSV, které započala šílená Marksová a dorazila na hlavu padlá Maláčová. Špidla jenom zírá, jeho a Škromachovy "Zdroje jsou", které se zdály nepřekonatelné, gender parta dotáhla do absurdního finále. Dokonce keinesiánský prezident Zeman z šíleného hospodaření "upadá na znak".

Mohu psát dál a dál. Není proč. Vnímaví čtenáří a díky, že si k nám  našli cestu, směr pochopí. Já nevěřím v naivitu redaktorů České televize, stejně jako nevěřím, že "ti nahoře" nic nevědí.  Přece nejsou totálně tupí. Ministr kukltury je obezlička. Člověk, který nechce být ovcí ČSSD a Bruselu má být "odejit". Komedie.

Uvidíme, co čas ukáže. Já osobně tvrdím, že čas nazrál i v České republice. Stejně jako ve Velké Británii. Jako v Katalánsku. Pouze že my jdeme jinou cestou. Českou. Sametovou. A Letná byla zoufalství odmítnutých extremistů, kteří to chtějí opakovat v listopadu jako zvrácené povstání dětí a bonzáků. 

 

Čas dozrál. Možná i prezident Zeman. Děkujeme. Češi nemohou donekonečna aportovat a plazit se v prachu. Ani Adolf Hitler nás neumlčel. I když dnes do Evropy NATO (USA) stěhují jaderný arsenál: "mírový"...

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • *

  Prezident nechce odvolat Staňka, Babiš nechce odvolat Staňka, Staněk chce pokračovat v práci.

  Jediný, kdo chce odvolat Staňka a zavinil politickou krizi, je Hamáček. Hamáček - člen Bakalova ASPEN INSTITUTU, který od Bakaly zjevně dostal za úkol zlikvidovat nejstarší a největší levicovou stranu ČSSD. Z někdejších volebních výsledků ČSSD 30,20 % (rok 2002), 32,32 % (rok 2006), 22,08 % (rok 2010) je 3,04 % zastupitelů v komunálních volbách 2018 a 3,95 % hlasů, nula mandátů ve volbách do Evropského parlamentu 2019.

  ,Lynčující kampaň‘. Podle Staňka stál za jeho koncem na ministerstvu odpor proti změnám v dotacích
  Podle dosluhujícího ministra kultury Antonína Staňka (ČSSD) doprovází jeho odchod z resortu „lynčující kampaň“. Předpokládá, že za jeho koncem v čele resortu nestály spory po odvolání Jiřího Fajta z čela Národní galerie Praha, ale spíš „odpor proti chystaným změnám v rozdělování dotací“.
  Staněk už dříve uvedl, že svou demisí vyhověl žádosti předsedy ČSSD Jana Hamáčka. Pro Právo v pátek řekl, že se jeho stranický šéf nejspíš dostal pod „velký vnitrostranický tlak“.
  Ministerstvo už několik let připravuje zásady o postavení národních kulturních institucí a jejich financování. Podle Staňka mohlo dění okolo financí hrát roli i při tlaku na jeho demisi.
  https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/antonin-stanek-ministerstvo-kultury-jiri-fajt-rozdelovani-dotaci-kultura_1905170954_dbr

 • *

  AERONET, 15. 5. 2018: "Andrej Babiš je podle všeho připraven oddělit domácí politiku od zahraniční, podobně jako teď probíhají procesy v USA. Domácí politika je do značné míry nezávislá a Andrej Babiš bude prosazovat volební program, ale zahraniční politika bude pod kontrolou cizích osob, cizích institucí a místodržitelů v organizacích, jako je právě Aspen Institute. A jak je vidět, Andrej Babiš s tímto únosem zahraniční politiky do cizích rukou nic dělat nebude. Anebo (už/ještě) nemůže?

  Bakalův člověk z Aspenu (Jan Hamáček) bude kontrolovat vnitro, další politik z ČSSD bude ministrem zahraničí, takže na Aspen napojená ČSSD bude prosazovat pro-americkou zahraniční politiku a první reakci už jsme mohli vidět včera, když Jan Hamáček prudce a hystericky reagoval na požadavek KSČM, že nová vláda nesmí ve volebním programu mít závazek na navyšování počtů českých vojáků v zahraničních misích. Hamáček doslova uvedl, že neobětuje (americké) spojenecké závazky výměnou za komunistickou podporu při hlasování o důvěře nové vládě. Tím se Hamáček celkem jasně odkopal, že neobhajuje zájmy českého národa, ale obhajuje zájmy Aspen Institute Central Europe, zájmy Zdeňka Bakaly a zájmy transatlantických sil v ČR. Odchod Sobotky tak přiklonil ČSSD ještě více k USA a ještě více ke Zdeňku Bakalovi."
  https://aeronet.cz/news/uz-vime-proc-cssd-pozadovala-kreslo-ministra-vnitra-na-vnitru-bude-sedet-bakaluv-clovek-z-americkeho-aspen-institute-a-pomalu-se-zacina-rysovat-proc-babis-neposlechl-milose-zemana/

 • Anonymní

  Postřeh je správný, ono jde opravdu v ČSSD o záměrnou sebedestrukci, vyřadit se z parlamentu, ale hlavním cílem tohoto pejzatého vedení ČSSD je připravit půdu pro instalaci americké základny v ČR, o to tady jde, proč se ČSSD tak snaží, aby se sebezlikvidovala. Ve hře je tu nic míň, než americká základna v ČR a k tomu je potřeba zlikvidovat ČSSD. Babiš se už potom přizpůsobí.

 • Dan

  V odpovědi na: Anonymní

  Kdo vede odjakziva ministro vnitra? Kdo ted vede zahranicni ministranty? Kdo vyhazuje Stanka za jeho trestni oznameni na zlodeje v kulture? Kdo tam potrebuje na kulture maturanda namisto VS Stanka? Kdo tam chrani P. Zemana pred odvolanim? Vsechno CSSD! Jak je mozne, ze tahle strana stale vice kolabujici ma takovou moc? Jedine diky opozici, ktera nechtela s Babisem do vlady!
  Prirozene ma prezident duvod neodvolavat ministra, ktery upozornil na zlodejny! A proto je ten jekot hlavne Kupky z ODS a Piratu tedy k smichu a ukazuje nam, co je to za nenavistnou pakaz!
  Zalobu na prezidenta hned sem, impeachment! Prohrali volby, ale nevzdavaji se, vsechny spinit, ktere obcane volili!
  Babis to musi ukoncit, jenom ceka, az si nabehnou odchodem z vlady sami. To bude jejich definitivne jejich zaslouzeny konec, doufejme na dlouho!

 • Dan

  V odpovědi na: Anonymní

  Myslim, ze se mylite kvuli US zakladne u nas. CSSD stejne radaru nebranila. Jeste je se treba podivat, kdo jmenoval pindose Koudelku do BIS. Ta spolupracuje s CIA jako vsechny tajne sluzby zemi NATO. Proto se USA snazi do NATO prijmout stale nove zeme, hlavne u Ruska.
  Jsem presvedcen, ze demonstraci na letne organizovala a financovala CIA. To je jeji specialita. Zatim se stale nevi kdo dal zakazku zabit Kuciaka. A nikdy se to nedozvime, protoze slovensti fizlove jako cesti jsou ovladani CIA.

 • wolfram

  Jj, šílený jekot v České televizi, prezident prý musí přijmout demisi! Jenže to je lež, prezident nemusí přijmout demisi, žádnou! Záleží výhradně na jeho politické vůli a jeho politických záměrech. Co to sedí v ČT za analfabety nebo lžou úmyslně?! Namátkou:
  + Prezident Masaryk nepřijal demisi ministra financí Karla Engliše v roce 1921 ("Vznik dalších ostrých sporů donutili Engliše k podání demise. Masaryk z důvodů výjimečnosti Karla Engliše a jeho odbornosti ji však nepřijal.")
  + Prezident Masaryk nepřijal demisi ministra financí Karla Engliše v roce 1935 ("Objevily se požadavky na druhou devalvaci, kterou ovšem Karel Engliš tentokrát odmítal, jelikož se obával zbytečného podhodnocení československé měny a růstu inflace. Proto dokonce podal demisi, jíž však prezident Masaryk nepřijal.")
  + Prezident Masaryk nepřijal 10. prosince 1935 Hodžovu demisi (vládní krize před volbou E. Beneše presidentem)
  + 1925 Marmaggiho aféra. Prezident Masaryk nechal 6. července 1925 na Hradě místo státní vlajky vyvěsit husitský prapor. Vatikán se cítil hluboce uražen a odvolal z Prahy svého velvyslance, nuncia Marmaggiho. Stříbrný rezignoval na funkci ministra obrany, oficiálním důvodem byla odpovědnost, kterou převzal za Masarykovo chování během oslav svátku mistra Jana Husa. Masaryk jeho abdikaci přijal 20. července 1925 s nechutí a po dlouhém zdráhání a v dopise na rozloučenou se nechal slyšet, že se těší na Stříbrného působení v další vládě. Poté Stříbrný zaútočil na zahraniční politiku E. Beneše. V dubnu 1926 byl Stříbrný se svými stoupenci z nár. soc. strany vyloučen. Hrad měl v roce 1926 v záloze další plán - ministr zahraničí E. Beneš podá demisi, Masaryk ji nepřijme a vše bude odloženo na neurčito, než se nár. soc. strana dohodne na dalším programu. Nakonec se celá věc vyřešila tak, že Beneš zůstal ministrem, ale vzdal se svého poslaneckého mandátu.
  + Prezident E. Beneš se 25. února 1948 rozhodoval, zda přijme či nepřijme demisi ministrů.

  V této souvislosti se ptám, jestli se dnes na Hradě nezapomnělo na husitské prapory?
  https://ct24.ceskatelevize.cz/sites/default/files/styles/scale_1180/public/2051971-p201506050446201.jpeg

 • Dan

  V odpovědi na: wolfram

  Ja si myslim, ze chcete moc. To by se musela vyvesit i sovetska vlajka a to by neproslo. Husite a jejich boj je davna historie, ale Hus nam ukazal statecnost az do konce. Tu musime stale uctivat. Hlavne v teto dobe plne lzi a inkvizice kvuli pravde, lyncovani Assange, utoky pod false flag a agresivni valky na podklade lzi! Naprosto nic se nezmenilo. Tenkrat to byla cirkev a jeji lzi. Ted jsou to USA a jejich nekonecne lhani a podlost.

 • Dan

  Lidi, vazme si Zemana. Az na toho Quaido neudelal snad chybu. A ma odvahu za cely regiment. Nenavistna pakaz z opozice na neho nemuze a tak se jenom vzteka. A on se temi blbci bavi.