Tragikomedie jak v roce 1989: lidé už nosí transparenty svobodného Československa a v Československé televizi stále běží úpěnlivé výkřiky o božské komunistické straně a světlých zítřcích Milouše Jakeše. A stejně  sestava pod záštitou ČSSD a tím RRTV opakovaně bude dnes večer zvracet na České televizi, jak všichni dezinformují, jenom Česká televize od Moravce je božská...

 

Dnes večer opakování

Romancov a bolševik generál Pavel

 

I naše generace to zažila: a bolševik generál Petr Pavel nás chce opět školit?

 

Udělejte si chvilku, natáhněte si nohy a zaposlouchejte se o konspirátorech: pak si poslechněte Moravce a spol...

 

RRTV: na božského anděla Václava Moravce nám nesahejte (další stížnost smetena ze stolu)

 
Strčte si to svoje školení... Asi víte kam! My staří mazáci na politické zvratky imbecilních politruků nenaletíme. My jsme proškolení dobře! Leda tak komunistická dětská záloha Piráti.
 
Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Pepan

  PŠM si i po více než padesáti letech dobře pamatuji, ovšem oproti PŠM Moravce na čt1 to byl velice slabý vodvar. moravec být tenkrát politruk tak se vojáci stříleli za každým rohem.

 • Dan

  USA osocovaly Rusko, ze ovlivnovalo volbu prezidenta a vyhlasuji stale nove sankce. Muller nic nenasel. Sami to v jinych statech delaji odjakziva! US Ambasada urcite ovlivnuje i demonstrace u nas, politiky a hlasovani. Nedozvime se to, protoze BIS s nimi spolupracuje a smi osocovat jenom Rusko, Cinu, atd.
  Tady je dukaz, co delaji na Slovensku:
  https://tadesco.cz/politicky-dustojnik-americke-ambasady-v-bratislave-vytvarel-natlak-na-slovenske-cleny-parlamentniho-shromazdeni-rady-evropy-aby-hlasovali-proti-navraceni-hlasovacich-prav-ruske-federaci/#comment-40341

 • Dan

  Zradce Ruska Romancev a zradce KSC a CR Pavel. Jak pasuji dohromady! Smejdi, co budou delat az Depp State zhebne? Oni se ale urcite nekde prisaji na nejake neziskovce, kterou my platime z dani!!!

 • Michonnet

  No dovolte?! "V Československé televizi stále běží úpěnlivé výkřiky o božské komunistické straně a světlích zítřcích Milouše Jakeše." I ten blbec Jakeš, starý sekyrář, byl lepší ekonom než Vaše generace!
  Dnešní Evropa, včetně Vás, milý pane, žije jen na dluh, dluh a dluh.
  Jediní komunisti se v této zemi dřeli, brigády socialistické práce, Akce-Z, budovali, šetřili, nezadlužovali, a nikdo jim nakonec ani nepoděkoval!
  Připomenu, že ČNB prováděla zlovolné devizové intervence 7. listopadu 2013 - 6. dubna 2017, z popudu Babiše a Kellnera, aby oslabila korunu a držela obyvatele Česka v koloniálním postavení.
  Evropská centrální banka prováděla kvantitativní uvolňování v eurozóně 9. března 2015 - 31. prosince 2018: "Za dobu jeho trvání nakoupila ECB aktiva za zhruba 2,6 bilionu EUR. Její bilanční suma se tak vyšplhala (zdvojnásobila!) až na úroveň 4,7 biliónů EUR, což je téměř 35 % HDP."
  Kromě toho ECB dělá programy dlouhodobých repo operací TLTRO. V červnu 2014 zahájila první program TLTRO, v březnu 2016 zahájila druhý program TLTRO-II. V září 2019 spustí ECB už třetí program dlouhodobých repo operací (TLTRO-III), kterými chce udržet v bankovním sektoru dostatečnou likviditu. "Prostřednictvím TLTRO poskytujeme bankám dlouhodobé úvěry a motivujeme je ke zvýšení objemu úvěrů podnikům a spotřebitelům v eurozóně. Banky účastnící se TLTRO-II si mohou půjčit částku ve výši až 30 % úvěrů, které poskytly podnikům a spotřebitelům. To znamená, že banky, které půjčují reálné ekonomice více, si budou moci samy více půjčit a za nižší úrokovou sazbu, než ECB obvykle nabízí."
  https://www.ecb.europa.eu/explainers/tell-me/html/tltro.cs.html

 • Petr Pokorný

  V odpovědi na: Michonnet

  Michonete, Československá televize od roku 1992 neexistuje. Asi jste proto nepochopil, o co jde. Natož abyste vůbec tušil něco o vnitřním zadlužení, kdy mimo Slušovic byly stroje od krále Klacka, neboli z první republiky, šílená energeticná náročnost a škodovkám se v Británii řezali smíchy. Proto šli komunisti v klidu od válu.

 • Dan

  V odpovědi na: Michonnet

  Neni to jak pisete. Politiku QE provadi i Svycarska NB, aby ochranila export, protoze kazdy druhy Frank se vydelava na exportu. Kupuji se slabsi meny a tim se oslabuje CHF. Okradaji se tim obcane jako u nas. Ja jsem proti jakymkoliv intervencim, ktere neceli spekulacim s menou. Tam je nutne zasahnout, aby nebohatli Sorosove na spekulaci. Vidite kam to vede s tim Zidakem ve svete, co zbohatmul na britske Libre.

 • Michonnet

  V odpovědi na: Dan

  Dane, jen si dovolím tvrdit, že Švýcarská NB provádí devizové intervence, ale ne QE, nákup dluhopisů. Jinak souhlasím. ČNB nejenže umožnila spekulace s korunou, možná i konala ve prospěch spekulantů. Pan Nowak, též souhlas, brilantní vyjádření.
  PPF odmítá, že by ovlivnila ČNB, Telefóniku koupila v korunách
  "Prodej mobilního operátora O2 investiční skupině PPF nejbohatšího Čecha Petra Kellnera a intervence České národní banky oslabující kurz koruny, se odehrály téměř ve stejnou dobu, což vyvolalo konspirační teorii. Podle ní měla PPF na oslabení kurzu vydělat tři a půl miliardy a členům bankovní rady ČNB měla přihrát miliardu za odměnu.
  PPF koupila podíl 65,9 procenta ve společnosti Telefónica Czech Republic za 63,6 miliardy korun. Akvizice byla oznámena 5. listopadu a o dva dny později ČNB oslabila korunu.
  Na internetu se objevila spekulace, že PPF měla na oslabení koruny zájem. Španělé prý dávali přednost platbě v korunách, neboť ji považovali ve srovnání s eurem za stabilnější, a tak PPF údajně dohodla cenu v korunách a pak nechala členy ČNB odhlasovat oslabení koruny o pět procent, čímž měla na transakci vydělat zhruba 3,5 miliardy. V této souvislosti se na sociálních sítích objevilo obvinění, že PPF se o tento zisk podělila s členy bankovní rady ČNB, kteří pro oslabení hlasovali, a rozdělila mezi ně rovnou miliardu.
  PPF by teoreticky na měnové intervenci ČNB vydělala v případě, že by měla peníze na transakci uložené na účtu v eurech a po oslabení měny by je směnila na koruny. Zda má PPF peníze na koupi akcií Telefóniky na korunových nebo eurových účtech, ale odmítl mluvčí PPF Radek Stavěl komentovat."
  https://www.novinky.cz/ekonomika/320064-ppf-odmita-ze-by-ovlivnila-cnb-telefoniku-koupila-v-korunach.html