Odhalil ministr Staněk další penězovod ČSSD z kultury a památek "alias doktor Rath", že musel letět po zveřejnění na hodinu z ministerské funkce? Je zajímavé, že mainstreamoví akreditovaní novináři se na toto téma odmítají ptát!

 

Jinak strašné, strašné, strašné. Úleva, jak vypadal vyprázdněný Hamáček po odchodu z Pražského Hradu je nehoden předsedy jakékoliv politické strany. Ještě jednou strašné, strašné, strašné. Pro občany České republiky. Toto pokakánkové nám vládne.

 

Hamáček předčil už i Bohuslava Sobotku a to že bylo...

Hamáček s komediální partou kolem něj připomíná ratlíky, co zalezou do boudy a štěkají, štěkají a štěkají, někdy zákeřně kousnou ze zálohy, ale prapodivná propojení jim nedovolí opustit boudu. Zkusil to doktor Rath a jak dopadl.

Je jasně vidět, že totální, morální vítěz je (stále ještě ministr) Staněk, zatímco penězovodů, státních zástupců a policie se drží jak klíště strana ČSSD a úleva, jako kdyby si Hamáček ukákl do trenýrek po odchodu z Pražského Hradu je nehodná skutečného muže. Zda je to strašný strach z budoucího vyšetřování, či hrůza ze ztráty křesílek a odchodu do civilu? Těžko říct, ale vězte:

Největší slaboši se vždy nejvíce mstí, udávají a práskají. Ještě není všem dnům konec! Budiž Piráti zářným vzorem...

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • mikes

  V odpovědi na: Vlastimil Nowak

  Noviny jsou denně narvané obřími titulky. „Aféra kolem financování Národní galerie dolehla až na vládu.“ „Ředitel Fajt si nechává hradit svůj plat od Komerční banky.“ „Kauza Fajtova honoráře způsobila konflikt ve vládní koalici.“ „Kauza Fajt: vyšetřování pokračuje.“  „Fajt platil sám sobě: skandál štěpí sociální demokracii.“ „Případ ředitele Fajta: další jednání v Lánech.“ Vývoj kauzy Fajt: premiér se sešel s prezidentem.“ „Případ kauzy Fajt graduje: budou předčasné volby?“ „Padne vláda kvůli Fajtově aféře?“

  Není možné otevřít jediné noviny, kouknout na titulní stránku časopisu, zalistovat bulvárem nebo se podívat na zpravodajství nějakého serveru. Všude samý Fajt a důsledky jeho defraudační aféry.  Že to není pravda? Že jste žádné takové titulky nikde neviděli? No právě.
  Přesně takhle by ty titulky totiž zcela jistě vypadaly pouze v případě, pokud by ředitel Fajt nepatřil do oné chráněné kulturně mediální partičky. Média nesypou denní přívaly podrobností o hospodaření s veřejnými prostředky v Národní galerii pod Fajtovým vedením, nehrnou na nás další díly seriálu o jeho finančních kontroverzích v jiných jeho dřívějších funcích, detaily o jeho majetku či soukromí, o politických či lobbistických vazbách. Nic, jedno velké nic. 

 • Vlastimil Nowak

  V odpovědi na: mikes

  A vy se necháváte zombírovat novinovými titulky, v tom je mezi námi ten zásadní rozdíl, že já ne!
  Mimochodem, závěrem, můj komentář nebyl o Fajtovi, evidentně neumíte číst. Tak já vám to připomenu, můj komentář byl o Bohuslavu Sobotkovi, že měl skvělou politickou kariéru, dokázal maximum, udělal spoustu dobré práce pro obyčejné lidi, zachoval si mravní integritu a je tímto nejlepším premiérem v dějinách ČR.

 • cloud

  Kdy zaplatí Lihový dům dluh 330 milionů ?Z jakého důvodu má být mermomocí odvolán ministr který měl odvahu upozornit na zlodějinu?

 • Dan

  V odpovědi na: cloud

  Dluh Altnerovi za Lihovy dum mela po letech souzeni CSSD zaplatit jeho dedicum. CSSD se odvolala ani nevim kam a najednou podle rozsudku nemusi CSSD dluh zaplatit! Jeden soud rekne musi zaplatit a druhy soud rekne pravy opak! Soudcove maji imunitu, mimo karnou zalobu (ktera je k smichu) nejsou vystaveni zadnemu nebezpeci potrestani, proto se citi nedotknutelnymi. Je to falesny vklad pro nezavislost justice! Vedle toho a to je asi duvod odmitnuti zaplaceni 320 Mio za Lihovy dum ovlada CSSD uz desetileti Ministerstvo vnitra, policii, statni zastupce, soudy. Za ta leta si vybudovala struktury profilcovanych profiteru, kteri se vzajemne chrani. A proto je justice nefunkcni, pravo nevymahatelne, vsude korupce kvete. Zaloby na nepohodlne osoby se daji objednat.
  https://www.youtube.com/watch?v=Babw6-M1Keg
  Proto je nejvyssi cas, aby CSSD odesla z vlady. Hrozby Hamadiho, ze odejdou, kdyz nebude po jejich je treba vyuzit a CSSD vyrazit z vlady. Stejne nema narok na misto ve vlade podle volebnich vysledku! Je tam jedine diky smejdum z opozice, kteri nechteli jit o vlady s ANO.

 • Vlastimil Nowak

  V odpovědi na: Dan

  Jenže fašounek na Hradě už se třese strachy, že když nejmenuje Šmerdu, tak mohou fašouna Zemana také vyrazit z Hradu. Takže nakonec všechno poslušně podepíše. Bohuslav Sobotka fašounovi pohrozil a hned Babiš letěl z ministerstva. Tak se na fašouny musí.

 • Vlastimil Nowak

  V odpovědi na: cloud

  Můžeš se blbečku složit společně s dědici Altnera a vrátit ČSSD co teď Altnerovi nenažranci dluží ČSSD.

 • cloud

  V odpovědi na: Vlastimil Nowak

  Nějak ti ujíždí nervy Nowaku.Já jsem se ptal kdy zaplatíte 330mio a proč musí podat demisi ten, který upozornil na rozkrádání.Jednoduché otázky a odpověď nikde.S tímhle myšlením chcete jít do příštích voleb?a dokonce doufáte že se tam dostanete ?Jste banda špinavců a vlastizrádců.

 • Vlastimil Nowak

  V odpovědi na: cloud

  Otázka je nesmyslná, protože nezávislý Nejvyšší soud zrušil předešlé rozsudky a ČSSD nikomu nic platit nemusí, naopak Altnerovi dědici budou muset vrátit desítky miliónů zpět ČSSD. Tak já se ptám, kdy se s nimi začneš na tu vratku skládat, když tě to tak valnuje.
  A co se týče Fajta, žádný soud nerozhodl, že něco rozkrádal, mnoho lidí z kulturní obce ten případ vidí zcela jinak a Staněk tedy správně vyvodil osobní odpovědnost a rezignoval.
  A fašoun Zeman nemá co zkoumat, on má odvolávat na návrh premiéra. Cokoliv jiného je jen porušování Ústavy, Zeman Ústavu evidentně porušil už v minulosti, když odmítl jmenovat Pocheho a měl by se tímto fašoun Zeman pakovat z Hradu.

 • OKAMŽITÁ DEMISE PETŘÍČKA

  Prezident Zeman byl už jednou vůči ČSSD benevolentní, chtěl projevit vůči ČSSD i Babišově vládě dobrou vůli a konstruktivnost, a tak místo Pocheho akceptoval zcela neznámého Petříčka, asistenta Pocheho a Dolínka. Ale jak to dopadlo! Z Petříčka se vyklubal nebezpečný vlastizrádce!
  PODÍVEJTE, CO PROVEDL MINISTR ZAHRANIČÍ PETŘÍČEK V KVĚTNU 2019 V NĚMECKU!
  Petříček se 10. 5. 2019 v Mnichově chlubil německému diplomatovi Dr. Helmutovi Schmidtovi, že se už jim "liberálním demokratům" podařilo v Čechách zařídit, "že už česká mladá generace ztratila zájem o svoji vlastní historii".
  Petříček: "Germans, Sudeten Germans and Czechs have proved time and again that they are well able to reflect on and deal with their historical legacy. There is less of a threat of history being made taboo than there is of our younger generation losing interest in history."
  DIPLOMATISCHES MAGAZIN.DE
  "Czechia, a Country in the Centre of Europe, Belongs in the EU, both Geopolitically and Mentally" - Interview with Foreign Minister Tomáš Petříček
  https://www.diplomatisches-magazin.de/en/article/tschechien-tschechien-ein-land-im-herzen-europas-gehoert-in-die-eu-geopolitisch-wie-auch-mental/

 • Vlastimil Nowak

  V odpovědi na: OKAMŽITÁ DEMISE PETŘÍČKA

  Překrucujete skutečnosti. O žádno benevolenci nešlo, bylo to jen sprosté porušení Ústavy ČR, že odmítl jmenovat Pocheho a za to by Zemana měli okamžitě vykopnout z Hradu.
  Za Bohuslava Sobotky by se to nemohlo stát, ten by na Zemana podal žalobu a Zeman by rychle skákal, jak by Sobotka pískal.