Další estráda bonzáků z okolí senárora Pirátů Wagenknechta. Prý neudávají, jenom jaksi do Bruselu bonzují, plus mnohé navíc. Zajímavé na tom je, že jim jsou jiné ztráty mnoha miliard ukradené, ale ten Babiš jim leží v žaludku.

 

 

Dotace jsou zlo. Dotace jsou šílené zlo. Dotace jsou zločin, a na to dojeli komunisti a socialismus. Tak dlouho se přerozdělovalo, až nebylo co přerozdělit. O tom žádná. Ale tento frontální útok pouze na Babiše je prasárna. Hledá se vše pro to, aby byl sejmut. Nikoliv kvalitním programem pro lidi, ale prasárnou udavačství jak za gestapa. A to je na zvracení. 

 

 

Dnešní vláda je katastrofa. U ČSSD se soustředí na vnitru banda vývrhelů, kteří stále vyhrožují, pokud není psaná správná doktrína, kterou nám předkládají. A ČSSD na to totálně dojede. Místo svobody a demokracie se vrací nacistické pronásledování. Babišovo ANO zase vše komunisticky kontroluje ať to stojí, co to stojí, staví se obrovská administrativní centra, kde sice nepracují státní zaměstnanci, ale pracují kamuflovaně pro stát. Neuvěřitelně drahý systém a Čína nám ujíždí jak rychlík a Rusko, ten ještě nedávno zaostalý stát nás dohání, zatímco západ je požírán neuvěřitelnými dluhy. A Japonsko kdyby si nepůjčovalo od svých občanů, by už přes dluh ani neexistovalo. Srovnalo by se s Bangladéšem.

 

Nová politická garnitura ukazuje, jak se dělá politika pro lidi. Ucpaná Praha? Pirát primátor Hřib se odletí veselit s Michálkem a dámami na Tchaiwan. Synchonizace oprav silnic v Praze? Přece znělka magistrátu je tou hlavní devizou.

Diag Human a Kalvodova právní legislativa jako ministra při divoké privatizaci v devadesátých létech? Dnes prý také pracuje pro stát: podává stále žaloby, aby český stát podojil a byl jako beránku otřes se...

 Tak Babiš rozkrádá, prý se pro nás Evropská unie obětuje. Posílá nám penízky, řve i Antifa Pirátjugend. A jaksi tiše mlčí, že za každou stovku jim zaplatímě 500. Že musíme vyrobit pět chlebů, čtyři jim dát a jeden si smíme nechat.

 

Podívejme se, jak na nás (prý) doplácel Brusel v minulém rozpočtovém období. A v dnešním? Místo 260 miliard se odhaduje, že už to dělá 500 miliard ročně. A k nám jde 100 miliard. Takže nebráníme Babiše, ale zlikvidujte celý zrůdný systém a kauza Babiš zmizí! Ale co udělá EU, až ji přestaneme krmit miliardami jak otroci? A o tom to je, proletáři z Pirátjugent!

 

Do Bruselu jsme posílali ročně přímo asi 40 miliard. Tzn. 8 x 40 = 320 miliard

V dividendách šlo na západ cca 260 miliard ročně. Nazpět asi 20 miliard.  Tudíž na západ jde ročně  cca 240 miliard. Za 8 let to je 8 x 240 = 1920 miliard. 

Takže z České republiky odcházelo 1920 + 320 = 2240 miliard

Takže do České republiky  přicházelo                       550 miliard

 

Je třeba připomenout, že kromě cca 40 miliard , které jsme poslali ze státního rozpočtu do rozpočtu EU (rok 2012) , neseme některé další náklady. Zde je přehled některých z nich:

1)      6 miliard zaplacených cel v cenách zboží.
2)      19 miliard - náklady na kofinancování evropských projektů.
3)      10 miliard na úředníky oficiálně. (Skutečně cenu obsluhy nikdo nezná)

4)      46 miliard na plán EU-2020, aby 40 % absolventů střední školy mělo vysokoškolský diplom.
5)      10 miliard na biopaliva.
6)      40 miliard na dotování solární a větrné elektřiny.

7)      4 miliard na posílení elektrické sítě. (Kvůli nařízení, že musíme dopravu do Rakouska z Německa posílat zdarma)

 

Tak co nás ten bonzák Wagenknecht poučuje?

Nebo víte co, Pirátjugent? Nic si nevylizujte, stačí, když nás z té úžasné Evropy vyhodí. A pak vám budeme líbat ruce i s zadní částí těla.

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • *

  Běžte už s těmi dvěma zlodějskými bandami Babišovci a Demoblok (ODS, KDU-ČSL, TOP09, STAN, PIRÁTI) do pr****!

 • *

  My na ně nebudeme dělat do 65 let a platit jim daně/dotace!

 • *

  Státní výdaje na důchody jsou 400 miliard korun ročně. Takže názorně: abyste splatili státní dluh, který jste nasekali VY, PANE PETŘE, Vaše generace, tak by všichni důchodci v Česku neměli dostat čtyři roky ani 1,- Kč důchodu a celé sociální pojištění by šlo na úhradu státního dluhu.
  Dále co náš národní majetek, Škoda Plzeň, Česká pojišťovna, Mostecká uhelná, Sokolovská uhelná, lázně, byty OKD, Vítkovice, Třinecké železárny, Lovochemie Lovosice, Synthesia Pardubice, Fatra Zlín, mlékárny, pekárny, Sazka, Moravské naftové doly, České aerolinie atd. atd., na kterých se v roce 2019 stále rozvalují neodsouzení zloději BABIŠ, KELLNER, KOMÁREK, BAKALA, VÍTEK, CHRENEK, TYKAČ, ZEMEK, DOSPIVA, HAŠČÁK, ŠIMÁNĚ, KŘETÍNSKÝ, DIENSTL, ŠMEJC atd.? A teď ještě kradou evropské dotace, které by měly směřovat do veřejných investic, směřují do jejich soukromých kapes.
  Ministryně financí Schillerová, která se zetěm číšníkem Rusňákem ukradla 13,5 miliardy korun ze státní pokladny na karuselových podvodech s DPH...
  Strašlivé.

 • *

  Něco takového jsem v životě neviděl. Doba pobělohorská č. 2.

 • Babiš na nahrávce z roku 2011 o Kalouskovi, Klausovi a ČSSD

  Andrej Babiš: „Střílím do Bárty a střílím do toho kokota, agenta KGB, čo právě podepisuje smlouvu s ruským prezidentom. Já nestřílím do Kalouska, dokonce jsme si včera volali.“ „Však nestřílím, jak střílím? Já jsem někdy střílel do Kalouska nebo do Nečase? Nečase chválím. Jo. Najděte mi jednu negativní pasáž o Nečasovi. Pravičák.“ Babiš myslel kokotem, agentem KGB prezidenta Klause. „Do Klause? Protože ten se vrací, ten má čtyři projekty jako. Alebo bavíme sa o Crystalexe, keď bežal Velek se čtyřiceti miliony v kapse, alebo IPB, nebo Kožený, nebo Junek, nebo Kovář, nebo účet Třinec vo Švajčiarsku, nebo co? Vy stě boli, vy stě sa bavili, já jsem s ním chodil na večeři, s tím Klausem.“ „Tak chytal Čadilovou za ruku. Potom Čadilová volala Ištvánovi, že ji musí akorát kouřit.“
  „Odeeska, odeeska, dneska Nečas chodí a žádá o peníze, ale my jsme si spočítali, kolik jsme tam dali peněz a kolik sme dostali, no.“
  „Sobotka vyhrá volby, zvýší daně a my půjdeme do hajzlu. Sobotkamůže řídit tuto zemi, s Haškom? Tak co já dělám? Já jsem hlavně proti sociálnej demokracii.“

  Nahrávka k poslechu zde (nahrávku pořídili v roce 2011 zakladatelé hnutí ANO Autentická Neutralistická Organizace na své schůzce se sponzorem Babišem, Babiš jim název hnutí pak ukradl):
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/EXKLUZIVNI-AUDIO-Tajne-si-nahrali-Babise-Takto-mluvil-pred-sesti-lety-o-Kalouskovi-Je-to-necekane-480627
  Celou nahrávku zveřejnil na Facebooku šéfreportér týdeníku Euro Jan Hrbáček.

  Sociolog Petr Hampl: „Babiš se dnes prezentuje jako bojovník proti tradičním politikům. Ve skutečnosti je ale jedním z nich, celé roky je financoval, s každým z nich má nějaké kšefty. Navenek může působit jako Donald Trump, ale jde na ruku multikulturním intelektuálům a státní byrokracii. Obávám se, že ti, kdo ho dnes podporují jako vlastence, budou zklamáni stejně jako ti, kdo jej před minulými volbami podporovali jako zastánce drobných živnostníků. Mimochodem, téměř uniklo pozornosti, že v posledních týdnech obsadili všechny významné mocenské pozice v ANO agresivní multikulturalisté a že vlastenečtí členové ANO byli vytlačeni na okraj. To je mnohem zajímavější než hádky o danění dluhopisů.“

 • Bláboly

  V odpovědi na: Babiš na nahrávce z roku 2011 o Kalouskovi, Klausovi a ČSSD

  Každej hrbáček si plácá hubu a kde kdo se nachytá. To určitě píše nějakej pirát.

Nejnovější články

Nejčtenější články za poslední měsíc