Občané České republiky, také vám to hlava nebere? Zatímco podněcování k teroristickému činu vraždy na prezidenta Zemana se "v demokratických kruzích" bere jako normálka, dotace Čapího hnízda jsou prý nejodpornějším činem.

 

Ten nepoměr policie a státních zástupců bije do očí, a právě ten nepoměr nutí slušné občany České republiky, aby stáli za Babišem.

Vážně se dá srovnávat vražda prezidenta České republiky s dotací, kterou nakonec Babiš vrátil? Jaký jsme stát, jakou divnou součástí jsme divného celku zvaného Evropská unie, když nad teroristickými impulzy se slehla zem a možná ani čin dokonaný by nepřimněl policii a státní zástupce k vyššímu výkonu.

Ale z přiblblé a nakonec vrácené dotace se dělá státní převrat. Stejně jako kauza neprošetřené komando Šlachty a Ištvana proti dětem a matce tehdejší Nagyové. Pro kabelky...

 

 Váhy paní Justice, co neváží.

Podřežeme prezidenta Zemana jako svini.

martin-lang.png (576×607)

K jaké církvi patří Lang z ODS, že se to zametá pod kobereček, pane státní zástupče Zemane? A jaká církev tak strašně mlčí, když se jedná o jejího člena?

 

A kdo schvaloval trestný čin vraždy Zemana? Hrdý bojovník za Vlasovce. A nejen to. I další vraždu si žádal.

Přeji si usmrcení poslance Ondráčka za velezradu. Nemusim to opakovat potřetí, že ne? A děkuji za informaci.

A jenom malilinko bylo děláno bu bu bu.
 
 
 
Přitom Novotný už se na jedné vraždě, byť zprostředkovaně, podílel. Ale to je pohoda, neb je demokrat z ODS.
 PROSÍM, POROVNEJTE
 
  Jsem dobře placený za to, abych se s tím vyrovnal," řekl Novotný.
 
"Samozřejmě, my ji skutečně zabijeme. Ona se však zabíjí i sama, ale o tom se nebavme. Faktem je, že na ní dlouhá léta parazitujeme, lidsky ji už i lituji. Uvědomuji si, že když ji vyfotí pomočenou, je to nedůstojné, a že skutečně přispíváme k jejímu blížícímu se konci. Poptávka po ní je neskutečná, články o ní si otvírají i lidi, kteří bulvár nečtou. Pak jdou hranice stranou a budeme na ní parazitovat až do konce a ještě půl roku po něm. Je to tvrdé a morálně špatné, ale tak to je," řekl Novotný.
 
 Jeho slova naplnila. Bartošová ukončila svůj život skokem pod vlak. Protekční spratek, jak se Novotnému kvůli jeho otci přezdívá, ale jakoby na svá slova zapomněl. Už nikdy nezmění fakt, že i on, jak sám prohlásil pro slovenský server, Bartošovou zabil.
 
 
Iveta Bartošová, místo aby jí tato chátra pomohla, byla dohnána ke smrti. Prezidenta Zemana chtějí podříznout jako svini. Na Václava Klause se střílelo. Střelec byl hrdina. Ale to je v zájmu demokracie, že, pane morální Fialo, předsedo ODS. A vy další demokraté. A nejvyšší státní zástupce Zeman?
Mlčí...
 
 
Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • bléééé

  Babišovci a Demoblok se rvou o penězovod = kdo bude krást z našich kapes. Takový marasmus, jaký zde dnes máme, tu nebyl od druhé světové války.

 • POLICIE OBVINILA SLOVENSKÉHO EXPREMIÉRA FICA

  Na Slovensku už dosáhla demokradura vrchol. Slovenská policie dnes začala stíhat Roberta Fica (SMER-SD) zato, že se zastal sveho poslance za jeho výroky o Romech a pokud se tomu neudělá rázný konec, tak nás budou házet do plynových komor jenom proto, že jsme bílý a jsme doma!

 • POLICIE OBVINILA SLOVENSKÉHO EXPREMIÉRA FICA

  V odpovědi na: POLICIE OBVINILA SLOVENSKÉHO EXPREMIÉRA FICA

  Nejvyšší soud Slovenské republiky v úterý 3. září 2019 odsoudil poslance Milana Mazureka (LSNS) za extremistické výroky a uložil mu pokutu 10 tisíc eur (255 tisíc korun). Zbavil ho i poslaneckého mandátu.
  Mazurek v roce 2016 hovořil v rozhlase o tom, že stát vynaloží 150 milionů eur (3,9 miliardy korun) na domy pro lidi z romských komunit: „Pro lidi, kteří nikdy pro náš národ, pro náš stát, nic neudělali. Právě naopak, rozhodli se žít asociálním způsobem života a vysávat náš sociální systém. My, kteří žijeme slušným životem a pracujeme, tak na nás stát kašle, zatímco těmto asociálům dá zadarmo úplně všechno.“
  To je vše. Vidíte tam něco rasistického?
  Předseda stranySMER-SD Robert Fico se pak kotlebovce Mazureka zastal 5. září 2019: „Milan Mazurek řekl to, co si myslí celý národ. Pokud někoho popravíte za pravdu, uděláte z něho národního hrdinu. Pokud má být rozsudek Nejvyššího soudu měřítkem toho, co je v případě výroků o Romech trestným činem, orgány činné v trestním řízení mohou rovnou přijít do kterékoli hospody na Slovensku a zavřít všechny hosty. To se mám opravdu bát říct, že část Romů zneužívá sociální systém?“
  Vyšetřovatel slovenské Národní kriminální agentury (NAKA) dnes obvinil předsedu strany SMER-SD Roberta Fica z trestného činu hanobení národa, rasy a přesvědčení.
  https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/slovenskeho-expremiera-fica-stiha-policie-40306072

 • *

  Demosmečka i Babiš mají stejnou strategii: navézt do Česka co nejvíce cizinců. Platit českým lidem co nejmíň, co dělá 700 000 migrantů s pracovním trhem, všichni vidí. Nelegálně je v Česku dalších až 200 000 cizinců.
  V Česku pracuje 700 tisíc cizinců. Úřady by chtěly dalších 400 tisíc
  https://tn.nova.cz/clanek/do-ceska-jezdi-pracovat-stale-vice-cizincu-pocet-vzrostl-uz-na-700-tisic.html
  V Česku žilo v roce 2017 až 200 tisíc nelegálních migrantů
  https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/v-cesku-zilo-v-roce-2017-az-200-tisic-nelegalnich-migrantu-40303492
  Babiš vydal Nikulina do USA, aby svědčil proti Trumpovi, novičok se v Česku nikdy nevyráběl podle Babiše a anexi Krymu Česko neuznává a odsuzuje, řekl Babiš.
  Nelegální anexi Krymu Česko neuznává a odsuzuje, řekl na Ukrajině premiér Babiš
  https://www.irozhlas.cz/zpravy-svet/andrej-babis-ukrajina-krym_1911191221_zit
  Proč se toho potkana pořád zastáváte, jaký je rozdíl mezi Babišovci a demosmečkou, žádný rozdíl! Dvě zločinecké protičeské kleptokratické grupy. Čekal bych od Vás víc, Skrytá pravdo.

 • *

  Novotný se chlubil v roce 2013, že dožene k sebevraždě zpěvačku Ivetu Bartošovou. V té době byl Novotný už zastupitelem ODS v zastupitelstvu Prahy - Řeporyjí. Iveta Bartošová byla levicové politické orientace. Možná proto to Novotný (ODS) taky udělal.

 • Rozhovor s Novotným ve školním časopisu Koule Číslo 2/XVIIII 2019:

  Místní sdružení nezávislých SNK Řeporyje nemělo v obvodě Praha - Řeporyje dlouhodobě prakticky konkurenci, Novotný vyštípal i exstarostu Řeporyj Frantu Blažka z ODS v roce 2014.
  Koule: Kdy to přijde, že shodíš definitivně tu svojí pózu, sedneš si a budeš psát ty seriózní články?
  Novotný: Já teď budu starosta osm, dvanáct let... My jsme tady sebrali sedlákům trůn po pět seti letech, už ho nikdy nevrátíme, takže po těch dvanácti letech to předám buď sestře nebo dceři, prostě někomu z našeho rodu. Jestli jsi viděl Hru o trůny...
  Koule: Ty jsi hodně na ty seriály, co?
  Novotný: No, já díky seriálu House of Cards jsem se stal starostou.
  Koule: Kolik procent na tvém úspěchu má tenhle seriál?
  Novotný: Seriál House of Cards, abych nepřeháněl, určitě třiceti, čtyřicetiprocentní podíl na tom má ...
  Seriál začíná tak, že Frankovi Underwoodovi nedaj ministra zahraničí a on se rozhodne, že bude prezidentem. A mně tady před dvěma roky něco provedli, měl jsem v jedenáctičlenným zastupitelstvu jedno jediný křeslo a dva kamarády v opozici. Proti nám stál osmičlenej poziční blok zdejší tradiční hlavní strany, která se zdála bejt neporazitelná a vládla tady odjakživa. A v této situaci jsem se rozhodl, že budu starostou. Podle seriálu House of Cards jsem začal diskreditovat jednoho člena zastupitelstva po druhým, jako legitimně jsem si na každýho něco našel, někteří byli moji přátelé, začal jsem to publikovat protože jsem si uvědomil, že jsem velmi neoblíbenej, takže jsem začal nejprve dehonestovat svoje soupeře politický a ukazovat obci, co jsou vlastně zač, snižovat jim popularitu. A když jsem asi po roce, po roce a půl, měl pocit, že se mi to daří, tak jsem se hodil do pohody, přestal jsem s nima válčit a připravoval svoji vlastní kampaň. Kterou jsem postavil samozřejmě na patriotismu, dal jsem prostě najevo těm lidem, že tady udělám pořádek. A to už jsem byl zakázanej v řeporyjským Echu (obecní noviny – pozn. red.), což mi strašně pomohlo, děkuju hrozně moc. Asi po půl roce už bych tam asi zase psát mohl, ale já jsem si nechal tuhle zakázanou auru, mně to vyhovuje bejt zakázanej autor, začal jsem vylepovat letáky po vesnici -„Zakázanej článek!“, to bylo super! No a pak jsem tu vesnici celou obešel pěšky, 900 schránek, 79 ulic, se svým volebním programem a sestřelil jsem je, vyhrál jsem tady volby. Frank Underwood by jen pokejval uznale hlavou!

 • Wolfram

  psychopati